Hunt Royale Elmas Hileli MOD APK [v1.7.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Hunt Royale Elmas Hileli MOD APK [v1.7.3] 1 Hunt Royale Elmas Hileli MOD APK [v1.7.3] 2 Hunt Royale Elmas Hileli MOD APK [v1.7.3] 3 Hunt Royale Elmas Hileli MOD APK [v1.7.3] 4 Hunt Royale Elmas Hileli MOD APK [v1.7.3] 5 Hunt Royale Elmas Hileli MOD APK [v1.7.3] 6

Hunt Royale Elmas Hileli MOD APK [1.7.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Rakipleri alt etmek için farklı maçlara katılacak ve moda bağlı olarak sayıları ve özellikleri tamamen değişecek.


Hunt Royale 1.7.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Para hilesi
  3. Elmas hilesi
  4. Yüksek Hasar hilesi
  5. Tanrı modu
  6. Hız Çarpanı
Tek elle oyun deneyimi, Hunt Royale, oyuncu karakterin kontrolünü ele geçirip hedeflerini tamamladıkça yeniden ortaya çıkıyor . Karakterinizin yetenekleri ve gücü ile önünüze çıkan düşmanları alt eden siz olacaksınız. Aynı zamanda oyun, oyuncuların ister tek başlarına isterlerse arkadaşlarıyla birlikte deneyimleyebilecekleri birçok heyecan verici oyun moduna da sahip. Ayrıca karakter sistemi, oyuncuların kilidini açmasını ve yükseltmesini bekliyor.


Hunt Royale v1.7.3 MOD APK


Hunt Royale oyununda oyuncular, rakipleri alt etmek için farklı maçlara katılacak ve moda bağlı olarak sayıları ve özellikleri tamamen değişecek. Archero'ya benzer şekilde tek elle karakteri kontrol edebileceğiniz ve bu oyunla aynı özelliklere sahip olabileceğiniz bir oyundur. Tam olarak, karakteri yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla kontrol edecek ve önünüze çıkan düşmanları yenmek için yeteneklerinizi kullanacaksınız. Kontrol mekanizmasına da tamamen erişilebilir.


Hunt Royale Para Hilesi


Karakter işlemleri, herhangi bir oyuncunun yapabileceği kaydırma veya sürükleme gibi eylemlerle gerçekleştirilir. Yani bunlar oyuncunun tek elle kontrol edeceği işlemler; Zamanla, oyuncunun saldırılardan kaçma veya çok fazla düşmandan kaçınmak için doğru pozisyonu seçme yeteneği artacaktır. Oyuncular birçok farklı oyun modunu deneyimleyecek ve her modun oyuncuların deneyimlerini değiştirmelerine yardımcı olan bazı benzersiz özellikleri var.


Hunt Royale Elmas Hilesi


Hunt Royale'ın birincil modunda oyuncular, sürekli olarak önlerinde beliren çeşitli düşmanları tek başlarına alt edecekleri bir oyun bulacaklar. Ekranın üst kısmında sarı bir deneyim çubuğunuz olacak ve bir canavarı her öldürdüğünüzde, yeni bir seviyeye ulaşana kadar çubuk yavaş yavaş dolar. Aynı zamanda, her seviye daha zor düşmanlarla savaşmak için beceriler seçmenize izin verir. Oradan, kazanma şansı yaratmak için aldığınız becerileri birleştirmenin yollarını bulacaksınız.


Hunt Royale Hasar Hilesi


Oyuncuların oyuna girmeden önce ayarlamaları gereken iki mod daha var: co-op ve PVP. Co-op için oyuncular arkadaşlarıyla oynayacak ve önlerine çıkan düşmanları yenecekler. Başka bir deyişle, etkileyici ödüller almak için birçok zorlu seviyeyi fethetme fırsatınız bu. Diğer oyuncularla oynamak, kooperatif modunun dışındayken de çeşitlidir; siz ve diğer oyuncular düşman olacaksınız.


Hunt Royale apk hile


Düşmanı yenmek için işbirliği yapmanın aksine, PVP modu sadece oyuncuların birbirine karşı olduğu bir maç yaratır. Başka bir deyişle, düşmanlarınız artık canavar değil, siz onlarla karşılaşana kadar güçleri bilinmeyen diğer oyunculardır. Diğer oyunculara karşı heybetli bir karaktere ve becerilere sahip olmanız gerekecek. Ayrıca hedef seçimi de önemlidir çünkü bazen müttefik olmayabilirsiniz ama siz ve diğer oyuncular aynı düşmanı yenersiniz.


Hunt Royale apk indir


Oyuncular, Hunt Royale'de etkileyici sayıda karakter bulacaklar. Her karakterin kendine has özellikleri ve belli bir seviyeye ulaşıldığında açılan becerileri var. Aynı zamanda, yükseltme malzemeleri bulmak kolay değil çünkü bu her karakterin kart sayısı. Başka bir deyişle, yeni bir seviyeye geçmek için gerekli miktarda karta sahip olmanız gerekecek. Aslında bu, oyuncuların geçmesi zaman alacak uzun bir süreçtir.


Hunt Royale indir (MOD, Mega Menü)


Bir önceki android oyun Ocean Is Home Survival Island APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar