PicsArt Photo Editor Premium MOD APK [v19.7.4]

Puan: 4.11 (Oylar: 9)
PicsArt Photo Editor Premium MOD APK [v19.7.4] 1 PicsArt Photo Editor Premium MOD APK [v19.7.4] 2 PicsArt Photo Editor Premium MOD APK [v19.7.4] 3 PicsArt Photo Editor Premium MOD APK [v19.7.4] 4 PicsArt Photo Editor Premium MOD APK [v19.7.4] 5 PicsArt Photo Editor Premium MOD APK [v19.7.4] 6

PicsArt Photo Editor Premium MOD APK [19.7.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ünlü fotoğraf düzenleme programı. Fotoğraflarınıza istediğiniz efekti özgürce verin.


PicsArt Photo Editor Premium 19.7.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Bağımsız Paket;
  2. Premium özelliklerin kilidi açıldı;
  3. Diller: Çoklu Diller;
  4. Desteklenen CPU mimarisi: arm64-v8a, armeabi-v7a;
  5. Desteklenen Ekran DPI'leri: lhpdi [120dpi], hdpi [240dpi], xhdpi [320dpi], xxhdpi [480dpi], xxxhdpi [640dpi];
  6. Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar ve Hizmetler;
  7. Analytics / Crashlytics devre dışı bırakıldı.

NOT : Bir Google hesabıyla giriş yapmak hızlı olacaktır. Giriş ekranından mümkün değilse, lütfen ağı kapatın ve uygulamayı yeniden açın. Ardından ağı açın.


PicsArt Photo Editor Premium v19.7.4 MOD APK


PicsArt Photo Editor , şu anda yalnızca Play Store'da 500 milyondan fazla kullanıcıyla mobil platformlarda en fazla kullanıcıya sahip fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Uygulama ayrıca getirdiği kullanışlılık nedeniyle kullanıcılardan 8 milyondan fazla olumlu yorum aldı. Temelde diğer uygulamalar gibi sadece bir mobil uygulamadır, ancak genellikle PC uygulamalarında bulacağınız tüm güçlü fotoğraf düzenleme işlevleriyle birlikte gelir. Ayrıca uygulama, profesyonel bir fotoğraf düzenleme uygulamasının hemen hemen tüm gerekli özelliklerini de sağlar. Geliştiriciler, mobil platformda bir uygulama olarak, onu dokunmatik ekran deneyimi için de optimize ettiler. Eylemleriniz sadece dokunmak veya sürüklemek, bu yüzden kullanımı çok basit.


Pıcsart Nasıl Kullanılır


PicsArt Photo Editor, fotoğraflarınızı istediğiniz gibi düzenlemenize izin veren tonlarca araç sağlar. Arka plan kaldırma, görüntü kırpma, çözünürlüğü değiştirme, metin ekleme vb. Gibi tipik ve en çok kullanılan araçlar. Fotoğraflarınızın daha fazla öne çıkmasına yardımcı olmak için kırpabilir, görüntü boyutunu ayarlayabilir ve parlaklık, kontrast, doygunluk gibi parametreleri ayarlayabilirsiniz. Daha spesifik olarak, uygulama ayrıca arka planı ayırmanızı, görüntüdeki fazla ayrıntıları kolayca ve basit bir şekilde silmenizi de destekler. Kızların sevdiği bir özellik, kullanıcıların fotoğrafın amacını ifade etmeleri için birçok güzel fotoğraf filtresi olmasıdır.


Pıcsart ücretli mi


Hayır sitemizde tamamen ücretsizdir.  Normal bir fotoğraf veya video sıkıcı görünür ve izleyicilerinize hitap etmez. Ancak efektler eklediğinizde sanatsal hale gelirler. Bu uygulama kesinlikle son derece basit ve hızlı işlemlerle bunu yapmanıza yardımcı olabilir. Yazılım şablon efektleri, çizgi film resimleri, eskizler, Orton, Lomo veya neon gibi birçok benzersiz efekt setini ve keşfetmeniz için çok daha fazlasını bütünleştirir. Tercihlerinize göre seçim yapabilmeniz için efekt mağazasının her zaman kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde güncellendiği söylenebilir. Ünlü Photoshop uygulamasıyla karşılaştırıldığında, PicsArt Photo Editor Collage Maker & Photo Editor, efektlerin zenginliğinden daha aşağı değildir, anında görüntüleme için fotoğraf efektleri uygulamanıza izin verir.


Photo Studio İndir


Fotoğraflarınız yeterince ilginç değilse, çıkartmalar onları daha canlı ve eğlenceli hale getirecektir. Yapmanız gereken basit şey, bir çıkartma seçmek, onu istediğiniz konuma yerleştirmek ve amacınıza bağlı olarak en uygun çıkartmayı seçmektir. Bu uygulamanın avantajı, birçok farklı stil oluşturmak için görüntüleri düzenlemenize yardımcı olmak için çeşitli çıkartmaları ve zengin birçok güzel görüntüyü entegre etmesidir. Uygulama ayrıca çıkartmaların boyutunu, konumunu, opaklığını ve rengini ayarlamanıza olanak tanır. Kullanıcıların yalnızca uygulamada bulunan etiketleri değil, aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki diğer kullanıcılardan gelen çeşitli renklerde ve temalarda etiketler kullanmalarına izin verilir.


Photo Studio Pro Apk son sürüm


Günümüzde, kullanıcılar hikayelerini ifade etmek istediklerinde veya sadece fotoğrafı daha benzersiz hale getirmek istediklerinde dikiş popüler hale geldi. PicsArt Photo Editor: Collage Maker & Photo Editor, hızlı bir şekilde bir galeri oluşturmak için birden fazla fotoğrafı bir araya getirebilen profesyonel kolaj araçları sağlar. Sadece istediğiniz resimleri seçmeniz gerekiyor, uygulamanın geri kalanı onları birbirine dikecek. Resim çerçevesi, konum, boyut gibi daha kişiselleştirilmiş bir fotoğraf için her şeyi özelleştirebilirsiniz… Sadece bu değil, aynı zamanda yaratıcı olmanız ve kişiliğinizi ifade etmeniz için sayısız çerçeve de var. Bu özelliği kullandığınızda yaratıcılığınızın sınırı yoktur.


Piscard APK Pro 2022 indir


PicsArt Photo Editor'daki yerleşik çizim aracıyla, herhangi bir okula gitmenize gerek kalmadan profesyonel bir tipograf olabilirsiniz. Sadece çizime başla düğmesine basmanız ve ardından bu panellere çizmek için çizim ve arka plan için boyut seçmeniz yeterlidir. Sanatçının ilgi ve amaçlarına bağlı olarak resmin renkleri değişecektir. Renk ayarları, renk seçiminde size daha fazla seçenek sunacaktır. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok tipografi şablonu ve yüzlerce farklı benzersiz ve yeni yazı tipi vardır.


Pıcsart Premium APK Nasıl İndirilir


Bu uygulama aynı zamanda birçok farklı katmandaki fotoğrafları düzenlemenize ve katmanları gizlemenize, yeniden sıralamanıza veya birleştirmenize olanak tanır. Üstelik bundan daha özel bir özelliği var, tercihlerinize göre stickerlar oluşturabilirsiniz. Onları kendi tarzınıza göre tasarlayın ve hepsi sizin. Çıkartmalarınızı açıklamak için hashtag'ler belirleyebilir ve bunları kullanmak için diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. PicsArt Studio, uygulamaya entegre edilmiş ve son derece hızlı ve benzersiz kolajlar oluşturmanıza olanak tanıyan Al teknolojisini kullandıklarını duyurdu. Bu özelliğe Magic deniyor, sadece düzeltmek istediğiniz fotoğrafı seçin ve uygulayın, sonuçlar sizi kesinlikle şaşırtacak .


Piscard APK Pro 2021 indir


PicsArt Photo Editor, kullanıcıların birbirleriyle bağlantı kurması ve güzel fotoğraflar paylaşması için her zaman koşullar oluşturur. Başkalarının da resimlerinizi görebilmesi ve siz de onların çalışmalarını görüntüleyebilmeniz için uygulamanın web sitesinde bir hesap oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca fotoğrafları Facebook, Tumblr gibi sosyal ağlar üzerinden paylaşabilir veya e-posta yoluyla ek olarak gönderebilirsiniz. Ayrıca, dünyadaki herhangi birinin fotoğraflarını yeniden düzenleyebilir ve paylaşmanıza izin verebilirsiniz. PicsArt Photo Editor: Collage Maker & Photo Editor, telefonunuzda sahip olmanız gereken en iyi düzenleme uygulamasıdır. İndirin ve güzel fotoğraflarınızı sosyal medyada paylaşın!


Fotoğraf düzenleme programı Android oyun CLUB


Açıkçası, bu iki uygulamayı bir arada karşılaştırmak isteyenler yanılıyor. Her ikisi de mobil cihazlardaki en iyi fotoğrafçılık uygulamaları olsa da. Bununla birlikte, Picsart yaratıcı becerilere ve gelişmiş düzenlemeye odaklanır. Aksine, VSCO yalnızca görüntü renk düzeltmesine, filtrelere odaklanır… Dolayısıyla, uygulamayı doğru kullanmak için amacınızı belirlemeniz gerekir.


PicsArt Photo Studio'yu indirin (MOD, Gold / Premium)


Bir önceki android uygulama AutoRap by Smule APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 9 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar