Sand Balls Para Hileli MOD APK [v2.2.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Sand Balls Para Hileli MOD APK [v2.2.6] 1 Sand Balls Para Hileli MOD APK [v2.2.6] 2 Sand Balls Para Hileli MOD APK [v2.2.6] 3 Sand Balls Para Hileli MOD APK [v2.2.6] 4 Sand Balls Para Hileli MOD APK [v2.2.6] 5 Sand Balls Para Hileli MOD APK [v2.2.6] 6

Sand Balls Para Hileli MOD APK [2.2.6] - Android için en son sürüm ücretsiz indirin. Kum toplarıyla eğlenceye sizde katılın.


Sand Balls 2.2.6 APK AÇIKLAMASI


Genellikle boş zamanlarınızda ne yaparsınız? Oyun oynayarak mı eğleniyorsunuz? Ama şimdi piyasada bugün pek çok farklı oyun var, kendinize nasıl kaliteli bir oyun bulabilirsiniz? SayGames tarafından yayınlanan bir Bulmaca oyunu Sand Balls'a hoş geldiniz . Çok popüler olan ve birçok kullanıcı tarafından sevilen birçok eğlenceli ama basit oyun yayınladı. Bu sefer bir istisna değil; oyun eğlence ve zaman öldürmek için çok uygun. Oyunun getirdiği harika şeylerle, oyun yalnızca 30Mb'den daha az kapasite gerektirir ve çok yüksek olmayan bir konfigürasyona sahip olan birçok oyuncu için idealdir.


Sand Balls 2.2.6 MOD APK


Oyuna ilk kez oynuyor olsanız bile son derece basit ve anlaşılması kolay olarak adlandırabiliriz. Tek yapmanız gereken, bir yol oluşturmak için parmağınızı ekranda hareket ettirmektir. Yakın renkli toplar oluşturduğunuz yolu takip edecektir. Kulağa basit geliyor, ancak oyuncunun bu tohumları gitmeleri gereken yere ulaştırmak için akıllı bir yol yaratması gerekecek. Buraya nereye gidilir, ancak renkli olanlara maruz kaldığında renkler yoktur, renkli olurlar. Göreviniz, bunların oyun ekranının sonunda bulunan bir kamyona tam miktarlarda düşmesine neden olmaktır. Ayrıca bu tohumları hiçbir çıkış yolu olmadan aynı yola sokmamaya dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde, kazanmak için gerekli miktara sahip olmayacaksınız. Ayrıca oyunda başka oyun modu da bulunmuyor.


Sand Balls 2.2.6 Para Hile Apk


Oyunun 300 farklı seviyesi var. Oyuncular bu 300 ekranı giderek artan zorluklarla mücadele etmeye çalışırken eğlenebilirler. Varsayılan cilt katmanına ek olarak yuvarlak bir toptur; Oyunda ayrıca tekerlekler, yıldızlar gibi birçok farklı şekil var… Oyuncular kendi tercihlerine göre seçim yapsalar da. Yuvarlanan topun yolunu açmak her şey değildir. Son hedefe tam sayılarla ulaşmak için oyun ekranına yerleştirilen engelleri de aşmanız gerekir.


Sand Balls 2.2.6 Apk Hile


Sand Balls, oyuncuların görmesini kolaylaştıran zahmetsiz bir 2D grafik stiline sahiptir. Bir 2D grafik katmanı olmasına rağmen, oyun, her hareket tasarımı ve oyuncunun oyunun gerçekliğini hissetmesini sağlayan gerçekçi görünümlü gölgeler ile 3D'ye çok benzer görünecek şekilde çizilir. Kumu yola çevirirken çıkan sesler; Birbiriyle çarpışan topların sesi çok canlı ve doğrudur. Oyunun sesi çok karmaşık değil ama yine de oyunun özgünlüğünü ve eğlencesini sağlıyor.

Sand Balls indir VIP APK


Özetle “Sand Balls” oynamaya değer çok ilginç bir oyundur. Basit bir oynanışla, ancak o kadar kolay değil, oyuncuların kazanmak için makul bir hesaplamaya sahip olması gerekir. Ekranı geçmek kolaydır, ancak ekranı üç * ile geçmek kolay değildir. Grafiklere, efektlere gelince, ses, bu oyunun oyunculara çekici gelmesini sağlayan faktörlerden biridir. Öyleyse henüz "Sand Balls" u indirdiniz mi? Değilse, stresli çalışma saatlerinden sonra harika eğlence anları yaşamak için neyi bekliyorsunuz?


Sand Balls İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki oyun olan Soul Knight APK sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar