Slap and Run Para Hileli MOD APK [v1.5.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Slap and Run Para Hileli MOD APK [v1.5.0] 1 Slap and Run Para Hileli MOD APK [v1.5.0] 2 Slap and Run Para Hileli MOD APK [v1.5.0] 3 Slap and Run Para Hileli MOD APK [v1.5.0] 4 Slap and Run Para Hileli MOD APK [v1.5.0] 5 Slap and Run Para Hileli MOD APK [v1.5.0] 6

Slap and Run Para Hileli MOD APK [1.5.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Göreviniz, karakterinizi havada duran kalabalığa yaklaştırıp yüzlerine tokatlamak.


Slap and Run 1.5.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Slap and Run, oyuncuların stresi azaltmasına yardımcı olan eğlenceli bir eğlence oyunudur. Hızlı koşmak, birçok insanla yüzleşmek ve bitiş çizgisine ulaşmak için engelleri aşmak için insan kanadınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Hayattan yorucu bir günde öfkeyi atmak düşüncesiyle oyun, birçok insanı tokatlamanıza izin verecek şekilde tasarlandı.


Slap and Run v1.5.0 MOD APK


Slap and Run'daki karakteriniz beyaz eldivenli mavi bir çöp adam. Göreviniz, karakterinizi havada duran kalabalığa yaklaştırıp yüzlerine tokatlamak. Oyuncular, karakteri sola veya sağa hareket ettirmek için dokunmatik işlemleri kullanır. Sarı olana yaklaşırken, mavi çöp adam onları otomatik olarak tokatlayacaktır.


Slap and Run Para Hilesi


Koşuda, oyuncular için güçlendirmeler olacak. Birincisi hızlanma çizgisidir. Bu bir dizi mavi çubuktur. Karakteriniz o çizgiye girdiğinde, hızı 2 kat artacak ve takipçilerin geride kalmasına yardımcı olacak. 


Slap and Run Level Hilesi


Ardından, hem engel hem de destek olan bir araç dişli çarktır. Oyuncu dişli çarka çarptığında ölürsünüz. Ancak yakına koşarak bundan faydalanırsanız, arkadaki kovalayıcıları öldürmenize yardımcı olur.


Slap and Run Hile Apk


Bir bölümde gerekli sayıda kişiye ulaştıktan sonra o bölümü geçeceksiniz. Yolun sonundaki bitiş çizgisini geçerseniz, artık kovalayan olmayacak. Bitiş çizgisinin arkasında, ödülün ne kadar olacağını görmek için yüzlerin geri kalanını tokatlamakta ve altın bir sopayı tekmelemekte özgür olacaksınız. Altın çöp adam ne kadar uzağa fırlatılırsa, ödül o kadar büyük olur. Her seviye geçişinden sonra sırayla yeni seviyeler açılacaktır.


Slap and Run indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Tank Stars 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar