Ultimate Car Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v6.5]

Puan: 4.75 (Oylar: 4)
Ultimate Car Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v6.5] 1 Ultimate Car Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v6.5] 2 Ultimate Car Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v6.5] 3 Ultimate Car Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v6.5] 4 Ultimate Car Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v6.5] 5 Ultimate Car Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v6.5] 6

Ultimate Car Driving Simulator Para Hileli MOD APK [6.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 2021'nin en iyi araba sürüş simülatörü oyunu


Ultimate Car Driving Simulator 6.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Premium Kilidi açıldı
Ultimate Car Driving Simulator, insanların pahalı arabaların keyfini çıkarmasını veya sahip olmayı hayal etmesini sağlayan süper gerçekçi bir simülasyon oyunudur. Dahası, oyuncuları gerçeklikten haberdar etmek için en yeni 3D grafikleri kullanacak ve hatta oyunculara sürüş sırasında yeni bir deneyim sunmak için fiziksel mekanikler eklenecek. Ayrıca oyunculara birçok ünlü üreticiden çeşitli farklı araçlar verecek veya arabalarıyla çeşitli farklı arazilerin tadını çıkaracak. Gerçek sürüş deneyimi getirebilecek bir oyun arıyorsanız bu oyun sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.


Ultimate Car Driving Simulator v6.5 MOD APK


Ultimate Car Driving Simulator, gerçekçi araç simülasyonuna odaklanır, bu nedenle oyuncunun yalnızca arabaların tadını çıkarması ve para kazanmak için görevi yapması gerekir. Oyun, gerçekçi 3D grafikler kullanacak ve oyuncuların her aracın güzelliğine hayran kalması için farklı kamera görünümlerine sahip olacak. İster dış ister iç olsun, bu oyun oyuncunun en iyi sürüş deneyimine sahip olması için her şeyi simüle edecek. Ayrıca, oyuncuların en sevdikleri arabalarla eğlenmek için daha fazla zamana sahip olmaları için, oyunun sayısız farklı konumu olan devasa bir açık dünyası olacak. Böylesine büyük bir dünyada, oyuncular birçok farklı hobinin tadını çıkarabilir veya oyunun bazı özel aktivitelerine katılabilir.


Ultimate Car Driving Simulator 6.5 Para Hile Apk


Oyun, bir oyuncunun sürüş seviyesi için her seviye için birçok farklı seviyede tasarlanmış kontrol mekanizmalarına sahiptir. Seviye ne kadar yüksek olursa, gerçek dünyaya o kadar yakın olur ve oyuncunun sürmek için vites kutusunu etkili bir şekilde kullanması gerekir. Daha düşük seviyeler basit bir kontrol mekanizmasına sahip olacak ve hatta oyuncuların daha esnek sürmeleri için çok pürüzsüz. Oyuncunun kullandığı aracın türüne bağlı olarak, oyuncuların eğlendirmesi için başka işlevler de görünecektir. Araçlar ayrıca farklı kategorilere ayrılmıştır ve her araç, oyuncuların farklı deneyimler yaşaması için kendi kontrol mekanizmasına sahip olacaktır.


Ultimate Car Driving Simulator Hile Apk


Bu oyundaki tüm araçlar gerçeğe kıyasla yüksek doğrulukla modellenmiştir ve hatta iç ve dış kısımları bile. Oyuncular yeterli paraya sahip olduklarında istedikleri arabayı satın alabilirler. Ve satın aldıktan sonra, oyuncular araçlarını, donanımlarını, performanslarını ve renklerini değiştirmek için özgürce özelleştirebilirler. Bu oyun, oyunculara tarzlarına özgürce uyacak arabaları tasarlamaları için uygun bir ortam sağlayacaktır. Oyuncunun sürdüğü aracın türüne bağlı olarak, oyuncu için farklı sözleşmeleri olacaktır. Her sözleşmenin, oyuncuların tamamlamak için iyi sürüş becerilerine sahip olmasını gerektiren çok çeşitli ve çekici bir görevi vardır.


Ultimate Car Driving Simulator Premium Apk


Oyuncuların en sevdikleri arabaların keyfini çıkarmalarına ek olarak, oyun bu oyuna bazı temel sürüş kuralları uygulayacak. Sonuçta, bu bir simülasyon oyunu ve oyuncuyu hareket halindeyken kurallara uymaya zorlayacak. Bir oyuncu bir ihlal yaparsa, cezalandırılır ve para cezası, oyuncunun yaptığı ihlallerin sayısına bağlı olarak artabilir.


Ultimate Car Driving APK -- PARA Hilesi


Gelişmiş grafiklere sahip, göz alıcı ve gerçekçi süper gerçekçi bir sürüş simülasyon oyunu arıyorsanız bu oyun sizin tercihiniz olacak. Hatta bu oyunda benzersiz ayarlarla hayalinizdeki arabaları bile sürebilirsiniz.


Ultimate Car Driving Simulator (MOD Para Hilesi / Premium) İndir


Bir önceki android oyun RollerCoaster Tycoon Touch APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar