Zombie Castaways Para Hileli MOD APK [v4.35.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Castaways Para Hileli MOD APK [v4.35.1] 1 Zombie Castaways Para Hileli MOD APK [v4.35.1] 2 Zombie Castaways Para Hileli MOD APK [v4.35.1] 3 Zombie Castaways Para Hileli MOD APK [v4.35.1] 4 Zombie Castaways Para Hileli MOD APK [v4.35.1] 5 Zombie Castaways Para Hileli MOD APK [v4.35.1] 6

Zombie Castaways Para Hileli MOD APK [4.35.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Arkadaş canlısı ve macerayı seven zombilerle bir çiftlik adasında yan yana yaşamayı deneyimleyin


Zombie Castaways 4.35.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Bitkiler ve Zombiler oyununu duyunca, insanlar hemen eve girmeye çalışan korkunç zombilerin görüntüsünü düşünürler. Derhal yok etmek gereklidir. Ve bu yüzden zombi şiddeti oyuncunun zihnine yerleşmiştir. Şimdi, bu zombilerin insan dostu olduğunu, belki de insanlara karşı hisleri olduğunu söylerseniz buna inanır mısınız? Elbette bu oyuna katılanların görüşleri bu deneyim anlarının hemen ardından değişecektir. Burada Zombie Castaways adlı oyunu herkese tanıtalım , bu oyunun hikayesinde geniş oyuncu topluluğuna katılın!


Zombie Castaways v4.35.1 MOD APK


Zombie Castaways, şimdiye kadar oynadığınız çiftlik oyunlarından farklı, çok yeni, benzersiz bir çiftlik simülasyon oyunudur. Günlük bakım ve çiftlik yönetimi genellikle sevimli kızlara ve sevimli adamlara dönüşüyorsa, Zombie Castaways'e gelirken deneyim sevimli bir zombiye dönüşecektir. Bu sevimli, arkadaş canlısı ve eğlenceli bir karakter.


Zombie Castaways Para Hilesi


Bu deneyim anlarına katılarak, eğlenceli karakterlere sahip büyük, parlak ve renkli zombilerin dünyasına gireceksiniz. Oyuncular, puslu bulutlarda gizlenmiş muhteşem adaları keşfedebilir. Gizli sırlara daha derinden dalmak için çalıların arasında yollar arayın. Ayrıca buradaki adamlarla bir çiftlik kuralım, insan dünyasına geri dönme görevini tamamlayalım ve aşkınızı yeniden bulalım.


Zombie Castaways Altın Hilesi


Hiç kimse bütün gün tek bir görevi görmezden gelemez. Katılımcının her gün ekim yapmak, büyütmek ve çiftliğin günlük bakımını tamamlamak için erken kalkması gerekiyordu. Bundan sonra, bir görevi tamamladığınızda oyuncu, kendi yaptığı ürünleri, çekici ödülleri alacak. Ayrıca üretimi artırmak, yetiştirmek, damızlık için çok sayıda ahır inşa etmek için çiftliklerini genişletmek ve geliştirmek gerekiyor. Üretimi artırır ve dünyaca ünlü binalar inşa ederek gizemli adaları keşfeder… Çiftlikte günlük görevlerle meşgul olan gerçek bir zombi adam, çoğu oyuncunun oynadığı aynı türdeki diğer oyunlardan tamamen farklı, unutulmaz deneyimler getirmek için randevular vaat edecek.


Zombie Castaways Hile apk


İlk bakışta Zombie Castaways çok yeni bir oyun ama yine de nispeten basit ve kolay bir oyun. Oynanış benzersiz olmasına ve oyundaki hikaye son derece yenilikçi olmasına rağmen, çok oynadığınızda, uzun süre kullanmasına rağmen herkesin sıkılmasına neden olacaktır. Bu nedenle yayıncı, oyun için birçok yeni özellik geliştirdi ve geliştirdi: birçok egzotik bitkinin, oyuncular için talep ve keşif getiren birçok etkisi vardır; silah sistemleri, oyundaki araçlar çeşitlidir; oyundaki karakterler daha akılda kalıcı, çekici turlar, birçok farklı seviye, oyuncunun heyecanını ve heyecanını canlandırıyor; Dünya çapında çeşitli dil sistemleriyle özel olarak bağlantı kurabilir.


Zombie Castaways apk indir


Oyunun bağlamı oldukça otantik ve eskidir. Bulut örtüsünün hemen altında büyüleyici bir çiftlik olacak, oyuna ilk kez giren kullanıcılar için çok güzel, bulanık ve aynı derecede gizemli bir çiftlik olacak. Plants and Zombies oyununun aksine, Zombie Castaways son derece yeni arayüzlere, bağlamda egzotik bir şirinliğe, titizlikle tasarlanmış, muhteşem 3D görüntülere sahiptir. Bulutlu bulutun altındaki güzel şehirler ve şiirsel adalar, oyunculara heyecan duygusu getiriyor. Oyun karakterleri çok sevimli, sevimli zombi çiftliği yardımcılarıyla ve yeni arkadaşlarla tanışıyorlar: Amy (ana spoiler: gelecekteki zombi kız arkadaşı). Çiftliklerden ağaçlara, hayvanlara, evlere, çiftlik malzemelerine kadar her şey oldukça göz alıcı.


Zombie Castaways son sürüm apk


Zombie Castaways, yeni bir çiftlik oyunu gişe rekorları kıran, ancak ihtiyaç duyduğu kimliği koruyor. Oyunda, yonca, çavdar, bezelye, greyfurt, ayçiçeği gibi tüm popüler mahsuller var ve bunların hepsi çiftliğiniz için seçebileceğiniz ve evcil hayvanlarınız için mevcut. Genel olarak, bitkiler ve hayvanlar oldukça eksiksiz ve gerisi size kalmış. O çiftliği tercihlerime ve isteklerime göre çevirelim kocaman ve modern bir çiftliğe sahip olalım. Zombie Castaways, kısa bir süreliğine piyasaya sürülmesine rağmen yaygın olarak bilinen bir oyundur. Ayrıca, yükseltilmiş ekipman sistemi büyük bir cazibe yaratıyor. Böyle eğlenceli bir oyun sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Hikaye uzun, ama daha önce zombiler hakkında söylediklerini unutun. Bu tanıdık oyunda çiftliğin tüm eğlencesini ve maceralarını keşfetmek için Zombie Castaways'e gelin.


Zombie Castaways'i İndirin (MOD, Sınırsız Para / Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Wordscapes APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar