« Oyun Haberleri
Kasım 14, 2020 00:33

Android için en iyi 10 video düzenleme ve film yapma uygulaması

Görüntü düzenleme için kullanılan uygulamalar arasında Android telefonlar için en iyi 10 video düzenleme uygulamasını inceledik.

Android için en iyi 10 video düzenleme ve film yapma uygulaması

Görüntü düzenleme için kullanılan uygulamalar, kullanıcıların talebi arttığı için giderek daha popüler hale geliyor. Bu nedenle, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için bu uygulamaların sürekli olarak piyasaya sürülmesi gerekir.Ama bunlardan en iyisi hangisi? İşte herkesin istediği uygulamaya danışıp bulabilmesi için en iyi 10 video düzenleme uygulamasının bir listesi.


KineMasterİlk uygulama, uzun süredir piyasaya sürülen ve birçok kullanıcı tarafından beğenilen bir uygulama olan KineMaster. Bu uygulama, video düzenleme için kullanabileceğiniz bir dizi kullanışlı özellik ve araç sunar. Uygulamanın sahip olduğu ilk şey, videoları 4K'ya kadar maksimum kalitede içe aktarma ve alma yeteneğidir. Bunun yanı sıra, düzenleme araçları, eleştirmenlerce beğenilen aydınlatma ve efekt filtreleri ve çok daha fazlası gibi özellikler var.


Adobe Premiere Rush
Adobe Premiere Rush, video düzenleme pazarında çok ünlü olduğu için muhtemelen pek çok kullanıcı için yabancı olmayan bir isimdir. MULTITRACK ZAMAN ÇİZELGESİ belki de uygulamanın en beğenilen özelliğidir; kullanıcıların birden çok süper kısa videoyu birleştirerek eksiksiz bir şeyi oluşturmasına olanak tanır. Uygulama, sesi otomatik olarak eşitleme ve gereksiz öğeleri bulanıklaştırarak en iyi deneyimi yaşama özelliğine sahiptir. Ses, görüntü ile birleştirildiğinde, paylaşım veya kaydetme için mükemmeldir.


Vivacut
İkinci sırada yer alan Vivacut uygulaması, birden fazla videoyu tek bir videoda birleştirip çok katmanlı bir doku oluşturabiliyor. Bu, iki kez çarpılabilen özelliklerin, örneğin pozlamanın şimdi iki kat yoğunlukta kullanılmasına neden olur. Kullanıcı bir adımda hata yaptığında, uygulama yine de kullanıcının o adımı geri almasına ve yeniden yapmasına izin verebilir. Bu yüzden hatalar konusunda endişelenmenize gerek yok ve tüm çalışmalarımı sıfırdan yeniden yapmak zorunda değilsiniz


Magisto
Magisto, tavsiye etmek istediğimiz bir sonraki program; bu uygulama şimdiye kadar gördüklerinizden tamamen farklıdır. Yalnızca videoları düzenlemek için araçlara sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda bir videonuz olmadığında bile videolar oluşturabilir. Uygulamanın etkileri, eğlence için önemli hareket efektlerine sahip videolar oluşturmanıza olanak tanır. Uygulama aynı zamanda en yüksek kalitede maksimum 10 dakika süre ile video düzenlemeyi destekleyebilir. Uzun süreli destek bir mobil cihazla karşılaştırılsa da, uygulama yine de en iyi deneyimi sağlamak için sorunsuz çalışıyor. Tek sorun muhtemelen diğer kısa videolara kıyasla tamamlamanın ve arşivlemenin daha uzun sürmesi.


Alight Motion
Renk konusunda özel uygulamalar söz konusu olduğunda, mükemmel bir renk düzeltme uygulaması olan Alight Motion adından bahsetmek imkansızdır. Uygulama, kullanıcılara videodaki diğer birçok nesne için kullanmak üzere milyonlarca farklı renk içeren bir renk paleti sağlar. Uygulama ayrıca, kullanıcıların yaratıcı özgürlüğe sahip olması için son derece pürüzsüz hareket animasyonu efektleri oluşturabilir. Ayrıca, kullanıcılar benzersiz bir ürün oluşturmak için katmanları da gruplayabilir. Uygulama, videodaki nesnelerin kenarlarını renklendirerek öne çıkmasını ve herkesin gözünü çekmesini sağlar.


GoPro
Her anı kısa videolarla sürekli hareket eden ve yakalayan biriyseniz, GoPro sizin için bir uygulama olacaktır. Bu uygulama, seyahatleriniz sırasında hayatın her anını yakalamak için kısa videolar oluşturabilir. Bu uygulama videoları otomatik olarak düzenleyebilir; Mükemmel zamanlamayı elde etmek ve otomatik olarak düzenlemek için videoyu kendiniz kırpabilir. Her gün kullanıcılar birkaç saniyelik kısa bir video kaydedebilir ve ardından birleştirilmiş bir video oluşturma yolculuğunu bitirdikten sonra bunları özetleyebilir.


InShot
Günümüzün en iyi video düzenleme uygulamalarından biri, nispeten uzun bir ömre ve benzersiz özelliklere sahip bir uygulama olan InShot'tur. Uygulamanın en göze çarpan kısmı, videonun hızlı ileri sarılması veya yavaşlatılması gibi kullanıcıların seçebileceği birçok efekt olduğunda muhtemelen etkileridir. Kullanıcılar bir tane oluşturmak için birden fazla videoyu birleştirdiğinde, uygulamanın geçiş efektleri videonun canlanmasını sağlamak için çeşitlidir. Diğer pek çok şeyle birleşen bir videoda çok fazla geçiş varsa videonun içeriğini takip etmeyi kolaylaştırır.


FilmoraGo
Gençlere uygun kaliteli ve canlı videolar oluşturmak istiyorsanız, FilmoraGo bunu yapmak için mükemmel bir seçim olacaktır. Diğer şeylerin aksine, bu uygulamada kullanıcılar filtrelerini oluşturur ve uygulama yalnızca bunu yapmak için araçlar sağlar. Özgürlük ve yaratıcılık, uygulamanın video düzenleme yeteneklerini desteklemek için sunduğu şeylerdir. Uygulama ayrıca pozlama, doygunluk ve daha fazlası gibi video parametrelerini özelleştirebilir. Bu araçlar sayesinde, düzenleme geçtikten sonra video mükemmel hale gelecektir.


VideoShow
VideoShow - getirebileceği harika özellikler nedeniyle milyonlarca kişi tarafından sevilen düzenleme uygulamalarından biridir. Uygulamanın benzersiz özelliklerinden biri, GIF'lerinizi oluşturmak için GIF MAKİNESİ'dir. Uygulama, kullanıcının GIF dosyasını oluşturması için otomatik olarak bir video klibi oluşturacaktır. Ayrıca videoya yazı ekleme özelliği de bulunmaktadır. Yalnızca ekleme değil, uygulama aynı zamanda daha dikkat çekici hale getirmek için daha fazla metin efekti sağlar.


Film Maker Pro
Film Maker Pro, hem profesyonellere hem de amatörlere iyi hizmet vermek için oluşturulmuş bir uygulamadır. Bu uygulamanın izlemeyi seçtiği düzenleme stili sinemadır, bu nedenle uygulamadan oluşturulan videoların tümü benzersiz bir sinema stiline sahiptir. Uygulamanın oluşturduğu filtreler de sinematik tarzda yapılır; Lightwave, film, retro ve daha fazlası.


YouCut
YouCut ziyaretçisi, uygulamayı ilk kez kullanmanın bile hızlı bir şekilde tanışabileceği basit ve kullanımı kolay bir görüntü düzenleme uygulamasıdır. Uygulama, düzenlemede kullanılmak üzere video kesme ve birleştirme gibi temel araçlar sağlar. Uygulamanın etkisi, aksaklık ve diğer klasik stil efektleri gibi benzersiz efektler sunduğu için de bahsetmeye değer bir şey. Ayrıca müzik, videolar için seçilebilecek büyük bir müzik hazinesiyle uygulamanın güçlü bir noktasıdır.

Bunlar, kullanıcıların başvurabileceği en iyi video düzenleme uygulamalarıdır. Her birinin kendine özgü özellikleri vardır; umarım istediğini bulursun.


Diğer Haberler