Truck Simulator Ultimate Para Hileli Full MOD APK [v1.2.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2366)
Truck Simulator Ultimate Para Hileli Full MOD APK [v1.2.0] 1 Truck Simulator Ultimate Para Hileli Full MOD APK [v1.2.0] 2 Truck Simulator Ultimate Para Hileli Full MOD APK [v1.2.0] 3 Truck Simulator Ultimate Para Hileli Full MOD APK [v1.2.0] 4 Truck Simulator Ultimate Para Hileli Full MOD APK [v1.2.0] 5 Truck Simulator Ultimate Para Hileli Full MOD APK [v1.2.0] 6 Truck Simulator Ultimate Para Hileli Full MOD APK [v1.2.0] 7

Truck Simulator Ultimate Para Hileli 2022 Full MOD APK [v1.2.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tüm araçların tıpkı gerçekte olduğu gibi trafik kurallarına uyması gerektiğini unutmayın.


Truck Simulator Ultimate 1.2.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Maksimum yakıt hilesi
  3. Hasar yok
Kurulum adımlarını izleyin:
  1. Orijinali Playstore'dan indirin ve google ile giriş yapın
  2. Orijinali kaldırın ve modu yükleyin

Yeni Çıkan Kamyon oyunudur. Truck Simulator Ultimate, tüm oyuncuları sanal bir kamyonun sıkı kontrolüne sokan bağımlılık yaratan bir sürüş oyunu türüdür. Çok çeşitli Avrupa yollarında araba sürme ve mümkün olduğunca çok görevi tamamlama şansınız burada. Aynı zamanda sizi bekleyen bir sürü gerçekçi görevi tamamlamayı unutmayın. Becerilerinizi yolda göstermenin zamanı geldi.Her yük teslimatını tamamladığınızda büyümeye devam eden işinizi yürütmenin zamanı geldi. Kamyon sizi oyundaki Avrupa'nın nefes kesici ve ikonik simgeleriyle dolu uçsuz bucaksız arazide büyüleyici bir yolculuğa çıkaracak. Henüz yolun kralı olmaya hazır mısın? Kamyon Simülatörü 2018: Avrupa size nasıl olduğunu gösterecek!


Truck Simulator Ultimate v1.2.0 MOD APK


Truck Simulator Ultimate ile gerçek kamyonları sürmek gibi hissetmek istiyorsanız, hiç hayal kırıklığına uğramayacağınızdan eminiz. Artık Avrupa'dan farklı şehirler arasında seyahat edebilir ve Venedik, Berlin, Milano, Prag ve daha fazlası gibi farklı yerleri ziyaret edebilirsiniz. Oyun sırasında yeni kamyon ve treyler satın almak için daha fazla para kazanmayı kaçırmayın.Uygun işleri seçelim ve tüm kargoları açık bir dünyada teslim edelim. Sadece indirerek, onu en popüler Truck Simulator yerine yerleştiren benzersiz bir sürüş deneyimine sahip olabilirsiniz. Evinizin yüksek konforundan gerçek bir tır şoförü olmak için size büyük bir şans sunuyor. Avrupa'yı dolaşmak için kendinizi hazırlayın!


Zuuks games truck simulator ultimate indir


Oyun, çeşitli özelleştirilmiş seçeneklere ve gelişmiş sürüş fiziğine sahip lisanslı kamyonlara sahiptir. Bu oyun dünyasında, benzersiz bir deneyim yaşatmak için sayısız simge yapı ve yeniden yaratılmış bölgeyle karşılaşabilecek ve gerçekte kamyonları yöneten o sürücüymüş gibi hissedeceksiniz. Oyun tamamen araba kullanmaktan ibaret olmadığından, özellikle de ulaşım acentenizi oluşturup büyütebildiğinizde aldanmayın.


Truck Simulator Ultimate 2022 Apk


Truck Simulator Ultimate, seviyeler boyunca grafiklerin ve zorlukların tadını çıkarmanıza izin verecek. Yaklaşan güncelleme için daha fazla araç, sivil, insan ve hayvana sahip olmak çok daha iyi. Bunlar oyuna dahil edilebilirse, daha canlı hale gelecektir. Ama bu oyun genel olarak iyi.


Truck Simulator : Ultimate Apk HappyMod


Her kamyonun ABD'nin farklı bölgelerine ulaştığı Kenworth ve Mack'in son derece ayrıntılı modellerini deneyimleyeceğiniz Differing Truck Simulation 19 , Truck Simulator Ultimate, kariyerinize Avrupa'da başlamanıza izin veriyor. İlk başta sabırlı olun, özellikle bu işi günlük olarak yapması gereken düşük vasıflı bir kamyon şoförü olarak işe başladığınızda.


Truck Simulator Ultimate play store


Endişelenmeyin çünkü yakında yeni kamyonunuzu satın almak için yeterli parayı kazanırsınız ve sürüş becerisinin yükselmesini ve eğlencenin başlamasını beklersiniz. Oyun sırasında, Avrupa çapında açık bir dünyada kamyonunuzla yük taşımanız gerekiyor. Ülkenin en başarılı nakliyecisi olmak için yeni kamyonlar almanın, işi büyütmenin zamanı geldi.


Truck Simulator ultimate APK Dayı


Şimdiye kadar gördüğümüz bir kamyon simülatörü oyununun en iyi örneği olduğu için bundan daha fazlasını isteyemezsiniz. Gerçek hayatta yapamayacağınız şeyler için Truck Simulator Ultimate'da her zaman alabileceğiniz birçok fırsat vardır. Ancak, oyundaki bazı trafik ışıklarının biraz kısa olması, oyuncunun zamanında sağa dönememesine neden oluyor.


Truck Simulator Ultimate Para Hilesi


İnkar edilemez bir şekilde, herkes bu oyunu seviyor, ancak hala düzeltilmesi gereken bazı küçük kusurlar var. Çoğu oyuncu, her zamankinden daha gerçekçi görünebilmesi için yolda daha fazla trafik olmasını ister. Ancak, diğer kamyon simülatörleriyle karşılaştırıldığında, bu, daha fazla ilginizi çekecek kadar eğlenceli ve zorlayıcı olduğu için desteğinizi kazanabilir. Sadece indirmeniz ve nasıl performans gösterdiğini görmeniz gerekiyor.


Truck Simulator : Ultimate Zuuks Games apk indir


Tüm arabaların tıpkı gerçekte olduğu gibi trafik kurallarına uyması gerektiğini unutmayın. Ve eğer siz de takip etmeyi seçerseniz, bu da sizin seçiminiz. Bu kuralları atlarsanız istenmeyen sonuçların ortaya çıkacağını unutmayın. Oyunu bugün cep telefonunuza indirin, neredeyse hiçbir oyunun sahip olmadığı kararlı yapay zekayı deneyimleyeceksiniz.


Zuuks games truck simulator ultimate hile apk


Oyuna eklenmesi gereken bir diğer harika şey ise çok oyunculu mod. Bu, başkalarının oyuna katılmasına ve başarılarını paylaşmasına izin verir. Bu çok iyi bir oyun ve herkes en çok hız artırmayı seviyor. Bu, tüm süreyi hızlandırmak için basmanız gerekmediği anlamına gelir. Ayrıca, bu sefer bütün bir Avrupa haritası eklemek harika bir fikir olacaktır.


Truck Simulator Ultimate Hile Apk


Oyuna girdikten sonra, sanal bir kamyonun kontrolünü ele geçirmeli ve çok çeşitli Avrupa sokaklarında dolaşmalı ve mümkün olduğunca çok görev almalısınız. Truck Simulator Ultimate'de oyuncu, günlük olarak yalnızca belirli gereksinimlere göre görevlerini tamamlamaz.


truck simulator : ultimate apk 1.0 1


Avrupa'yı dolaşalım ve zorlu hava koşullarına karşı da mücadele edelim, otoyol ücretli yolları ve yoldaki diğer zorluklardan bahsetmiyorum bile. Sunulan 60'tan fazla seviye ile, bu görev tamamlanmış sürüş oyunlarının hayranları sevecek çok şey bulacaklar.


Truck Simulator Ultimate apk hilesi


Zuuks Games yeni oyunu olan Truck Simulator Ultimate, sanal araç için bir dizi özelleştirilmiş seçenek içerir ve üçüncü şahıs, birinci şahıs dış görünüm ve birinci şahıs iç görünüm arasında seçim yapabilirsiniz. Oyunda bulunan 250'den fazla radyo istasyonu ile oyunun arka plan melodisini tüm zevklerinize göre uyarlamaktan çekinmeyin.


Truck Simulator Ultimate APK Android OYUN CLUB


Oyun ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz 9 farklı kamyona sahip ve arabanızı seçip özelleştirdikten sonra kısa süre sonra yola çıkacaksınız. Pekala, oyun güzel ama biraz sorunlu. Nasıl gelir? Bazı oyuncular, ışığın hangi gölgede olduğunu göstermediği için kırmızı ışık ihlallerini izlemeye devam etmekten şikayet ederler.


Truck Simulator Ultimate Altın Hilesi


Bizi bu konuda eksik hissettiren Jake frenlerinin eksikliğidir. Bunlar görünmelidir, ancak yalnızca bir bekletme düğmesi değil. Bunun dışında, ilk kişi olarak araç kullanırken, her zaman kapalı olmaktan kaçınmakta zorlanırlar. Simülatör tekerleği ile sürüş bazı sorunlara neden olabilir.


Truck Simulator Ultimate ne zaman çıkacak


Başparmağınız yukarıdayken bir dönüş başlatırsanız, havalı korna art arda birçok kez çalacaktır. Sadece sürücü için sinir bozucu. Ayrıca, fragmanların üzerindeki piktogramlar için herhangi bir oyun açıklaması bulamıyorsunuz. Oyun grafikleri harika görünüyor ve tüm ortamı çok gerçekçi kılıyor.


Truck Simulator Ultimate 1.0.9 APK


Gerçek dünyada araba kullanıyormuş gibi hissetmenizi sağlayan gündüz ve gece döngüleri vardır. Ayrıca bize uzun süredir araba kullanıyormuşsunuz hissini veriyor. Sadece oyunu indirmek için gelin ve harika grafiklerle her sahnenin tadını çıkarın.


Truck Simulator Ultimate indir (Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Stick Fight The Game Mobile APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2366 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar