Top Speed Drag Fast Street Racing 3D Para Hileli MOD APK [v1.43.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Top Speed Drag Fast Street Racing 3D Para Hileli MOD APK [v1.43.1] 1 Top Speed Drag Fast Street Racing 3D Para Hileli MOD APK [v1.43.1] 2 Top Speed Drag Fast Street Racing 3D Para Hileli MOD APK [v1.43.1] 3 Top Speed Drag Fast Street Racing 3D Para Hileli MOD APK [v1.43.1] 4 Top Speed Drag Fast Street Racing 3D Para Hileli MOD APK [v1.43.1] 5 Top Speed Drag Fast Street Racing 3D Para Hileli MOD APK [v1.43.1] 6

Top Speed Drag Fast Street Racing 3D Para Hileli MOD APK [1.43.1] - Son sürümü Android platformlar için ücretsiz indirin. Sokak yarışında hız limitlerini zorlayın.


Top Speed Drag 1.43.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Gümüş Hilesi
  2. Altın Hilesi
  3. Harcandığında altın, gümüş, para artar!

Yarış oyunları, onlara gerekli heyecanı veren yüksek rekabet gücü nedeniyle her zaman birçok kişi tarafından fark edilir. Pek çok ürün uzun yıllardır pazarlanmakta ve aynı türden birçok oyunun normu haline gelmektedir. Şimdiye kadar oyun pazarı büyüdüğünde eğlence sektöründe vazgeçilmez bir pazar payı haline geldiğinde, yarış oyunları taraftarların kalbindeki yerini kanıtladı. Top Speed  aynı zamanda bu spor oyunu türünün en saygın isimlerinden biridir. Dünya çapındaki oyuncular bunu takdir ediyor ve hatta Google Play'de 10 milyondan fazla indirmeye ulaştı.


Top Speed v1.43.1 MOD APK


Grafikler, bu ürünün en iyi bitirme kısmıdır. En ateşli gişe rekorları kıran oyuncuyu karşılaştırmak ve ortalama bir oyuna kıyasla daha aşağı olmadığını görmek için getirebiliriz, çok fazla geçti. Arabalar, oyuncuların seçmesi ve kilidini açması için kullanışlı olması için ayrı katmanlara ayrılmıştır. Her arabanın kendine özgü güçlü yönleri vardır, bu nedenle tasarım dengesini karşılaştırmanıza ve merak etmenize gerek yoktur. Ancak inkar edilemez özellik, araba ne kadar pahalıysa, o kadar çok alet kazanması gerektiğidir.


Top speed APK DAYI


Cesaretiniz kırılmasın. En Yüksek Hız deposunda, oyuncular kilidini açmak ve keyfini çıkarmak için 69'a kadar farklı araba görür. Bu kadar çok çeşit stok gezintisi, dragster ve polis aracı ile yarışınıza getirmek için herhangi bir araba satın alabilirsiniz. Hepsi çok iyi imaj tasarımlarına sahip, ancak herhangi bir otomobil üreticisinin haklarını kullanmasalar da, araçlar hala en gerçekçi deneyimi sunuyor. Hevesli oyunculardan bir yorum, oyunun düşük profilli akıllı telefonlarda hala sorunsuz bir şekilde oynanabileceğidir. Maksimum ayar ise, kesinlikle biraz gecikecektir, ancak düşük bir seviyede kurulum rahat olabilir.


Top Speed 1.43.1 Para Hile Apk


En son güncelleme, oyunculara Paskalya'yı karşılamaları için yeni bir görünüm kazandırdı. Oyunu dolduran şenlikli atmosferi vurgulamak için birçok değişiklik olacak. Bu aynı zamanda oyunculara tipik bir günde elde edilemeyen ödüller kazanmaları için özel görevler sağlayacaktır. T-Bull, "patronların arabalarının bulunduğu özel oyun içi garaj" gibi birçok yeni özelliğini şaşırtacak ve oyuncuların daha sorunsuz bir deneyim yaşamaları için arayüz efektleri de yenilenecek. Ayrıca, son bilgileri Facebook, Twitter ve Instagram'daki topluluklarında da yayınlanıyor! 


Top Speed 1.43.1 Son Sürüm Apk indir


En Yüksek Hız oldukça basit bir oynanışa sahiptir, ancak vites değişiklikleri ve nitro patlamaları arasındaki zamanlama koordinasyonudur. Oyunun adından da anlaşılacağı gibi, yalnızca bir hareketi kullanması gereken oyuncular, zaten birçok entegre şey yapabilen sürükleniyor. Araba kalkacak ve oyuncu onu yatay olarak görecek, kameranın dönüşü aracın açısına göre esnek bir şekilde dönerek çekiciliği artıracak. Denetleyici, hız ölçer, hızlanma, nitro pompası ve fren gibi işlev düğmeleri dahil olmak üzere oynatıcının önünde sunulacaktır. Genel olarak, arabanın aşırı ısınmaması, ancak çok yavaş olmaması için doğru hızı kalibre etmeniz gerekir, ilk sıraya ulaşan kazanır.


Top Speed indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Sniper 3D Assassin APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar