Car Parking Multiplayer Para Hileli MOD APK [v4.8.12.6]

Puan: 4.39 (Oylar: 132)
Car Parking Multiplayer Para Hileli MOD APK [v4.8.12.6] 1 Car Parking Multiplayer Para Hileli MOD APK [v4.8.12.6] 2 Car Parking Multiplayer Para Hileli MOD APK [v4.8.12.6] 3 Car Parking Multiplayer Para Hileli MOD APK [v4.8.12.6] 4 Car Parking Multiplayer Para Hileli MOD APK [v4.8.12.6] 5 Car Parking Multiplayer Para Hileli MOD APK [v4.8.12.6] 6

Car Parking Multiplayer Para Hileli MOD APK [4.8.12.6] - Son sürümü Android telefon ve tabletleriniz için ücretsiz indirin. Arabalara özel ilginiz var ise kesinlikle denemelisiniz.


Car Parking Multiplayer 4.8.12.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sonsuz para hilesi. Harcadıkça artar.
  2. Oyuna giriş yaptığınızda çok sayıda altın ve banknotunuz olacak. Bu para, arabanızı rahatça yükseltmenize ve onarmanıza yardımcı olur
  3. Ücretli içeriğin kilidi açıldı: 100'den fazla araba, karakter, ev, disk (tekerlek), sürekli hareket makinesi, reklamları devre dışı bırakma, W16 motoru, ev, renkli duman, kornalar ve polis sirenleri.

Günümüzde otomobiller, türün en popüler araçlarından biri haline geldi. İnsanlar taşınması uygun olduğu için. Şehirde insanların çok araba kullandığını görüyoruz, bu yüzden birçok insanı baş ağrısına neden olan bir problemleri var. Car Parking Multiplayer, Google Play'de 1 milyondan fazla indirmeye ulaştı ve oyuncuların cazibesini görebildiğini kanıtladı. Olzhass yayınevi de bu türle çok başarılı oldu. Oyun yayıncıları Kazakistan'dan geliyor ve yalnızca bir tür oyun üretmeye odaklanıyor. Araba temalarında en az 4 oyun bulabilirsiniz. Genel olarak, bu tür içeriğe odaklanmak, oynatıcıya en yüksek hizmet kalitesini getirecektir. Ayrıca en son bilgilerini 200.000'den fazla takipçiyle güncellemek için bir Instagram hesabına sahipler. Onları beğendiyseniz, devam etmek için o hesaba gidebilirsiniz.


Car Parking Multiplayer v4.8.12.6 MOD APK


Bir simülasyon oyunu olduğu için Car Parking Multiplayer'ın grafikleri kesinlikle en iyi şekilde tasarlanmalıdır. Birincisi, oyuncuların arabaların belirli bir yere park edildiğine dair tüm hisleri deneyimleyebilmesi için tam bir 3D oyun olacak. En küçük arabanın tüm hareketleri, güzel ve çeşitli çekim açıları ile ayrıntılı olarak uyarlanabilir. Arabaların tanınmış markalardan görsel hakları satın alması gerekmese de, oyuncular için belirli bir miktar zenginlik de sunuyor. Birçok farklı kalite ve güzel modele sahip en az 50 çeşit araba seçilecektir. Açıkçası, her sınıfın yaşamda farklı amaçlara hizmet etmek için farklı şekil ve tasarımları olacaktır. Bu nedenle, her tür aracı kontrol etmek, oyuncuya farklı bir his getirecektir. Ayrıca kariyer modu farklı deneyimler de getirecek.


Car Parking Multiplayer 4.8.12.6 Para Hile Apk


İlk önce oyunun ismine bakın ve nasıl oynandığını anlayacaksınız. Araba park etme çok oyunculu, oyuncuların bir arabayı kontrol etmesini ve doğru yere park etmesini gerektirecektir. Aracı sürmeniz gereken yer, her aracın boyutuna bağlı olarak sarı bir dikdörtgenle işaretlenmiştir. Oyuncuların araçlarını sürmeleri ve o noktaya dikkatlice park etmeleri gerekecek. Mükemmel bir şekilde tamamlarsanız, maksimum puan alırsınız. Park etme süreci biraz karmaşıksa, yaptığınız hataya göre puan düşülecektir. Temel oynanışa ek olarak, oyun aynı zamanda oyuncuların hızlarından memnun kalacakları kariyer modundan da bahsediyor. İstasyonu eskisi gibi dikkatsizce sürmelerine izin verilecek.


Car Parking Multiplayer Son Sürüm Apk


Bu sefer amaç hızlı olmak ve bir an önce bitirmek, dikkatli ve kusursuz sürmemek. Ayrıca, oyuncular arabanın aksesuarlarını ve parçalarını daha güzel ve güçlü hale getirmek için değiştirebilirler. Para kazanın, tekerlekler, motorlar gibi yeni aksesuarları hızlıca satın alın ve arabanın rengini değiştirin. Genel olarak, özelleştirilecek birçok şey vardır.


Car Parking Multiplayer 4.8.12.6 Araba Hile Apk


Yavaş ama emin adımlarla... Bu oyunda aşırı hızlı olmanıza gerek yok. İlk başta en önemli olan, talimatları takip etme ve kesin olma yeteneğinizdir. Bu, yavaş gidebileceğiniz ve oradan alabileceğiniz anlamına gelir. Zamanınız hesaba katılsa bile park ederken acele etmenize gerek yok. İlerledikçe, her şeyi öğreneceksiniz ve arabanızı farklı açılarda ve yerlerde park ederken hızınız kesinlikle artacaktır. 


Car Parking Multiplayer Apk indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Gangstar New Orleans APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 132 Oylar ve 11 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
11
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Car parkin"

Player#12

1 yıl önce

Çuk güzel

"Can Park"

Atroxx

1 yıl önce

Hile. Parasi

"Carparking"

Aedr

2 yıl önce

Online oynaniyirmi

"Car parking multiplayer hili apk"

Knyaz

2 yıl önce

Oyun çok iyi

"Car parkinq multuplayer"

Nihad

2 yıl önce

Zor oyundu amma bəzi əlavələr lazımdı

"Car parking"

Roman

2 yıl önce

Cok güzel

"Car parking multiplayer new version"

Sanjar

2 yıl önce

Bana veni versiya istiyacim var

"ÇAR PARKİNK"

Çağlar

2 yıl önce

Oyunun hilesini ve parasını istiyorum

"Çar parking"

Baki

2 yıl önce

Ben istediğim arabayı Alican

"carparking"

Mitat

2 yıl önce

carparking hileli oyun indir emre bu uygulamada

"Çar ping"

Emirhan

2 yıl önce

Çokguzel oyun

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar