Sniper 3D Assassin Sınırsız Para Hileli MOD APK [v4.11.3]

Puan: 4.62 (Oylar: 9)
Sniper 3D Assassin Sınırsız Para Hileli MOD APK [v4.11.3] 1 Sniper 3D Assassin Sınırsız Para Hileli MOD APK [v4.11.3] 2 Sniper 3D Assassin Sınırsız Para Hileli MOD APK [v4.11.3] 3 Sniper 3D Assassin Sınırsız Para Hileli MOD APK [v4.11.3] 4 Sniper 3D Assassin Sınırsız Para Hileli MOD APK [v4.11.3] 5 Sniper 3D Assassin Sınırsız Para Hileli MOD APK [v4.11.3] 6

Sniper 3D Assassin Sınırsız Para Hileli MOD APK [4.11.3] - En son sürümü Android için ücretsiz indirin. En iyi keskin nişancı oyunlarından birisini denemeye hazır olun.


Sniper 3D Assassin 4.11.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

- Sınırsız para;
- Devre dışı bırakılan reklamlar;
- Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki özelliklere sahip menü modunu açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın:

  1. 1000 mermi cephane;
  2. Madde işareti dağılımını devre dışı bırakıldı;
  3. Yüksek stabilite (silah nişan alma sırasında sallanmıyor);
  4. Sessiz silah;
  5. Tekrar öldürme devre dışı bırakıldı.
Bir insanın yapamayacağı fanteziler kadar hayaller de vardır. Örneğin, klasik silahlı savaşlar her zaman çok fazla hayran kitlesine sahiptir. Örneğin, nişancıların keskin nişancılık yaptığını görmüşsünüzdür. Silahlarını o kadar iyi kullanabilirler ki %100 hedefi vurabilir. Sniper 3D Assassin, sizin için bir tutku haline gelen tatmin edici bir atış oyunu olacak.


Sniper 3D Assassin v4.11.3 MOD APK


Aslında, bu oyunda, oyuncu yetenekli bir silah kullanarak bir suikastçı oynuyor. Ancak düşmanlarla yüzleşmek ve tehlikeli silahlı savaşlar yapmak zorunda kalmayacaksınız. Oyuncular becerilerini bilmedikleri veya tepki verecek yeterli zamana sahip oldukları düşmanları öldürmek için kullandıklarında her şey neredeyse tamamen güvenlidir. Oyuncular, nefret ettikleri tüm düşmanları öldürebilecek ve belirli bir miktar para almak için planlanmış planları uygulayabilecekler. Görünüşe göre, bu para oyun sürecinizi kolaylaştırmak için her şeyi yükseltmek için kullanılacak.


Sniper 3D Assassin 4.11.3 Para Hile Apk


"Fun Games For Free" oyununun yapımcısı, oyunculara en çekici nişancı deneyimini yaşama sözü veriyor. Nitekim bu üreticinin de en gözde ürünü oldu. Ayrıca çeşitli stillerin yanı sıra ünlü ürünlerin hikayesini de göreceksiniz. Bu, oyuncuların gözünde sıkıcı olmalarını sağlar. Bu oyun yapımcısıyla ilgileniyorsanız, belki de üreticinin önerdiği oyunlar War Machines, Castle Crush, Block Craft ve Color by Number'dır! Ve yapımcının adı da her şeyi söylüyor, yayınladıkları her şey bedava. Bununla birlikte, cephanelikte karakterin gücünü hızlı bir şekilde yükseltmek için parayla satın alınabilecek eşyalar var. Sevgiyi hissedin ve destekleyin, ardından bu üreticiyi çevrimdışı olarak desteklemek için bazı ekipmanlar satın alın. 


Sniper 3D Assassin 4.11.3 Elmas Hile Apk


Bir keskin nişancı oynadığınızda ve düşmanları öldürmek için en sevdiğiniz silahı kullandığınızda oyun oldukça basittir. Hedefleri takip ederken, oyuncuların tüm haritayı gözlemleyebileceği bir mod olacak. Birincisi normal yoldur, oyuncular tüm resmi görebilecek ve hatta düşmanın nerede hareket ettiğini ve ne yapacağını görebilecekler. Bu yükseltme modu, bu durumda en olası saldırı senaryolarını hedeflemenize izin verecektir. Diğer bir saldırı modu "hedefli moddur". Bu çekim modunda, düşmanı tam olarak görmek için kalbinizi ekranın ortasına odaklayacaksınız. Elbette, her şey izin verilen maksimum değere yakınlaştırılacaktır; sadece ekranın yanındaki küçük bir düğmeye dokunmanız bu modu etkinleştirebileceksiniz. O zaman başarı görevi seviyenize bağlıdır. İlk atıştan itibaren düşmanı öldürmeye çalışın, bu yüzden keşfedilme ve misilleme yapılması konusunda endişelenmenize gerek yok. Ayrıca sizin için bonusu artırır. 


Sniper 3D Assassin 4.11.3 Premium Hile Apk


Yukarıda belirtildiği gibi, oyunculara düşmanlarını yok etme ve rakiplerini öldürmek isteyenlerin görevini alma izni verilecek. Açıkçası, oyuncu mümkün olduğunca çok para kazanmak ve becerilerini kolayca geliştirmek için tüm bu sözleşmeleri alacak. Sniper 3D Assassin, oyunculara, oyunculara yakından dikkat ederlerse değerli bir keşif gibi hissedecekleri büyüleyici hikayelerde geçen yüzlerce heyecan verici görev sunar. Aslında, birçok rakibinizi yok ettikten sonra, çok para kazanabilir ve silahlarınızı yükseltebilirsiniz. Oyunda, seviyenize göre seçebileceğiniz düzinelerce destansı silah var. Bunun yanı sıra, oyuncunun takması için silahı daha kullanışlı ve güçlü hale getirecek aksesuarlar da olacak. 


Sniper 3D Assassin indir (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Bus Simulator Ultimate APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 9 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar