Ryuko - Legend of Shadow Hunter Para Hileli MOD APK [v1.0.83]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ryuko - Legend of Shadow Hunter Para Hileli MOD APK [v1.0.83] 1 Ryuko - Legend of Shadow Hunter Para Hileli MOD APK [v1.0.83] 2 Ryuko - Legend of Shadow Hunter Para Hileli MOD APK [v1.0.83] 3 Ryuko - Legend of Shadow Hunter Para Hileli MOD APK [v1.0.83] 4 Ryuko - Legend of Shadow Hunter Para Hileli MOD APK [v1.0.83] 5 Ryuko - Legend of Shadow Hunter Para Hileli MOD APK [v1.0.83] 6

Ryuko - Legend of Shadow Hunter Para Hileli MOD APK [1.0.83] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Adaletsizliği sona erdirmek için eşsiz bir macerada gölge savaşçısının intikam yolunu çizin.


Ryuko - Legend of Shadow Hunter 1.0.83 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Ana menüye bir kez dönülerek büyük miktarda para kazanılabilir, ödül almak için reklam izlemeye gerek yoktur. 

Not: Bazı tam ekranlarda bir kart anahtarı görünebilir, bu gibi durumlarda çıkın ve tekrar girin.

Ryuko – Legend of Shadow Hunter güzel içeriğe sahip; gece büyüleyici bir macera geliyor. ARPG serisi oyunlara ilgi duyan oyuncular bu süper ürünü kesinlikle göz ardı edemezler. Temel olarak Seriko'nun lite versiyonu gibi görünüyor; Eğer bu oyunu biliyorsanız, Ryuko da şimdilik denemeye değer bir isim. Hem bu oyun serisinin çekici özelliklerine sahip hem de hafif ve her cihazda oynanabiliyor.


Ryuko - Legend of Shadow Hunter v1.0.83 MOD APK


Kurome'nin gölge ninja savaşçı klanları tarafından korunan kutsal bir toprak olduğu söylenir. Bu yerde barışı korumak için güçlerini ve tekniklerini eğitiyorlar. Uzun zaman geçti, herhangi bir kötü güç bu yere saldırmadı. İnsanlar barış içinde yaşayabilir ve refah içinde yaşayabilir. Ninja klanlarının gücü genişledi ve yenilmez bir şehir yarattı.


Ryuko - Legend of Shadow Hunter Para Hilesi


Ancak, ukalalaşmayın; Bir gün, kötücül bir büyü her şeyin bir anda alt üst olmasına neden olur. Güçlerini yok eden güç, şehirdeki yetenekli savaşçılardır. Lanet, vurulan herkesi saldırgan, kana susamış hale getirir. Ana hedefleri insanlardır. Zayıf olanlar kesinlikle trajik bir şekilde öldürülecekler. Karşı koyacak kadar güçlü olanlar bile düşmanlarının kara gözlerine bakarak lanetlenebilir. O zamandan beri, etkili bir şehir tamamen yok edildi.


Ryuko - Legend of Shadow Hunter Altın Hilesi


Bir gölge avcısı olan Ryuko, tüm klanının güzelliğine ve gücüne sahiptir. Büyükbabası tarafından öğretilen bir beceriye sahip cesur bir savaşçıdır. Ancak, avcının inancının saldırısıyla, son protestoda onlara yakın olanlar öldürüldü. Bu kadın general, büyükbabasının hala hayatta olduğunu öğrenene kadar kendine bir amaç bulamadan her yerde dolaşıyordu.


Ryuko - Legend of Shadow Hunter Anahtar Hilesi


Ryuko – Legend of Shadow Hunter, gücünü artırmak, büyükbabasının nerede olduğunu aramak ve sevdiğini kurtarmak için Kurome boyunca seyahat eden güçlü bir kızın yolculuğu olacak. Beceri, cesaret ve zafer deneyimi her savaşta artacaktır. Sonunda, ölüm lanetini kırabilecek mi? Bu sorunun cevabı sensin.


Ryuko - Legend of Shadow Hunter Hile Apk


ARPG türüne aşina olanlar için bu tamamen tanıdık bir oyundur. Ryuko – Legend of Shadow Hunter, mobil platforma çıkması sayesinde boş zamanlarında çevrimdışı kılıç dövüşleri yapmak isteyenler için daha fazla kolaylık sağlıyor. Düşmanları bulmak ve vücut yorulana kadar onlarla savaşmak için oyunu açmanız yeterli.


Ryuko - Legend of Shadow Hunter Apk indir


Ryuko'nun kılıç ustalığı, gözlerini kapatan bir bandajla savaştıkça daha da güçlenecek. Bu lanetle savaşmanın en iyi yolu. Dikkat edin, düşmanlar yetenekli savaşçılardır ve ayrıca 1540'larda Japonya'da tanıtılan bir silah olan tüfeklerle donanmışlardır. Belirli bir süre için son derece önemli hasar verme yeteneğine sahiptirler. Bu arada, silahlarınızda yalnızca silahlar, çeviklik ve yalnızca dövüş sanatlarında yaratıcılık var. Ama aynı zamanda becerilerinizin daha hızlı ve daha hızlı gelişeceği zorluk sayesinde.


Ryuko - Legend of Shadow Hunter indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Just Survive FPS Raft Survival Island Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar