DRAW CHILLY Para Hileli MOD APK [v1.0.33]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
DRAW CHILLY Para Hileli MOD APK [v1.0.33] 1 DRAW CHILLY Para Hileli MOD APK [v1.0.33] 2 DRAW CHILLY Para Hileli MOD APK [v1.0.33] 3 DRAW CHILLY Para Hileli MOD APK [v1.0.33] 4 DRAW CHILLY Para Hileli MOD APK [v1.0.33] 5 DRAW CHILLY Para Hileli MOD APK [v1.0.33] 6

DRAW CHILLY Para Hileli MOD APK [1.0.33] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ana karakter Vladimir'in yanı sıra, AI tarafından kontrol edilen ve sizinle belirli düşmanlara karşı savaşmak için silahlanmış karakterler olacak.


DRAW CHILLY 1.0.33 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para hilesi
  2. Sonsun Can hilesi
Oyuncuların Vladimir karakterinin kontrolünü ele geçirirken DRAW CHILLY'nin içine girebilecekleri heyecan verici bir görev . Orakçı ile sözleşmesi olan bir adamdır ve görevini çeşitli yerlere giderek ve birçok insanla tanışarak yerine getirmek zorundadır. Aynı zamanda takım arkadaşlarınızla düşmana karşı savaşacağınız için bu kolay bir süreç değildir. Ayrıca ulaştığınız yükseklikle birlikte zorluk da artacaktır. 


DRAW CHILLY v1.0.33 MOD APK


Oyuncular, Reaper'ın görevini yerine getirmek için Vladimir adlı bir karakteri kontrol edeceğiniz 2B bir dünyaya girecekler. Bu ortamda oyuncu mükemmel grafiklerden geçebilir ve oynayacak oyuncu bunu yaşarken rahat hissedecektir. Hikaye dramatik ve beklenmedik bir şekilde teslim edilir. Böylece, ölüm tanrısının bazı hatalarından sonra insanları yerlerine geri getirmek için bir yolculuğa çıkacaksınız. DRAW CHILLY'de, oyuncu doğrudan Reaper tarafından alınan bir görev alacak ve kahramanımız talebi duyduktan sonra kabul ediyor. Spesifik olarak, Reaper'ın meslektaşlarının kafası karıştı ve bazı insanları yanlış yere gönderdi. Göreviniz, bu insanları doğrudan bölgeye getirmek ve çalışma alanında ortaya çıkan birçok düşmanla yüzleşmek. Ek olarak, oldukça kısa bir ortamda hareket edecek ve yalnızca irtifa değiştirdiği için nadiren değişeceksiniz.


DRAW CHILLY Para Hilesi


DRAW CHILLY'de oyuncu, fabrikanın olduğu bir alanda hareket etmek için karakteri kontrol edecek. İki taraf zinciri çekmeye çalışan işçiler olacak ve zamanla yüksekliği yavaş yavaş artacaktır. Ancak yüksek yerlere tırmanmak sandığınız kadar basit değil çünkü karşınıza birçok düşman çıkacak ve yüksek yerlere çıktıkça sayıları artıyor. Bu nedenle, oyunun dövüş becerilerinde ustalaşmanız gerekecek. 1. katta başladığınızda, hareket etme veya saldırma konusunda özel talimatlar almak için bir eğitim seviyesi alacaksınız. Normal hareket edebilir veya daha hızlı hareket etmek için motosikletinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca silahınız uzun namlulu ve hareket halindeki fabrikanızın üzerine atlamaya devam eden maymunları alt etmeye çalışın. Ama seveceğiniz bir unsur var ki tek başınıza savaşmayacak, destekleyecek takım arkadaşlarınızın olması.


DRAW CHILLY Can Hilesi


Ana karakter Vladimir'in yanı sıra, AI tarafından kontrol edilen ve sizinle belirli düşmanlara karşı savaşmak için silahlanmış karakterler olacak. Yani düşmanla amansız savaşlarda onlara katılacaksınız ama onların ortadan kaybolabileceğini ve bazen tek başınıza savaşacağınızı anlamanız gerekiyor. Ayrıca, savaş ilerledikçe, zincirleri çekmekten her iki uçtaki personel sorumludur. Yine de, bu pozisyon kavga nedeniyle boş ve insanları hemen yenilemeniz gerekecek. Atari oyunlarında sıklıkla karşılaştığınız normal saldırılara ek olarak, oyuncular önceden haberiniz olmadan herhangi bir zamanda ortaya çıkabilecek bazı destekleyici öğeler alacaklardır. Örneğin, kutuların veya benzeri şeylerin düştüğünü ve bir sağlık çubuğuna sahip olduklarını görebilirsiniz. Böylece onları parçalamak için silahlarınızı kullanabilirsiniz ve bu sayede kullanırken göz önünde bulundurmanız gereken heyecan verici beceriler edineceksiniz.


DRAW CHILLY Hile Apk


Şimşek topu oluşturmak gibi bulabileceğiniz birçok beceri türü olacak. Ancak bunları sürekli kullanamayacaksınız çünkü becerileri her edindiğinizde kaç kez kullanıldığını göreceksiniz. Çoğu durumda, bunlar tek kullanımlık becerilerdir ve kendinize başka bir beceri edinmek istiyorsanız, kasaların düşmesini beklemeniz gerekir. Sandığı kendi kendine düşürebileceği veya bir kuşa teslim edebileceği gibi almanın birçok yolu olacaktır.


DRAW CHILLY hile nasıl yapılır


DRAW CHILLY oynama sürecinde birçok farklı düşmanı yeneceksiniz ve belirli sayıda jeton düşebilirler. Bu oyunda kullanabileceğiniz birincil kaynak olan Vladcoins olarak adlandırılırlar. Aynı zamanda, ana karakterin becerilerini veya gücünü geliştirerek Vladimir'e yeni bir güç getirmek olan işlevi tamamen anlaşılabilir. Bu yüzden Vladimir için doğru seçimi yapmanız gerekecek.


DRAW CHILLY Son Sürüm apk indir


Güçlendirme sürecini atlayabilir ve çeşitli maçlar aracılığıyla düşmanla savaşmaya odaklanmaya devam edebilirsiniz. Erken oyunda HP'nizi tehdit edebilecek çok fazla düşman olmadığında bu çok mantıklı. Ancak zamanla, size sürekli olarak zarar verebilirler ve makul olarak isteklerinize göre yükseltme yapmayı düşünebilirsiniz. Böylece sahip olduğunuz parayı farklı şekillerde kullanabilirsiniz.


DRAW CHILLY İndir (MOD, Sınırsız Para / Can Hilesi)


Bir önceki android oyun Modern Combat 4 Zero Hour APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar