Garena Free Fire Max Hileli MOD APK [v2.94.1]

Puan: 4.70 (Oylar: 84)
Garena Free Fire Max Hileli MOD APK [v2.94.1] 1 Garena Free Fire Max Hileli MOD APK [v2.94.1] 2 Garena Free Fire Max Hileli MOD APK [v2.94.1] 3 Garena Free Fire Max Hileli MOD APK [v2.94.1] 4 Garena Free Fire Max Hileli MOD APK [v2.94.1] 5 Garena Free Fire Max Hileli MOD APK [v2.94.1] 6

Garena Free Fire Max Hileli MOD APK [2.94.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yeni güncelleme ile artık oyunun adı Garena Free Fire Cobra oldu


Garena Free Fire 2.94.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

 1. Hız kesmesi (Etkinleştirmesi kolay)
 2. Hedefe kilitlen
 3. AimAssist
 4. Çekim sırasında geri tepme yok
 5. Bulaşıcı değil
 6. Sisi ortadan kaldırın
 7. Çimlerden kurtulun
 8. Aktivasyon hack
 9. Hasarı% 15 artır
 10. Ateş alanı arttı
 11. Aimbot
 12. Anti yasaklama
 13. Kurulum sırasında root gerekmez
 14. Free Fire oynarken optimize edilmiş konfigürasyon, gecikme önleme
 15. Facebooka giriş yap

Kurulumu:

Eğer hilenin nasıl olduğunu görmek istiyorsanız buradan izleyebilirsiniz.

NOT : BU BİR HARİCİ MENÜ YAMA OLUŞTURUCUDUR BU NEDENLE KULLANIMI GÜVENLİ VE TEST EDİLMİŞTİR YASAKLANMAMIŞTIR. ANDROID 11 HENÜZ ÇALIŞMAK İÇİN TEST EDİLMEDİ KENDİNİZ DENEYEBİLİRSİNİZ, ANDROID 11'DE ÇALIŞMAZSAVMOS UYGULAMASINI KULLANIN.

KULLANIM: Orijinal free fire apk'yı yüklemeniz ve ardından sitemizden indirdiğiniz modu kurmanız gerekir.

Garena Free Fire, şu anda mobil cihazlarda en iyi hayatta kalma oyunlarından biri olarak gösterilmeyi hak ediyor. PUBG bu türün lideri olarak ortaya çıktığından beri, birçok başka ürün ortaya çıktı. Garena Free Fire da aynı anda ortaya çıktı. Kesinlikle, oyuncuların oyunda bu kadar uzun süre kalması için belirli bir kalite faktörüne sahip olması gerekir. Garena Free Fire Cobra , oynayabileceğiniz en son sürümdür. Bu bölümde oyuncu deneyimini geliştiren özelliklerin yanı sıra yeni özellikler de yer alacak. Bu oyuna hayranlık duyan bir oyuncuysanız, tadını çıkarabilirsiniz; ya da heyecan verici bir dövüş hayatta kalma oyunu arıyorsunuz, cevap bu oyundur.


Garena Free Fire v2.94.1 MOD APK


Kurtarmak için Garena Free Fire'da en çok oynanan haritayı bulmamız gerekiyor, bu Bermuda. Artık sıralama moduna katılabileceğiniz tek yerler bunlar. Bu güncellenmiş versiyonda Bullseye adında tamamen yeni bir alana geleceğiz. Normal gibi bir alan. Buraya geldiğinizde faydalar hakkında hala çok fazla bilgi yok. Herhangi bir yeni bilgi varsa, bu makalenin hemen altında güncelleyeceğiz. Yeni Bullseye alanının yanı sıra, oyuncular şu anda oyuna giriş yaptıklarında çekici bir alan elde edebilirler. Sıcak Bölge, haritadaki en popüler yerlerden biri olacak çünkü yüksek seviyeli malzemeleri ortaya çıkarmak için tasarlandı. Bu hayatta kalma oyunlarında, aynı oyunculardan daha önemli bir avantaja sahip olacak silahları veya malzemeleri alabilirsiniz.


Garena Free Fire Hile Apk


Bu versiyonda alabileceğiniz iki yeni şey bir silah ve ekipmandır. CG15, savaşta alabileceğiniz ve düşmanlara saldırmak ve kazanan olmak için kullanabileceğiniz en yeni silah türüdür. Bu silahın ilginç özelliği, onu daha sık kullanmak için şarj edebilmenizdir. Ayrıca CG15, rakibinize daha fazla zarar verebilecek sağlam bir sistemle donatılmıştır. Bilgi Kutusu, oyuncuların esnekliklerini artırmalarına yardımcı olan bir cihazdır. Temel olarak, oyuncuların bir sonraki oyun alanını ve mevcut oyun içi airdropları hızlı bir şekilde bilmelerine yardımcı olacaktır. Bilgiyi bir düşmandan daha hızlı ve daha doğru aldığınız sürece avantaj elde edebilirsiniz. CG15 ile donatılmış ve Bilgi Kutusunu doğru kullanan bu yeni versiyonda, oyuncu neredeyse kazanma oranını büyük ölçüde artırmıştır.


Garena Free Fire NASIL indirilir


İlk aşama muhtemelen maçın sonucunu etkileyebilecek en kritik anlardan biridir. Hızlı bir şekilde birçok eşya alır ve hemen saklanırsanız, ilk hayatta kalma oranı çok yüksektir, o zaman insanlar hala zayıftır, yok etmek kolaydır, bu yüzden birbirleriyle koordinasyon kurmak muhtemelen doğru yoldur. Örneğin, güvende olmak istiyorsanız, takım arkadaşlarınızla ilk dakikadan hızlı bir şekilde anlaşmak için 'Takım Paraşütçüleri' özelliğini kullanmaktan korkmayın. Ve son olarak, bu güncellemedeki son nokta, yayıncının oyuncuya yepyeni bir karakter vermesidir. Adı Laura ve göz alıcı bir görünümü var. Bu yeni güncellemeyle, oyuncular yeni Yükleme Görüntüsünün ve Lobi Arka Plan Görüntüsünün de tadını çıkarabilirler. Ve yayıncı ayrıca bazı Lonca Sistemlerini de düzenledi. Oyunla ilgili deneyiminiz geliştirilecektir.


Free Fire hile indir 2021


Death Match, genel olarak nişancı oyuncuları ve özellikle de PUBG için gerçekten garip bir mod değil. Ancak Garena Free Fire: Rampage bu formülü kısa süre önce güncelledi. Bu format için oyuncu gerçek takım arkadaşlarıyla savaşır. 7-8 kişilik bir takım oluşturulacak ve rakip takımla mücadele edilecek. Belirli bir süre sonra rakibi daha çok öldüren taraf kazanır. Öldürülen düşman sayısı takip etmeniz için puana dönüştürülecek.


Garena Free Fire 1.81.0 Elmas Hile Apk


Bu bölümde, oyunun cephaneliğini daha çeşitli hale getirmek için yeni silahlar da piyasaya sürüldü. Güzel tasarıma sahip güçlü M28B. Bu silah oldukça uzun ve ağırdır, ancak muazzam hasar verir. Bir silahın yanı sıra “Garena Free Fire: Rampage” da görünen yepyeni bir karakter de var. Wolfrahh yeni bir esinti olarak tanıtıldı. Bir FPS oyununun savaşına katılır ve kendisi de bir FPS oyun yayıncısıdır. Bu karakterin dinamik ve enerjik karakteri kesinlikle ilginizi çekecektir.


Free Fire Elmas Hilesi 2022


Oyundaki her karakterin bazı güçlü kişisel becerileri olacaktır. Bununla birlikte, oyun içi trendlerin hızla değişmesiyle, artık diğer insanların becerilerini karakteriniz üzerinde donatabilirsiniz. Elbette, bu becerinin kilidini açmak için yeterli paraya sahip olmanızı gerektirecektir. Ayrıca bu çeşitlilik, oyuncuların dövüşte çok daha dikkatli olmalarını da sağlar. İstenmeyen kombinasyonlar sadece işe yaramaz, aynı zamanda dezavantajlara da neden olur. Bazı beceriler diğer becerilerle çelişir, bu yüzden dikkatlice öğrenmen gerekir.


Free Fire altın ve Elmas hilesi indir


Daha benzersiz bir özellik, daire bildirimidir. Bazen kendinizi meşgul ve tehlikede olduğunuzun farkında değilsiniz çünkü güvenli bölge küçülüyor. Çok hızlı küçülür, böylece hızla HP kaybedersiniz ve ölürsünüz. Bu durumda, iyi düşünen takım arkadaşları, sohbet kutusunda size sinyal verecektir. Bu, hayatta kalma şansınızı ve birçok durumda hayatta kalma şansınızı artırır. Buna ek olarak, ordu sistemi de yükseltildi ve optimize edildi, böylece fırsat verilirse top daha fazla güç geliştirebilir. Android ve iOS platformlarıyla uyumlu olan Free Fire , oyunculara çoğu çatışmada en eğlenceli anları sunuyor. Burada bilgelik, beceri, güç ve en önemlisi, insanın hayatta kalma içgüdüsü en yüksek sınırlara yükseltilecektir. Avcı mı olmak istiyorsun yoksa bu hayatta kalma savaşında zayıf bir av mı olmak istiyorsun? Herkes bedava ateş kesen elmas (elmas) arıyor ama bu henüz mümkün değil.


Free Fire ölümsüzlük hilesi 2021


"Ateş et ya da vurul, öl ya da öl." Garena'nın Serbest Ateşine girerken bu değişmez kuralı her zaman hatırlayın. Playerunknown'ın savaş alanları gibi, Free Fire mod'da 29'a kadar oyuncuyla herhangi bir eşleştirme sistemini kullanarak maçlar bulacaksınız . Kısa bir süre sonra, tüm oyuncular, burası onların savaş alanı olduğu bir adaya helikopterle teslim edilecek. kendi başlatma noktanızı seçmekte özgürsünüz. Her 40 saniyelik düzenli hazırlıktan sonra, Garena Free Fire'daki her oyun 12 ila 15 dakika arasında sürecek.


free fire apk - oyun indir club


Adanın etrafına dağılmış silahları, cephaneleri ve birçok faydalı eşyayı, herhangi bir düşmanla yüzleşmeye hazır olacak kadar erken toplayın. Yerçekimine dayalı bir oyunla, Free Fire oyunu , yalnızca haritadaki son kişi ayakta olduğunda sona erer. Bu nedenle, oyuncu için esas olan atış, hareket etme ve saklanma becerilerini en sanatsal şekilde mükemmelleştirmektir. Eğer bir fikriniz varsa ve haritada kalan 29 oyuncunun birbirini atmasını umuyorsanız, yanılıyorsunuz.


Free Fire ALTIN ve Elmas Hilesi APK DAYI


Her seferinde, haritanın serbest atış yarıçapı azalacak, bu yüzden er ya da geç diğer oyuncularla tanışmanız gerekecek. Bu oyunu oynamanın en iyi yolu, becerilerinizi geliştirmek, stratejik düşünmek ve hayatta kalan en iyi kişi olmaktır. Garena Free Fire APK MOD, büyüleyici bir açık savaş sistemine sahiptir, silahlı savaşlara hazırlanmanın yanı sıra oyuncular, her ayrıntıya sadık kalacak şekilde tasvir edilen büyük adayı keşfetmekte özgürdür.


Garena Free Fire 1.58.0 Altın Hile Apk


Garena Free Fire APK MOD'daki haritalar  çeşitli havalimanlarına, kamplara, ambarlara, kimyasal bölgelere,… Aşina hale gelen hayatta kalma moduna ek olarak, Free Fire, oyunculara çekici bir şekilde oynama modu da veriyor. Dünyanın dört bir yanındaki Free Fire topluluğuyla arkadaş olun. Birlikte savaşın, tüm rakipleri yenmek ve zaferin zirvesine tırmanmak için düşmanı "ezin".


Free Fire Son Sürüm Apk indir


Garena Free Fire APK MOD'un silah sistemi , M4A1 gibi atıcılara çok aşina olan tabancalar, AKM, M16A4, Scar-Light gibi tüfeklerle son derece çeşitlidir. AWM, Kar98k gibi silahlı kişiler… ve S1897, S686 gibi ağır silahlardan bahsetmeye bile gerek yok. ve oyuncuların seçebileceği sayısız başka silah. Düzinelerce aksesuar ve aksesuar, karakterinizin çok daha güçlü olmasına yardımcı olacaktır. Desteler, miğferler ve zırh setleri gibi ekipmanlar size daha yüksek savunma seviyeleri sağlayacaktır. Özellikle ulaşım, istediğiniz yerlere hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Ancak, dikkatli olun çünkü ulaşımın kullanılması diğer oyuncuların konumunuzu kolayca belirlemelerine yardımcı olacaktır. Ek olarak, Free Fire, oyuncuların karakteri özelleştirmesine izin verir.


Garena Free Fire Hileleri 2021


Oyuncu için mümkün olan en iyi deneyimi sağlayan harika 3D grafiklere sahiptir. Haritalar, karakterler, silahlar ve savaş efektleri, Free Fire'ı her zamankinden daha gerçekçi kılan hareket. Ayrıca, gelişmiş ışık teknolojisi ve modern oyun gölgeleme teknolojisi, bu bomba adasında kaybolmuş gibi hissetmenizi sağlar. Evet, Garena Free Fire APK MOD sizin için gerçekten çekici. Hayatta kalan son kişi olmak için diğer tüm oyunculara karşı savaşı hissetmeye çalışın. Free Fire, Android ve iOS platformlarıyla uyumludur, oyunu aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.


Garena Free Fire İndir (Mega MOD)


Bir önceki android oyun World Soccer Champs APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 84 Oylar ve 48 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
46
4 Yıldız
1
3 Yıldız
1
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Free fire max"

Yunus Emre

8 ay önce

Süper

"Freefree"

MƏHƏMMƏD0201N

2 yıl önce

İyi

"Firefire"

☞BEYTULLAH☜

2 yıl önce

İnşallah işe yarar

"free fire"

ad-momar-opu

2 yıl önce

Oyunda hile

"Frre fire"

Ferhat Özdemir

2 yıl önce

Bana Elmas lazım Royal pas açmam lazım benim

"Free fire"

Asiye_inci34

2 yıl önce

Deneyelim

"Free fire"

Hamza

2 yıl önce

Guzel oyun yani

"Free fire"

Muhammed

2 yıl önce

FREE FİRE DE 1010000000000 ELMAS

"Garena free fire max"

Hamza

2 yıl önce

Güzel

"Free firee"

efsunreceb

2 yıl önce

Hile

"fire fire"

RONALDO7124X

2 yıl önce

fire fire den 10000 elmas istiyorum

"free fire"

mert

2 yıl önce

elmas veriyormu

"FİRE FREE MAX"

FTX~BeraTK

2 yıl önce

Elmas hilesi

"Free fire MAX"

MarkRor4257H

2 yıl önce

Elmas ve altun hilesi

"Free fire"

yasint123

2 yıl önce

Hile aç

"Free freee"

Vusal

2 yıl önce

Ben hesabim cok kotu benimle hic kimse oynamiyo ben elmas hileso istiyorum

"Fire fire"

Tito

2 yıl önce

Yok

"Free fire"

Qabil

2 yıl önce

Cok guzel oyun

"Dereceli Maç"

FLS_BEYZA우

2 yıl önce

Hile istiyorum yorumum bu kadar

"Free fire"

Tunar

2 yıl önce

Yuklemek isdiyirem

"Frefire"

Elvin

2 yıl önce

Elmaz verin

"Free fire"

Hasan

2 yıl önce

Giris yapmami istiyor yapiyorum error veriyor

"Fire Firee"

Necip

3 yıl önce

Hadi bakalım

"Fre fıre"

(((((ÖZKAN))

3 yıl önce

Fre fıre 7777 elmas istiyorum

"Free Fire"

Yahya murat

3 yıl önce

İlk defa deniyorum

"Firafayır"

Musa

3 yıl önce

Hadi

"Fire free"

Bextiyar

3 yıl önce

Abi ben cok boyum vede oynyabilmem

"Free Fire"

kayomennn

3 yıl önce

Daha denemedim ama inanmıyorum

"Frefire"

Ahmet

3 yıl önce

Elmashilesi

"Frefire"

Ahmet

3 yıl önce

Elmashilesi

"Fire fire"

©®ADANALI©®

3 yıl önce

İnşallah olur hesabın çok noob

"San Andreas Türkiye"

Şeyhmus

3 yıl önce

San Andreas Türkiye mobile gelsin tşk ederim

"Fire fire"

ff.ahmet.49.

3 yıl önce

Fire fire elmas hilesi

"Free fire"

KartalJ4816X

3 yıl önce

Oyun

"Free free"

Baballtro

3 yıl önce

Bısetu

"Fire fire"

Məhəmmədəli

3 yıl önce

Hayla yoklamadım bakalım nasılmış

"Free fire"

Ali

3 yıl önce

Çok iyi bir sey

"Free fire"

Mert

3 yıl önce

Çok iyi oyun hileyi kim yaptiysa allah razı olmasın Hhahahaahhahaha

"Pupg mobile"

Nurullayev əli

3 yıl önce

Uc istiyorum nolur

"Free fire"

BƏXTİYAR

3 yıl önce

Free fire en xoşuma gələn oyundur

"fire free"

muhammetssx

3 yıl önce

hileli istiyom

"Free fire"

Sami

3 yıl önce

Çok güzel erkadaşlar

"Free fire"

Bextiyar

3 yıl önce

Free fire menim en çox sevdiyim oyundur

"free fıre"

veyselmkral

3 yıl önce

cok guzel bır oyun

"Free fire"

Bedri

3 yıl önce

Çok güzel

"Freefire"

MezarMa33151

3 yıl önce

Iyı

"Free Fire"

Rahib

3 yıl önce

Elmas hiylesi

"Freefire"

Emirhan

3 yıl önce

Çok iyi

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar