Idle Eleven Para Hileli MOD APK [v1.18.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Idle Eleven Para Hileli MOD APK [v1.18.2] 1 Idle Eleven Para Hileli MOD APK [v1.18.2] 2 Idle Eleven Para Hileli MOD APK [v1.18.2] 3 Idle Eleven Para Hileli MOD APK [v1.18.2] 4 Idle Eleven Para Hileli MOD APK [v1.18.2] 5 Idle Eleven Para Hileli MOD APK [v1.18.2] 6

Idle Eleven VIP / Para Hileli MOD APK [1.18.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Para harcadıkça artmaktadır. Oyunu oynamak için bir teknik direktör, takımın bir antrenörü olacaksınız.


Idle Eleven 1.18.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. VIP etkinleştirildi.

Futbol, ​​dünya çapında yaygın bir spordur; Bu spora eğlence amaçlı katılmak için birçok seçenek var. Her yıl bölgede birçok turnuva düzenleniyor, hatta dünya çapında turnuvalar var. Futbolun popülaritesinin yanı sıra, oyunculara ulaşmak için bir oyuna uyarlanması da tahmin edilebilir bir şey. Piyasada oyuncuların seçebileceği birçok futbol temalı oyun var, ancak bunların çoğu oyuncuların oyun oynamak için çok zaman harcamasını gerektiriyor. Ancak Idle Eleven oyunuyla, oyuncuların oyunu oynamak için çok fazla zaman harcamasına gerek olmadığı için işler çok daha kolay hale gelecektir.


Idle Eleven v1.18.2 MOD APK


Bir futbol oyunu olarak turnuvalara katılacak bir takıma sahip olmak vazgeçilmezdir. Oyuncu oyuna geldiğinde, oyunu oynamak için bir teknik direktör, takımın bir antrenörü olacak. Oyuncunun görevi basittir; Turnuvada diğer futbol takımları ile rekabet edebilecek bir takım oluşturmaktır. Oyuncular takımın milliyetini seçmekle başlayacak; Brezilya, İngiltere, Çin gibi oyuncuların seçim yapabileceği birçok ülke var. Bir oyuncu bir ülke seçtiğinde, takımın üyeleri oyuncunun kolayca tanımlayabilmesi için ülkenin özelliklerine sahip olacaktır.


Idle Eleven 1.18.2 Para Hile Apk


Oyuncu bu oyuna geldiğinde, oyuncunun diğer oyunlar gibi oyunu oynamak için çok fazla zaman harcamasına gerek kalmıyor. Çok fazla harcamaya gerek olmasa da oyuncunun takımı geliştirmek için aldığı para miktarı hala çok fazla. Başlangıçta, oyuncuya takımın bir üyesinin kilidini açması ve para kazanmaya başlaması için 600 $ oyun verilecek. 


Idle Eleven hile nasıl indirilir?


Oyuncular üye kartına tıklayarak para kazanabilirler; oyuncu daha fazla üyeyi yükseltmek veya kilidini açmak için para alacak. Ama en iyisi, oyuncunun o takımın geri kalan üyelerinin kilidini açmak için para biriktirmesi gerekir. Birden fazla üyenin kilidi açıldığında, oyuncunun ekranda gezinmek ve ondan para almak için parmaklarını kullanması yeterlidir.


Idle Eleven 1.18.2 VIP Hile Apk


Oyuncuların çok parası olduğunda, istatistiklerini iyileştirmek ve daha fazla para kazanmak için takım üyelerini yükseltmeyi düşünün. Yükseltmek için, oyuncu biraz para kaybedecek, ancak bu miktar hızlı bir şekilde geri gelecektir çünkü yükseltme sırasında, kişinin dokunduğunda aldığı miktar da artacaktır. Oyuncular sadece birkaç dokunuştan sonra kar elde edebilirler; oyuncular yeterli para olduğunda daha fazla kişinin kilidini açmaya devam edebilir. Oyuncunun futbol takımı güçlü olduğunda, oyuncu şampiyonluk kupası için yarışmak için turnuvaya katılabilir.


Idle Eleven Son Sürüm Apk


Oyuncunun sahadaki on bir oyuncuyu doğrudan kontrol etmesi gerekmeyecek, sadece bir gözlemciye sahip olacak. Maçın süresi de kısaltıldı ve oyuncuların oynamak için çok fazla zamana ihtiyacı yok. Bu işlem sırasında, oyuncu yalnızca oyunun önemli anlarını görecek ve tümü ileri sarılacaktır. Gol atma şansı olduğunda, oyuncu hangi üyenin gol atacağını seçecek olan kişi olacaktır, ancak seçilecek yalnızca birkaç saniye vardır, bu yüzden çabuk olun.


Idle Eleven İndir (MOD, VIP / Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun olan Beach Buggy Racing 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar