Hit Master 3D Para Hileli MOD APK [v1.7.7]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Hit Master 3D Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 1 Hit Master 3D Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 2 Hit Master 3D Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 3 Hit Master 3D Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 4 Hit Master 3D Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 5 Hit Master 3D Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 6

Hit Master 3D Para Hileli MOD APK [1.7.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Aksiyon, suç, casus tarzı oyunları seviyorsanız kesinlikle denemelisiniz.


Hit Master 3D 1.7.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi, harcama yaptıkça paranız artar; 
  2. Kaldırılan reklam ekranı; 
  3. Reklam izlemeden ücretsiz öğeler edinebilirsiniz.
Hit Master 3D Bıçaklı Suikast ile tüm düşmanları alt etmek için mükemmel bir casusa dönüştünüz . Bu, gençler için nihai 3D aksiyon oyunudur. Tehlikeli ve zorlu zorluklarımızı aşarken sınırlarınızı test edin. Kesin olan bir şey, deneyimlenirken zamanı kontrol edeceğinizdir çünkü belki de oyun bağımlılık yapabilir.


Hit Master 3D v1.7.7 MOD APK


Bu zorlu hayattan o kadar yorulduğumuzda, bazen kontrol edemediğimiz ulaşamayacağımız şeyler oluyor. Kendime istediğimi yapmaktan zevk alabileceğim, bana zarar veren herkesle ve çevremdeki herkesle savaşacak güç ve becerilere sahip olduğum bir dünya bulmak istiyorum. İşte Hit Master 3D Bıçaklı Suikast'in dünyası. Aksiyon ve atılım tutkunuz açığa çıktı. Burası aynı zamanda gerçek dünyada ifade etme fırsatınız olmayan potansiyel kişiliklerin ve yeteneklerin ortaya çıktığı yerdir.


Hit Master 3D 1.7.7 Para Hile Apk


Oyunda bir casusa dönüşürken, sayısız zorluk ve zorluklarla karşı karşıya kalacaksınız. Komplolar ve kötü düşmanlar her zaman size zarar vermenin yollarını ararlar. Ama imkansız. Tüm planlarını ve tuzaklarını yok ederek en kahramanca ve görkemli bir şekilde savaşın. Karşı koymaya ve yolunuza çıkan herkesi yok etmeye istekli. Sadece uyanık ve uyanık olduğunuzda başarılı olabilirsiniz.


Hit Master 3D knife assassin mod apk


Hit Master 3D mükemmel ve deneyimli bir casussunuz. Kahramanımız için hiçbir şey karmaşık olamaz. Pusuya düşürüldüğünde, düşmanların kalabalık olacak ve tek başına hepsiyle savaşmalısın. Ama çok endişelenmeyin; sahip olduğunuz şey, oyunun sizin için hazırladığı beceriler ve bir sürü ekipman. Bunları çok sayıda ve kötü düşmana karşı yeterli destek olarak kullanma hakkına sahipsiniz. Genelde bir sürü bıçağın var. Kendinizi savunmak ve rakiplerinizi yok etmek için kullanın. Düşmanlara tek tek bıçak atın ya da bıçaklayın, kaybolacaklar. Kendinizi korumak ve nihai kazanan olmak için yapın.


Hit Master 3D apk hile


Düşmanlarınızın çok sayıda olduğunu ve farklı boyut ve yeteneklere sahip olduklarını unutmayın. Sizi yenmeyi umarak mümkün olan tüm araçları kullanacaklar. Ayrıca yeterince veya düzgün bir şekilde savaşmazlar ve lütfen dikkatli olun. Sinsice girebilir veya konseye gidebilirler. Sizinle tek tek kavga etmiyor olabilirler, ama bazen aynı zamanda. Yalnızken nasıl kazanılır? Lütfen sağladığımız ekipmanı kullanın. Örneğin bir bomba, tek bir patlamadan sonra hepsini yok edecektir. Oyunumuza katılarak kahramanın hak ettiği avantajlar budur.


Hit Master 3D apk android oyun club


Basit bir konfigürasyonla, çok renkli değil ve sorunu karmaşıklaştırıyor. Oyuncuların kendilerini tanıdık hissetmeleri ve sihirli numaralara dikkat etmemeleri için oyun hala özgün ve basittir. Ancak Hit Master 3D Knife Assassin, oyuncu için çekiciliği ve mücadeleyi azaltıyor. İlgi çekici ve ilgi çekici bir hikayeye sahip bir oyun. Tüm kötü adamları yenin ve esaret altında tuttukları zavallı rehineleri kurtarın. Memleketlerine, ait oldukları şehre dönebilmeleri için onları helikoptere bindirin. Herkesin kalbinin ve dünyanın kahramanı olacaksın. Asla pes etme çünkü herkesin sana ihtiyacı var. En önemlisi, en azından oyunda kendinizi kazandınız ve belirli başarılar elde ettiniz.


Hit Master 3D apk oyun indir club


Hit Master 3D Bıçaklı Suikast oyununa katılırken Peak 3D grafiklerini daha fazla tartışmaya gerek yok. Bağlama uygun, güzel karakter tasarımlarına sahip pürüzsüz sahneler, bu aksiyon oyunu uygulamasının çekiciliğini artırıyor. Tüm becerilerinizi kullanın ve zaferi tamamlamak için sahip olduklarınızı mümkün olan en kısa sürede oyunda belirtilen sürede kullanın. Göreve ne kadar erken ulaşırsanız, puanınız o kadar yüksek olacaktır. Yükseltme ve seviye atlama süresi de kısaltılır.


Hit Master 3D Apk Son Sürüm indir


İnsanların çok çekici görünen bir uygulamaya geldiklerinde merak ettikleri bir şey de, bu oyunu tamamen ücretsiz olarak deneyimleyebileceğinizdir - rahatlama anlarının doğrudan cihazınızda olması için maliyetler konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Hit Master 3D: Knife Assassin'i hemen indirmeden artık tereddüt etmeyin ve doğrudan savaşın. Deneyimden sonra elde ettiğiniz her şey, hayatınızda bir kez denemeye değer.


Hit Master 3D'yi İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Önceki android oyun Car Stunt Races Mega Ramps APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar