The Road Driver Truck and Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v2.0.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
The Road Driver Truck and Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v2.0.3] 1 The Road Driver Truck and Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v2.0.3] 2 The Road Driver Truck and Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v2.0.3] 3 The Road Driver Truck and Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v2.0.3] 4 The Road Driver Truck and Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v2.0.3] 5 The Road Driver Truck and Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v2.0.3] 6

The Road Driver Truck and Bus Simulator Para Hileli MOD APK [2.0.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kamyonunuzu veya otobüsünüzü ayrıntılı bir ortamda yollar boyunca sürün!


The Road Driver 2.0.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Günümüzde araba sürme oyunları her geçen gün daha popüler hale gelmekte ve başta araba kullanmayı sevenler olmak üzere birçok oyuncu tarafından sevilmektedir. Eğlence tutkusuna hizmet etmek için The Road Driver – Truck and Bus Simulator , oyuncuların oyunla birlikte sürüş tutkularını göstermeleri için birinci sınıf kamyon ve otobüslerle doğdu. Burada, uzun mesafe çalışmalarınızı gerçekleştirmek için arabaları kontrol edeceksiniz. Yeni bir işle başlayın ve yollarda sürün.


The Road Driver v2.0.3 MOD APK


The Road Driver, araba kullanmayı sevenler için bir kamyon ve otobüs sürüş simülatörüdür. Eğer bir aşıksanız ve sürüş ile ilgili çalışmalar yapıyorsanız harika sürüş yollarını görmek için oyunu deneyimlemelisiniz. Oyun sayesinde, oyuncu dünyadaki birçok güzel yeri keşfedebilir ve oyundaki engelleri aşabilir. Bir nakliye firmasında iş bulursunuz ve onun gerektirdiği işleri yaparsınız. Birçok farklı araba ile trafik yollarında ilerliyorsunuz ve kariyerinizi inşa ediyorsunuz.


The Road Driver Para Hilesi


Oyuna katıldığınızda, nakliye şirketleri tarafından mal taşımak ve iş kariyerinizi geliştirmek için uzun yol şoförleri olarak kabul edileceksiniz. Oyuncular birçok farklı iş kuracaklar. İşinize hizmet etmek için kamyon veya otobüs gibi araçlara sahip olabileceksiniz. Arabalarda çeşitli stiller ve renkler olacak, ancak kendilerine özgü güçlü yanları var. The Road Driver, her zaman olağanüstü kapasiteye sahip çeşitli araçları keşfetmenize izin verir. Başlangıçta bir nakliye firmasının çalışanı olacaksınız ve yavaş yavaş becerileriniz istikrarlı hale geldikçe kendi arabalarınıza ve iş modelinize sahip olacaksınız.


The Road Driver Kamyon Hilesi


The Road Driver'a gelen oyuncular, ulaşım işlerini yaparken Avrupa'nın güzel şehirlerini görme fırsatına sahip olacaklar. Ayrıca İpek Yollarının kralları ve en önemli mal tedarikçisi gibi dünyanın her yerinde bilgi sahibi olacaksınız. Bu nedenle, tüm şehri görmek için sınırlar arasında uzun mesafeli yolculukların tadını çıkarın. 


The Road Driver Hile apk


Oyunda, sadece uzun yolculuklar için değil, çalışanları şirkete götürmek veya profesyonel bir otobüs şoförü olmak için de çeşitli sözleşmeler alabilirsiniz. Malları doğru yere taşımak için oyunun sağladığı haritaları kullanın. Böylece iş formunuzu geliştirin ve daha kapsamlı bir şekilde büyütmeye devam edin.


The Road Driver APK Dayı


The Road Driver'daki her araba için atılım noktaları olacak ve süper bir savaş atı görünümüne sahip olacaklar. Her aracın da farklı teknik göstergeleri ve kapasitesi olacak; Doğru arabayı seçmek en önemlisidir çünkü oyun oynarken o her zaman var olacaktır. Ancak, sevgili arabanızı da yenilemeniz gereken zamanlar vardır.


The Road Driver APK son Sürüm


Oyundaki aracın en özel hale gelmesi için diğer birçok ayrıntıyı özgürce özelleştirebilir ve yükleyebilirsiniz. Ayrıca, daha fazla parça satın alabilir veya arabayı daha güzel hale getirmek için yeni bir görünüm değiştirebilirsiniz. Diğer bazı aksesuarları, aracın güneş ışığı ve sık yağmur bulutları gibi hava koşullarına dayanabilmesi için özelleştirin. Ayrıca ulaşım yolları da tablo gibi tasarlanmış.


The Road Driver'ı İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Ultimate Ninja Blazing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar