Wild West Survival Para Hileli MOD APK [v1.1.16]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Wild West Survival Para Hileli MOD APK [v1.1.16] 1 Wild West Survival Para Hileli MOD APK [v1.1.16] 2 Wild West Survival Para Hileli MOD APK [v1.1.16] 3 Wild West Survival Para Hileli MOD APK [v1.1.16] 4 Wild West Survival Para Hileli MOD APK [v1.1.16] 5 Wild West Survival Para Hileli MOD APK [v1.1.16] 6 Wild West Survival Para Hileli MOD APK [v1.1.16] 7 Wild West Survival Para Hileli MOD APK [v1.1.16] 8

Wild West Survival Para Hileli MOD APK [1.1.16] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Crossfire Zombi Hayatta Kalma Nişancı Oyunu olan 19. yüzyıl dolaylarında Amerikan Batı. Oyuncuların bir dizi zorlu mücadeleye katılabilmek için kalbe sahip olmaları gerekir.


Wild West Survival 1.1.16 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Oyuncular bir avcı veya paralı asker olarak oynayacak ve Wild West Survival'ın tüm görevlerini tamamlayacak. Oyun Amerika'nın batısında geçiyor ve 19. yüzyılda geçiyor. Bu oyuna gelirken, biraz gizemli bir meydan okumayla yüzleşmek için kendinizi cesur bir kalple hazırlamanız gerekiyor. Oyuncular, kötü zombi sürülerini yok edebilmek için gelişmiş silahlar kullanacak ve bunları sürekli olarak yükseltecekler. Birçok farklı alanda zorluklar gerçekleştireceksiniz.


Wild West Survival v1.1.16 MOD APK


Wild West Survival'a geldiğinizde, benzersiz düşmanlarla karşı karşıya kaldığınızda savaşma ve hatta ölme cesaretine kendinizi hazırlamanız gerekir. Oyunculara, tümü çeşitli farklı ortamlarda gerçekleşecek çeşitli benzersiz zorluklar sunacağız. Bu oyundaki her oyuncunun görevi, 12 benzersiz ve gerçekçi yerde gerçekleşecek. Basit köylerden, hareketli şehirlerden ıssız madenlere… Bu oyundaki her yer 19. yüzyılda batı Amerika Birleşik Devletleri'nde geçiyor, bu yüzden biraz gizemli.


Wild West Survival Para Hilesi


Wild West Survival gibi benzersiz aksiyon oyunlarında eksik olmadığınız şey güçlü silahlar olmalı. Bu oyunda oyunculara sağlanan tüm silah teçhizatı 19. yüzyıldan kalmadır, böylece kalitelerinden ve atış hızlarından emin olabilirsiniz. Oyuncular, çift namlulu tabanca, pompalı tüfek, bıçak ve daha fazlası gibi silahlara sahip olabilir ve bu silahların kilidini açabilir. Savaştığınız ortama ve verdiğiniz stratejiye göre farklı silahlar seçebilirsiniz.


Wild West Survival Altın Hilesi


Bir canavar avcısı veya paralı asker olun; senin işin sana verilen tüm görevleri en iyi şekilde tamamlamak. Oyunculara 120 farklı görev veriyoruz. Onlar, gelişmezseniz hepsi çabucak bitmeyecek olan kirli zombi ve canavar ordularıyla savaşlar olarak kabul edilir. Görevler zorlaştırılacak ve ilerledikçe canavarlar daha da artacak. Canavarlarla savaşmanın yanı sıra şehirleri yok etmeniz, hayatınızı garanti altına almak için elinizden gelen her şeyi yapmanız gerekiyor.


Wild West Survival Hile Apk


Sadece Wild West Survival'a katılmakla kalmıyorsunuz, diğer birçok oyuncu da en çok düşmanı öldürürken güçlü avcılar olmak istiyor. Savaş sırasında oyuncuların kendi dövüş becerilerini geliştirmeleri gerekir ve kendi savaş gücünüzü yükseltme ayrıcalığını kazanırsanız bunu yapabilirsiniz. Her şeyi yapabilir, muharebe parametrelerini iyileştirebilir, hasar seviyesini yükseltebilir ve atış hızını artırabilirsiniz… Doğru menzile sahip güçlü silah teçhizatına ek olarak, ek şifa cihazları da size sağlanır.


Wild West Survival Apk indir


Wild West Survival'daki tüm savaşlar birden fazla alanda gerçekleşecek ve tüm görevler gün batımında veya geceleri gerçekleşecek. Yani yüzleşmeniz gereken tehlikeler zombiler, canavarlar ve patronlar… Sadece mevcut savaşlara katılma fırsatına sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda oyuncular en yoğun PvP savaşlarında diğer birçok oyuncuyla rekabet edebilir. Burada kendinizi özgürce geliştirebilir, birçok düşmanı kimin yok edebileceğini görebilir ve liderlik tablosunda üst sıralara çıkarabilirsiniz.


Wild West Survival indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Love Island The Game 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar