Light It Up Boost Hileli MOD APK [v1.8.8.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Light It Up Boost Hileli MOD APK [v1.8.8.7] 1 Light It Up Boost Hileli MOD APK [v1.8.8.7] 2 Light It Up Boost Hileli MOD APK [v1.8.8.7] 3 Light It Up Boost Hileli MOD APK [v1.8.8.7] 4 Light It Up Boost Hileli MOD APK [v1.8.8.7] 5 Light It Up Boost Hileli MOD APK [v1.8.8.7] 6

Light It Up Boost Hileli MOD APK [1.8.8.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Light it Up bir arcade oyunudur, basit bir oynanışa sahiptir, ancak derin bir hikaye yapısı vardır.


Light It Up 1.8.8.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Boost Hilesi
  2. Reklam yok
İnternette Light it Up cümlesini ararsanız , sonuçlar Major Lazer'in ilham verici bir şarkısı olacaktır. Ancak Light-It Up sadece bir şarkının adı değil, aynı zamanda Crazy Labs tarafından TabTale tarafından geliştirilen oyunun adıdır. Bu şirket, size tanıtmak üzere olduğum Hotel Transylvania Adventures, Jump, Build !, Miraculous Ladybug & Cat Noir, Run Around ve Light it Up gibi farklı türlerden birçok oyunla ünlüdür. Light it Up bir arcade oyunudur, basit bir oynanışa sahiptir, ancak derin bir hikaye yapısı vardır. 


Light It Up v1.8.8.7 MOD APK


Light it Up, etkili, garip bir gezegeni Uptakes. Bu gezegende ışık getirmek için pırıl pırıl parlayan yıldız loş görünüyor ve şimdi gezegen karanlıkta. Her yerde şekiller yüzüyor. İnsanların uçup onlara dokundukları anda ışık yayacakları keşfedildi. Bir kahraman ol, bu gezegeni aydınlat ve onu karanlığın sarmış olduğu felaketten kurtar.


Light It Up 1.8.8.7 Para Hile Apk


Basit oyun ile Light-It Up. Bir erkek çıkartma kahramanına dönüşeceksin ve görevin onları aydınlatmak için bloklara ulaşmak. Oyun mekanizması oldukça basit kullanışlı, sadece ekrana dokunmanız gerekiyor, böylece karakter yukarı atlar, sonra onlar için yönü hedeflere ayarlarsınız, sınırlı bir süre boyunca belirli blokları yakmanız gerekir. Bu nedenle, yalnızca kesin adımları uygulamak gerekli değildir, aynı zamanda olabildiğince hızlı olmanız gerekir. Birinci seviyede geçmeniz oldukça kolay. Nesnelerin sayısı azdır ve bloktan diğerine hızlı bir şekilde hareket edebilmeniz için yan yana düzenlenmiştir. Ancak daha yüksek seviyelerde, bloklar genellikle belirli yörüngelerde olacak ve sizin için zorlaştıracaktır. Dikkatli olmazsanız, kolayca uçuruma düşecek ve kendi hayatınızı sona erdireceksiniz. Şu anda oyun 200'den fazla seviye sunuyor, Kaç seviyenin üstesinden geleceğinizden emin misiniz?


Light It Up Hile Apk


Light-It Up, sanatsal geçmişi yüksek bir oyun olarak kabul edilir. Oyuna katılarak, dekoratif şekillerin ve sanatla dolu ışıkların bulunduğu geniş bir alana götürüleceksiniz. Düzgün hareket ederler ve farklı renkli ışık kaynakları yayarak karanlık alanı süslüyorlar. Bu nedenle, sadece 2D teknolojisi kullanılsa bile, oyuncunun ilgisini çeker. “Light-It Up” oldukça eğlencelidir ve uzun süre bağımlılık yapabilir.


Light it Up'ı İndirin (MOD, Sınırsız Boost Hilesi)


Bir önceki android oyun Very Little Nightmares APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar