Stickman Fight Battle Mega Hileli MOD APK [v1.3.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stickman Fight Battle Mega Hileli MOD APK [v1.3.4] 1 Stickman Fight Battle Mega Hileli MOD APK [v1.3.4] 2 Stickman Fight Battle Mega Hileli MOD APK [v1.3.4] 3 Stickman Fight Battle Mega Hileli MOD APK [v1.3.4] 4 Stickman Fight Battle Mega Hileli MOD APK [v1.3.4] 5 Stickman Fight Battle Mega Hileli MOD APK [v1.3.4] 6

Stickman Fight Battle Mega Hileli MOD APK [1.3.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular, ilk 3 belirleyici turda tek oyunculu mod, 1'e 1 savaş modu ile başlayacak.


Stickman Fight Battle 1.3.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Otom Stickman Fight Battle atik Kazanma
  2. Reklamsız

Bu oyun serisini daha önce deneyimlediyseniz, günümüzün en iyi dövüş oyunu serilerinden biri olan Stickman Fight Battle'ı kaçıramazsınız. Bu oyunda oyuncular, birçok türde güçlü düşmanla yüzleşmek için birkaç çöp adama girecekler. Aynı türdeki oyunlara benzer şekilde, oyuncular güzel bir dünyaya götürülecek ve birçok canavarla karşılaşacak ve oyuncuların hepsini yok etmek için kılıç ve bıçak kullanma becerilerini göstermelerine yardımcı olacak.


Stickman Fight Battle v1.3.4 MOD APK


Her şeyden önce, Stickman Fight Battle, oyuncuların her farklı türde düşmanla yüzleşmek için birçok farklı taktik kullanmak zorunda kalacağı bir aksiyon dövüş oyunudur. Genel olarak oyunu kontrol etme süreci son derece basittir; oyuncu, yüzleşme ekranlarında mücadele etmek için çok fazla çaba harcamıyor.


Stickman Fight Battle Para Hilesi


Ayrıca oyunda, oyuncuların şiddetli çöp adam arenasında hayatta kalabilmek için mücadeleye katılmaları gerekiyor. Elinde bir sopa kılıcı tutan ve dövüş sanatları tekniklerini kullanarak oyundaki tüm düşmanlarla savaşmaya hazır bir çöp adam savaşçısı rolünü oynayacaksın. Gerçekten, oyun her zaman oyuncuların hayatta kalma savaşlarıyla yüzleşmek için nefeslerini tutmasına neden olan dramatik anlar getirir.


Stickman Fight Battle Altın Hilesi


Oyuna ilk adımda, oyuncular oyunun son derece hızlı ve esnek olduğunu hissedebilirler. Çöp Adam Dövüşü Savaşı, kafa kafaya maçlarda her rakibi birer birer yenmek için kılıç, sopa, sopa veya el kullanabilen oyuncuları destekler. İki tarafın gücü eşittir ve her ikisi de savunmada olduğu kadar saldırıda da etkindir. Duruma göre aktif olarak saldırabilir veya saldırıyı engelleyebilirsiniz. Oyuncular, bu macerada tüm görevleri tamamlamak ve düşmanları yenmek için ölümcül silahları ustaca kullanacaklar.


Stickman Fight Battle Apk Hile


Oyunun oyunculara getirmek istediği en belirgin özellik ise 4 ana oyun modu ile Stickman Fight Battle deneyimi. Oyuncular, ilk 3 belirleyici turda tek oyunculu mod, 1'e 1 savaş modu ile başlayacak. Geçtikten sonra dövüş modunu deneyimleyeceksiniz ve düşmanın gücü de önemli ölçüde artıyor. Oyuncular uzun maceralara atılacak ve karakterinizin çeşitli konumları kat etme gücünü keşfedecekler.


Stickman Fight Battle Apk indir


Turnuva modu için, birbirlerine karşı savaşmak üzere en iyi 16 savaşçı seçilecek. Oyuncu, önüne çıkan herkesi yenerse yeni şampiyon olur. Son modu deneyimlemek hayatta kalma modudur, oyuncular yeni bir yolculuğa hazırlanmalı, karşınıza çıkan birçok savaşın üstesinden gelen dev patronlarla yüzleşmeniz gerekecek.


Stickman Fight Battle indir (MOD, Otomatik Kazanma Hilesi)


Bir önceki android oyun City Island Collections Game APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar