City Island Collections Game Para Hileli MOD APK [v1.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
City Island Collections Game Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 1 City Island Collections Game Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 2 City Island Collections Game Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 3 City Island Collections Game Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 4

City Island Collections Game Para Hileli MOD APK [1.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Başlangıçta kendinizi tamamen boş bir adada bulacaksınız ve az miktarda altın ve parayı yöneteceksiniz.


City Island Collections Game 1.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi

City Island Collections game oyununda hayallerinizdeki şehri kurun. Yeniden yaratılacak olan geçmiş oyunlardan aşina olduğunuz binaları bekliyorsunuz. Ek olarak, farklı gökdelenleri ve diğer evleri birbirine bağlayan birleşme mekaniğiyle de ilgilenmek gerekecek.


City Island Collections Game v1.0.0 MOD APK


Bu, daha lüks bir eve sahip olmanızı sağlar. Şehri olabildiğince verimli yönetin, onu çok güzel yapın. İnşa edin ve hayal gücünüzü serbest bırakın. Başlangıçta kendinizi tamamen boş bir adada bulacaksınız ve az miktarda altın ve parayı yöneteceksiniz.


City Island Collections Game Para Hilesi


City Island Collections Game oyununda puanınızı ve deneyiminizi kademeli olarak artırarak, boş bir alanın hızla müreffeh ve kalabalık bir şehre dönüşebilmesi sayesinde yeni binaların kilidini açabilecek ve inşa edebileceksiniz. Sonunda, şehriniz büyük bir metropol olacak, ancak bunun için çok çaba sarf etmeniz ve doğru stratejiyi geliştirmeniz gerekiyor. Geliştiricilere göre City Island: Collections oyunu yaklaşık 250 farklı yapı sunuyor.


City Island Collections Game Altın Hilesi


Bunun böyle olup olmadığını söylemek zor, çünkü kimsenin onları kasıtlı olarak saymak istemesi pek olası değil, ancak burada gerçekten çok sayıda kullanılabilir bina olduğunu kesin olarak söyleyebiliriz. Aynı zamanda, şehrin geri kalanına bir yol ile bağlamazsanız inşa edilen binanın çalışmayacağını bilmelisiniz.


City Island Collections Game Apk Hile


Sonuçların yalnızca İnternet erişiminiz olduğunda sunucuda saklandığını unutmayın. Bu oyun sıkılmanıza izin vermeyecek. Sonuçta, bir sürü farklı görev var. Bunlara ek olarak günlük görevler de bulunuyor. Daha fazla şehir inşa etmek için yeni adaların kilidini açın, şehrinizin altyapısını iyileştirin ve gerçek bir lider olarak sakinlerini mutlu edin.


City Island Collections Game Apk indir


Grafik olarak, oyun herhangi bir şikayete neden olamaz. Geliştiriciler, yukarıdan genel dullardan her nesne için ayrı ayrı yakın çekimlere kadar her ayrıntıyı dikkatlice çalıştılar. Geliştiriciler, her bir binanın yapımına ilişkin ilginç animasyonlar yarattı.


City Island Collections Game indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun iBasketball Manager 23 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar