iBasketball Manager 23 Full MOD APK [v1.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
iBasketball Manager 23 Full  MOD APK [v1.1.1] 1 iBasketball Manager 23 Full  MOD APK [v1.1.1] 2 iBasketball Manager 23 Full  MOD APK [v1.1.1] 3 iBasketball Manager 23 Full  MOD APK [v1.1.1] 4 iBasketball Manager 23 Full  MOD APK [v1.1.1] 5 iBasketball Manager 23 Full  MOD APK [v1.1.1] 6 iBasketball Manager 23 Full  MOD APK [v1.1.1] 7

iBasketball Manager 23 Full MOD APK [1.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun sayesinde dünya çapında basketbolun kontrolünü elinize alabilirsiniz.


iBasketball Manager 23 1.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm

Bir basketbol efsanesi olmak için, hanedanınızın lideri olarak görevi devralmadan önce genel menajer olarak becerilerinizi geliştirmelisiniz. IBasketball Manager 23'te takımınızı zafere taşımak ve şampiyon unvanını almak için mevcut tüm yönetim araçlarına aşina olmalısınız. Yöneticiler! Hala mevcutken bu fırsattan en iyi şekilde yararlanın.


iBasketball Manager 23 v1.1.1 MOD APK


Takımınızı sporda küresel bir güç merkezine dönüştürmenize yardımcı olması için IBasketball Manager 23'ü kullanabilirsiniz. Yapana kadar taklit edin ve medyanın, patronlarınızın ve takım arkadaşlarınızın incelemeleriyle başa çıkmak için gerekli bilgi ve araçlarla kendinizi silahlandırın.


International Basketball Manager 23 para hilesi


Durumla başa çıkma yeteneklerinize inancınız var mı? International Basketball Manager 23'ü satın almak, takımınızı en iyi şekilde yönetmenize olanak tanıyan birçok yönetim seçeneğine erişmenizi sağlar. Dünya çapında 20'den fazla lige, 700 kulübe ve yaklaşık 10.000 oyuncuya erişebilirsiniz. Bir izci tutmanın faydalı olup olmayacağını düşünün.


International Basketball Manager 23 hile


Euroleague Basketbol (Türk Hava Yolları Euroleague ve 7DAYS EuroCup dahil), İspanyol ACB, Fransa, Yunanistan, Litvanya ve Türkiye ligleri, İspanyol FEB (LEB Oro), BNXT Ligi (Belçika ve Hollanda), Arjantin ve Şili ligleri ve daha birçok resmi lisans, International Basketball Manager 23'ü dünya çapında bilinen resmi lisanslarla piyasayı simüle eden tek video oyunu yapmak için bir araya geliyor.


İnternational basketball manager 23 transfer yaması


IBM 23'teki yenilikler: Oyunlarınızı seçin ve oyunun planlama ve stratejisindeki ustalığınızı göstermek için bunları nasıl uygulayacağınıza karar verin. Oyuncular, oyunun sonucunu kritik noktalarda etkilemek için bu eylemleri kullanabilmelidir. Go-to oyununuz oyunun son dakikalarında etkili olacak mı?


İnternational basketball manager 23 ekşi


Halihazırda diğer takımlarla sözleşmesi olan oyunculara sözleşme teklifleri göndermek. Hâlâ garanti kapsamında olan oyuncular, gelecek sezon için hiçbir ek ücret ödemeden sözleşme imzalayabilir.


İnternational basketball manager 22 Apk Dayı


Bu karar göründüğü kadar basit değil, çünkü bazı oyuncuların sözleşmelerinde mevcut takımlarının onları gemide tutmak için kullanabileceği bir İlk Reddetme Hakkı maddesi var. Ancak bu seçenek ilk bakışta göründüğü kadar basit değildir çünkü bazı katılımcıların İlk Reddetme Hakkı maddesi vardır.


İnternational Basketball Manager 23 ne zaman çıkacak


U18 sporcularına sözleşmelerinde bir maaş veya başka bir hak garanti edilmemektedir, ancak üst seviyeye ulaşana kadar takımlarında kalmaları beklenmektedir. Onlarla sözleşme imzalamaya çalışmadan önce, vuruş ortalamalarını, ne kadar ilerlediklerini ve hatta ekibinizle sözleşme imzalamakla ilgilenip ilgilenmediklerini öğrenin.


İnternational Basketball Manager 23 Apk indir


Ayrıca uzun vadede onları size katılmaya ikna etmeye çalışmalısınız. Amerika Birleşik Devletleri Kolej Ligi, 32 farklı ligde yarışan 350'den fazla koleje sahiptir. Ligin en parlak genç yıldızlarını kendinize çekerek ve playofflarda lig şampiyonluğu için yarışarak konumunuzu yükseltebilirsiniz.


İnternational Basketball Manager 23 indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Merge Racing 2022 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar