Radiation Island Mega Hileli MOD APK [v1.2.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Radiation Island Mega Hileli MOD APK [v1.2.3] 1 Radiation Island Mega Hileli MOD APK [v1.2.3] 2 Radiation Island Mega Hileli MOD APK [v1.2.3] 3 Radiation Island Mega Hileli MOD APK [v1.2.3] 4 Radiation Island Mega Hileli MOD APK [v1.2.3] 5 Radiation Island Mega Hileli MOD APK [v1.2.3] 6

Radiation Island Mega Hileli MOD APK [1.2.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Devasa bir açık dünya ortamında kendi kaderinizi oluşturduğunuz bir hayatta kalma macera oyunudur.


Radiation Island 1.2.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı modu
  2. Tüm Haritaların Kilidi Açık
  3. Sınırsız Kaynaklar * kullanıldığında
  4. Silah Maksimum Dayanıklılık

Hayatta kalma oyunları, oyunculara her zaman tam anlamıyla ilgi çekici bir oyun tarzı sunar ve her keşfettiklerinde kaçınılmaz doruklara ulaşır. Kendinizi korumak için duruma uyum sağlamaya çalışırken başınıza ne gelebileceğini bilemeyeceksiniz. Aynı zamanda zamanla bu oyunun getirdiği tehlikelerle de karşı karşıya kalacaksınız. Bu nedenle, yukarıdaki deneyimler oyuncular için heyecan verici ve çekici bir oyun yaratmıştır. Bu türdeki oyunları seviyorsanız, Radiation Island'ı kaçıramazsınız.


Radiation Island v1.2.3 MOD APK


Radiation Island, herhangi bir oyuncunun ilk deneyimlediğinde seveceği güzel grafiklere sahiptir. Tamamen karmaşık bir tasarım dünyası ve renk değişimi belirli bir gizem yaratıyor. Bu nedenle, oyuncular bu oyunu deneyimleme ve çevreyi keşfetmenin yollarını bulma dürtüsünü hissedecekler. Bu oyunun getirdiği dünyaya tamamen dalacaklar ve gizemlerini araştıracaklar.


Radiation Island hile Apk


O kadar açık bir dünya ki, herkes keşfetmek için çok zaman harcayacak. Sadece yeşil kıyıları ve altın rengi kumları olan bir yer değil, aynı zamanda birçok fabrika benzeri alana da ev sahipliği yapıyor. Yani açık bir dünya için, herhangi bir sınırlama olmaksızın hepsini zevkinize göre deneyimleyebileceksiniz. Aynı zamanda gözünüzün önünde birçok şey görüneceği için hoş bir deneyim değil.


Radiation Island apk dayı


Oyuncu, karakteri birinci kişiye göre kontrol edecek; perspektif tamamen otantik bir deneyim getiriyor. Olayları en gerçekçi şekilde gözlemlerken bu oyunun bir parçası gibi görünüyorlar. Eşzamanlı olarak, deneyimler doğrudan oyunculara gönderilecek ve etrafınızdaki dünyayı takip etmek veya önünüzdeki düşmanlardan kaçmak gibi benzersiz bir his getirecek.


Radiation island Android oyun CLUB


Yukarıda belirtildiği gibi, bu, kendi şartlarınıza göre deneyimleyebileceğiniz açık bir dünya. Bir adada kaybolmuş görünüyorsun ve sonunda hayatta kalmanın bir yolunu bulacaksın. Yüzeyde, doğanın canlı olduğu sıradan adalara tamamen benziyor. Bu, nihayetinde gerekli malzemeleri bulma ve kendini savunma için güçlü silahlar yaratma fırsatı yaratır. Başlangıçta, ihtiyaçlarınız için temel özelliklere sahip olmak için bu dünyada neler olduğunu keşfetmeye çalışacaksınız. Aynı zamanda, bu malzemeleri toplama konusunda fazla öznel davranmamalısınız ve gereksiz toplama ihtiyacı duymamalısınız. Ancak bazı durumlarda, herhangi bir malzemenin belirli bir kullanımı vardır, bu nedenle emin olmadığınızda hiçbir şeyi göz ardı etmeyin.


Radiation island Full Apk indir


Bu adada hayatta kalmanın bir yolunu bulmanızın bir başka nedeni de, empoze edilen sağlık faktörlerine sahip olmanızdır. Diğer bir deyişle, tüketilebilir şeyler aramıyorsanız, karakteriniz her an düşebilir. Yani, sadece bu engin dünyanın tehlikelerini değil, aynı zamanda refahınızı da fark edeceksiniz. Ayrıca, bu adada var olan tek kişi değil, diğer birçok canlı da siz olacaksınız. Toplayabileceğiniz malzemelerin yanı sıra, avlayabileceğiniz bazı hayvanlar da var. Buradaki doğa, birçok kaynağı kullanmanıza yardımcı olmak söz konusu olduğunda tamamen gerçeğe benzer. Gerekli eşyaları tamamladıktan sonra, kendinizi bu adadaki vahşi hayvanlara veya tuhaf insanlara karşı korumak için silahlar yaratmayı denemelisiniz. Hepsi seni yok etmeye çalışıyor.


Radiation island android hile apk


Bazı nedenlerden dolayı, ada sakinlerinin hepsinin garip ifadeleri vardır ve bazıları düpedüz korkutucu bakışlara sahip zombilerdir. Yukarıda belirtildiği gibi, belirli koşullar altında yeni silahlar oluşturmak için her zaman bileşenlere ihtiyacınız olacaktır, bu nedenle mevcut unsurları gözden kaçırmayın. Ancak kabul edebileceğiniz bir şey, bu silahların görünüşünün tamamen ilkel olmasıdır, çünkü bunu kendi elleriniz yapar. Aynı zamanda, aldığınız silah sadece bu değil. Zombiler gibi tehlikeli düşmanlar her zaman her yerde görünür ve sizi her an kolayca yener. Özellikle, fabrikalara benzeyenler gibi birçok önemli alanda yoğunlaşmıştır. Orada, makineli tüfekler gibi, yaptığınızdan daha modern silahlar bulabilirsiniz. Oradan, kendinize bu adada neler olup bittiğiyle ilgili sorular da soracaksınız. Öyleyse, kendinizi sonsuz bir maceraya hazırlamak için tam donanımlı olun.


Radiation island Harita Hilesi


Radiation Island size her oyuncunun seveceği açık bir dünya sunar. İhtiyaçlarını karşılamak için ne isterlerse yapabilirler ve hayatta kalmama yardım edebilirler. Aynı zamanda, doğal ortamda toplamanız gereken birçok malzeme ve belirli bir kullanım ve role sahip her şey olacak. Ayrıca, bu oyunun üstesinden gelmeniz için yeni silahlar yaratmak ve bulmak her zaman çok önemlidir.


Radiation Island İndirin (MOD, Tanrı Modu / Sınırsız Kaynaklar)


Bir önceki android oyun Citytopia APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar