Farming Simulator 16 - FS 16 Para Hileli MOD APK [v1.1.2.6]

Puan: 3.67 (Oylar: 6)
Farming Simulator 16 - FS 16 Para Hileli MOD APK [v1.1.2.6] 1 Farming Simulator 16 - FS 16 Para Hileli MOD APK [v1.1.2.6] 2 Farming Simulator 16 - FS 16 Para Hileli MOD APK [v1.1.2.6] 3 Farming Simulator 16 - FS 16 Para Hileli MOD APK [v1.1.2.6] 4 Farming Simulator 16 - FS 16 Para Hileli MOD APK [v1.1.2.6] 5 Farming Simulator 16 - FS 16 Para Hileli MOD APK [v1.1.2.6] 6

Farming Simulator 16 - FS 16 Para Hileli MOD APK [1.1.2.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendi çiftliğinizi yönetin ve açık bir dünyada devasa makineleri sürün!


Farming Simulator 16 1.1.2.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Büyük şehirler, birçok insanın vaat edilmiş topraklarıdır ve burada para kazanmak için birçok fırsat vardır. Ancak burası hareketli bir yer ve herkes şehrin tatsız ve engelleyici hissinden hoşlanmaz. Birçok insan, kırsala dönmek ve huzurlu bir hayatın tadını çıkarmak için şehirde sahip oldukları her şeyi terk etmeye isteklidir. Ancak bu herkesin yapamayacağı bir şey çünkü istediğiniz hayatı elde edebilmek için çok şey gerekecek. Gerçek dünyada yapamıyorsan neden oyun dünyasına gelmiyorsun? Oyuncular , kırsal kesimde yaşamın nasıl olduğunu deneyimlemek için Farming Simulator 16 oyununa geliyor. Oyun, oyunculara birçok heyecan verici şey verecek ve oyuncuların keşfetmesi için oyunculara kırsal bölge hakkında bir genel bakış sunacak.


Farming Simulator 16 v1.1.2.6 MOD APK


Oyuna geldiğinizde, oyuncu artık bir ünlü ya da süper kahraman değil, sadece sıradan bir çiftçi olacak. Oyuncular gerçek bir çiftçinin hayatını yaşayacak ve çalışacak bir çiftliğe sahip olacaklar. Oyunun iyi yaptığı şey bu; oyuna koymak için bir çiftçinin hayatını canlandırmayı başardı. Oyuncular para kazanmak için çok çalışacak ve daha fazla büyümek için çiftliklerini kurmaya başlayacaklar. Bu, oyun söz konusu olduğunda oyuncunun görevidir, bu yüzden para kazanmak için gerçek bir çiftçi gibi sıkı çalışın.


Farming Simulator 16 Para Hilesi


Farming oyunları piyasada yeni bir şey değil ancak bu oyunun diğer oyunlara göre çok fazla farkı var. En bariz fark oyunun gerçekliği ile ilgili; Oyunun oynanışı, sıradan bir çiftçinin çalışmasından farklı değil. Oyuncular para kazanmak için erken kalkmalı, çiftliğine gitmeli, tohum ekmeli, hasat etmeli ve mahsulünü satmalıdır. Sıradan bir çiftçinin tüm işleri, oyuncuların deneyimlemesi için oyunda olacak.


Farming Simulator 16 Altın Hilesi


Farming Simulator 16 oyununda birincisi, oyuncunun daha verimli ve ekime uygun hale gelmesi için arazisini sürmekle başlaması gerekecek. Oyuncular, mülklerine tohum ekmek için mağazadan tohum satın alacaklar. Oyuncular ayrıca bir sonraki hasat için ekim yapmak ve hazırlanmak için önceki mahsulün tohumlarını da kullanabilirler. Tohum ekmeyi bitirin, oyuncunun normal şekilde büyümeleri için onlara dikkat etmesi ve gübrelemesi gerekir. Sonunda, oyuncu tarım ürünlerinden kar elde etmek için onları hasat edecek ve fabrikaya satacaktır.


Farming Simulator 16 Apk Hile


Oyuncu tüm bu görevleri manuel olarak yapamaz, bu nedenle desteklemek için kullanılan araçlar vazgeçilmezdir. Yani oyunda, oyuna getirmek için gerçeklikten ilham alan birçok modern makine olacak. Modern, oyunun Harvester, Tractor, Cotton Technology gibi oyuncuları desteklemesi gerektiği anlamına gelir. Oyuncu büyük bir çiftliğe sahip olduğunda, oyuncu tüm işi tek başına yapamaz. Kazandığınız parayı çalışana kaybetmek ve verimliliğinizi artırmak için kullanmalısınız.


Fs 16 full apk indir


Herkesin gerçek bir çiftçi gibi hissedebileceği bir oyun. Ekim ve hasat için ekipman seçmeniz, neyi ve nereye ekeceğinize karar vermeniz gereken bir dünyaya kafa yoracaksınız. Mahsullerinin üretimini ve satışını kurun. Bütün bir gelir sistemi oluşturabilirsiniz. Taşımayı yönetmek çok kolay olacak, çünkü oyundaki yönetim en ufak bir yere kadar düşünceli. Ayrıca oyunda, süreçten ödün vermeyecek güzel grafikler.


Farming Simulator 16'yı İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun War After Shooter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 2 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
2
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Fs16"

Samet

2 yıl önce

100000000

"Fs16"

Fatih

2 yıl önce

Hiyleli fs16 indirme

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar