Taxi Run Para Hileli MOD APK [v1.57]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Taxi Run Para Hileli MOD APK [v1.57] 1 Taxi Run Para Hileli MOD APK [v1.57] 2 Taxi Run Para Hileli MOD APK [v1.57] 3 Taxi Run Para Hileli MOD APK [v1.57] 4 Taxi Run Para Hileli MOD APK [v1.57] 5 Taxi Run Para Hileli MOD APK [v1.57] 6

Taxi Run Para Hileli MOD APK [1.57] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hiç taksi şoförü olmayı hayal ettin mi? Cevabınız evet ise, dinamik oynanışı, heyecan verici seviyeleri ve öğrenmesi kolay kontrolleri sayesinde bu oyun sizin için her gün çok eğlenceli olacak.


Taxi Run 1.57 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi.
  2. Tüm arabalar ve görünümleri açıktır.
  3. Reklamsız. Reklam izlemeden ödüller alabilirsiniz.
Giderek daha modern bir dünyada, insan seyahati her zamankinden daha önemli hale geliyor. Hayat ve iş giderek daha hızlı hale geliyor ve insanların işi en iyi şekilde yapmak için zamanında olmasını gerektiriyor. Bu nedenle motosiklet taksi veya taksi gibi ulaşım hizmetleri daha popüler hale geliyor. Bu işin ilginç olup olmadığını görmek için taksi şoförü olmayı denemek ister misin? CASUAL AZUR GAMES'in Taxi Run adlı büyüleyici simülasyon oyunuyla şimdi deneyin.


Taxi Run v1.57 MOD APK


Taxi Run taksi sürme işini deneyimlemenizi sağlar. Basit ve tanıdık geliyor ama taksi şoförü de birçok zorluk ve tehlikeyle karşı karşıya. Oyuncunun görevi konukları doğru yere ve zamana getirmektir. Bundan sonra artık Grab ve Uber gibi kendi ünlü taksi markanızı oluşturabilirsiniz.


Taxi Run Apk PARA hilesi


Bu, ünlü taksi simülasyonu oyun türünün bir sonraki versiyonudur. Birçok yenilikçi özellik ile oyun size yeni bir taksi şoförü deneyimi sunuyor. Bir yolcu taksi talep ettiğinde, ekranın üst kısmındaki haritada yol tarifi ile konumuna hareket edin. Onları güvenli bir yere götürün ve zamanında para alacaksınız. Aldığınız miktar, seyahat edilen mesafeye bağlıdır. Güvenlik en büyük önceliğinizdir. Hedefe mümkün olduğunca çabuk sürün, ancak trafik kurallarına uyun.


Taxi Run APK Android OYUN club


Ekranınız gerçek bir arabanın gösterge paneli ve direksiyon simidi gibidir. Taksiniz hareket halindeyken ekrandaki butonları kullanarak hızlanma, fren yapma, geri gitme veya turbo modunu etkinleştirme gibi temel işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Turbo modu bir yakıt tasarrufu modudur, yakıtınız kalmadığında ve en yakın benzin istasyonundan uzakta olduğunuzda son derece kullanışlıdır.


Taxi Sim APK Dayı


Taxi Run'daki kontrollerde ustalaştığınızda, arabanızı güvenle kullanabileceğiniz ve şehrin her yerini dolaşabileceğiniz zamandır. Her gün işe gidiyorum ve akşam eve gidiyorum, şehirde dolaşmak bana yeni deneyimler kazandırıyor. Her yolculuk, size pek çok beklenmedik ders veren bir maceradır. Günlük hayatın başka bir görünümü size çok tanıdık geliyor. 


Taxi Run no ads APK


Arabanın direksiyonundan baktığınızda şehirdeki hayata şaşıracaksınız. İnsanlar günlük hayatla meşgul, kalabalık yürüyor. Araçlar her yerde. Özellikle taksi işleri, her gün daha fazla şeyi anlamanıza ve farklı insanlarla tanışmanıza yardımcı olur.  Arabanıza binin, motoru çalıştırın ve gerçek bir sürücü olun. 


Taxi Run Araba Hilesi


Bir taksi şoförü her zaman insanların güvenli ve zamanında varmasına yardımcı olur. Misafirleri istenilen yere ne kadar hızlı getirirseniz, o kadar çok ücret alırsınız. Ama dikkat et! Bu görev kolay değil. Şehirde yaşam çok kaotik ve kalabalıktır. Ağır bir şekilde cezalandırılmak istemiyorsanız diğer araçlara, yayalara ve trafik sinyallerine dikkat edin. Ve her belirli mesafeden sonra araca yakıt ikmali yapmayı unutmayın.


Taxi Run Hile Apk


Elbette. Yarış veya sürüş simülasyonu oyunlarında oyuncunun asıl amacı çok para kazanmak ve en sevdiği süper arabaları satın almaktır. Taxi Run bir istisna değildir. Normal bir araba ile başlayarak, birçok lüks ve daha pahalı arabanın kilidini açabilirsiniz. Mercedes, Ferrari gibi gerçek hayattaki birçok ünlü marka, yayıncı tarafından gerçekçi bir şekilde simüle edilir.


Taxi Run Apk indir


Her gün kazandığınız para için endişeleniyor musunuz? Çok çalışmanın yanı sıra, Taxi Run kullanarak en sevdiğiniz arabaları satın almanıza yardımcı olacak daha basit bir yol var. Oyun size kullanılabilir para veriyor, istediğiniz herhangi bir arabayı satın alabilir ve yükseltebilirsiniz.


Taxi Run Apk Son Sürüm


Oyunun grafikleri, son derece canlı 3D açık dünya ile öne çıkıyor. Oyundaki görüntüler, gerçek hayatta araba kullanıyormuş gibi hissetmenize yardımcı olmak için aslına sadık kalınarak çoğaltılmıştır. Ayrıca rahatlamanız ve hayatı keşfetmeniz için çok güzel ve hareketli rotalar var. GPS navigasyon cihazına sahip araba, böylece kaybolma korkusu olmadan kolayca seyahat edebilirsiniz.


Taxi Run indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun PC Creator 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar