Idle Fortress Tower Defense Para Hileli MOD APK [v2.6.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Fortress Tower Defense Para Hileli MOD APK [v2.6.1] 1 Idle Fortress Tower Defense Para Hileli MOD APK [v2.6.1] 2 Idle Fortress Tower Defense Para Hileli MOD APK [v2.6.1] 3 Idle Fortress Tower Defense Para Hileli MOD APK [v2.6.1] 4 Idle Fortress Tower Defense Para Hileli MOD APK [v2.6.1] 5

Idle Fortress Tower Defense Para Hileli MOD APK [2.6.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların tüm saldırılara direnmek için arkalarına yaslanıp çeşitli güçlere sahip bir Kule yatırımı yapmaları veya geliştirmeleri gereken basit ve rahatlatıcı bir oyundur.


Idle Fortress Tower Defense 2.6.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Yüksek Başlangıç Parası
  2. Yüksek Altın Ödül
  3. Mağazada Talep Edilebilir Ücretsiz Elmaslar
  4. Günlük Hediye Talep Edilebilir
  5. TÜM Başarı Talep Edilebilir

Idle Fortress Tower Defense, oyuncuların tüm saldırılara direnmek için arkalarına yaslanıp çeşitli güçlere sahip bir Kule yatırımı yapmaları veya geliştirmeleri gereken basit ve rahatlatıcı bir oyundur. Ana vurgu, diğer kampanyalarda bulamayacakları tonlarca yeni unsur veya potansiyele sahip devasa yükseltme sistemidir ve oyun potansiyelini sonsuz hale getirir.


Idle Fortress Tower Defense v2.6.1 MOD APK


Idle Fortress Tower Defense oyununda oyuncunun savunma harekatı sonsuz olacak, ancak getirdiği eğlence ve heyecan, herkesin rahatlamak için bolca zamanı olması için sınırsız. Ana görevleri, kuleye birçok farklı yöne saldıran canavar dalgalarıyla savaşmak için talimat vermek ve izlemektir. Ayrıca harita değişikliği herkesin savunma performansını da etkileyecek ve onlar için yeni potansiyeller açacak.


Idle Fortress Tower Defense Para Hilesi


Daha fazla savaş deneyimi kazanmak için canavar ortaya çıktığı için saldırı temposunu ayarlamak da kule için çok önemlidir. Sınırsız savunmadaki yerleşik sistem tarafından doğruluk garanti edildiğinden ve otomatik olduğundan saldırının belirlenmesi de önemlidir. Gelecekte birçok yeni saldırı modeli ortaya çıkacak ve hepsinde oyuncuların savunma yaparken daha olumlu sonuçlar elde etmesi için çok sayıda yükseltme içeriği var.


Idle Fortress Tower Defense Elmas Hilesi


Bir seviyeyi tamamladıktan sonra, oyuncu savunmaya yeni yetenekler veya saldırılar eklemeyi seçme şansına sahip olacak. Bu, yükseltmelerin görünümü rastgele olduğu için her girişimi daha zengin hale getirir ve etkilerini biriktirebilir, böylece oyuncular her zaman mükemmel kombinasyonu keşfeder. Yükseltmeler, şeylere daha etkili bir şekilde saldırmak için yeni varyasyonlara da genişleyebilir.


Idle Fortress Tower Defense Altın Hilesi


Oyuncular nihai heyecanı arıyorlarsa, patronların çeşitliliği de oyun için mükemmel bir ektir. Her zaman birçok yeni şekil ve saldırı stiliyle ortaya çıkıyorlar ve kontrolleri biraz kesintiye uğradığında herhangi bir kuleyi mahvetmeye hazırlar. Harika olan şey, patronların birçok yükseltme sisteminde her zaman benzersiz malzemeler veya genişletmeler bırakmasıdır.


Idle Fortress Tower Defense Hile Apk


Yükseltme becerileri, özellikleri farklı olduğu için savaşta yükseltmeleri almaktan farklıdır. Beceriler kalıcı bir etkiye sahip olacak ve her savaştan sonra yükseltilebilir ve her ikisi de kulenin gücünü birçok göz alıcı efektle yeni zirvelere çıkarabilir. Oyuncunun özel yeteneklerine bağlı olarak, beceriler sürekli değişecek ve birçok uzun vadeli fayda sağlayacaktır.


Idle Fortress Tower Defense Apk indir


Idle Fortress Tower Defense, rahatlatıcı bir deneyimdir ve savaş sonsuz olduğunda çok fazla baskı oluşturur. İçindeki rastgelelik, her durumda oyuncunun duygularını uyarmak için sürekli değişir.


Idle Fortress Tower Defense indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun RPG Merge Hero APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar