Three Defenders 2 Mega Hileli MOD APK [v1.5.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Three Defenders 2 Mega Hileli MOD APK [v1.5.6] 1 Three Defenders 2 Mega Hileli MOD APK [v1.5.6] 2 Three Defenders 2 Mega Hileli MOD APK [v1.5.6] 3 Three Defenders 2 Mega Hileli MOD APK [v1.5.6] 4 Three Defenders 2 Mega Hileli MOD APK [v1.5.6] 5 Three Defenders 2 Mega Hileli MOD APK [v1.5.6] 6

Three Defenders 2 Mega Hileli MOD APK [1.5.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Temel olarak, muazzam bir güce sahipsiniz ve bunu dengelemek için düşman da çeşitlidir.


Three Defenders 2 1.5.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tek Vuruşta Öldürme
  2. Maksimum Saldırı Hızı
  3. Sonsuz Mana hilesi
  4. Sınırsız Para hilesi
  5. Sınırsız Elmas hilesi
Ok ve yayı akıcı bir şekilde kullanabilen kahramanı oynamanız için Three Defenders 2. Tüm dünya canavarların istilasına düşüyor. Bir köy bu istila tehlikesiyle karşı karşıyadır. Aynı zamanda bir canavarın ortaya çıkmasıyla dikkat çeken ilk kişiydi. Kendi kalenizi inşa edin ve canavarların neden olabileceği riskleri püskürtün. Geçmişte kullandığınız yayın gücünü canavarlarla savaşmak için kullanma yeteneğine sahipsiniz. Bu dünyanın yardım edecek yeterli güce sahip bir kahramana ihtiyacı var.


Three Defenders 2 v1.5.6 MOD APK


Three Defenders 2, oyun yatay bir ekran tarzında çalışacak ve ana karakter ekranın sol tarafında bir kalede duracak. Bu kale ekranın yaklaşık 1/3'ünü kaplayacak ve oyuncular zamanla onu geliştirebilir. İlk olarak, sadece ahşap çubuklarla inşa edilmiş oldukça zayıf bir kalede duracaksınız. Ancak rakibiniz bu noktada çok güçlü değil yani çok fazla endişelenmenize gerek yok.


Three Defenders 2 Para Hilesi


Canavar türü, ekranın sağ tarafından üzerinde bulunduğunuz kaleye yavaş yavaş hareket edecektir. Acele etmenin bir yolunu bulmak için sürekli bariyere saldıracaklar. Yayın gücü ile bulunduğunuz yere dokunamamaları için düşmanlara saldırmanız ve öldürmeniz gerekecek. Hepsini öldüremezsen kaybedersin. Ekranın üst kısmında, yaklaşan canavarların sayısını göstermek için kullanılan bir kaydırıcı bulunur. Kullanacağınız gücü, düşmanı yok etmeye ve kaybetmemeye yetecek şekilde doğru bir şekilde hizalayın.


Three Defenders 2 Elmas Hilesi


Temel olarak, muazzam bir güce sahipsiniz ve bunu dengelemek için düşman da çeşitlidir. Bu oyunun zorluğu, gücü buna göre kullanmak için ne tür düşmanların geldiğini nasıl yakalayacağınızı bilmeniz gerekecek. Daha yüksek seviyelerde, bir kaleye giren canavarlar birbirleriyle birçok türde koordinasyona sahip olacaklar. Bazen duruma bağlı olarak mümkün olan en iyi yolu seçmeniz gerekecektir. Nihai zaferi elde etmek için bazı şeyleri feda etmesi gerekecek. Ancak, değerli bir fedakarlık olacaktır.


Three Defenders 2 Hile apk


Gücünüzden bahsetmek, rakibinizden aşağı değildir. Nasıl doğru kullanılacağını bilseniz bile, canavarlardan daha iyi performans gösterecektir. İlk önce yaylardan bahsedelim. Oyun, her kazandığınızda size iyi miktarda mücevher verir. Bu, mağazada yan etkileri olan yeni, daha güçlü yaylar satın alan para birimi olurdu. Ayrıca düşmana sizinle birlikte saldırmak için ek işler de inşa edebilirsiniz. 


Three Defenders 2 mana hilesi


Son olarak, acil durumlarda saldırmak için kullanılan büyülere de sahipsiniz. Büyük hasarları, geniş bir etki yelpazesi var ve onları kendinizi kurtarmak için haritanın herhangi bir yerinde kullanabilirsiniz. Ancak, bu büyülerin uzun bir bekleme süresinin zayıflığı vardır. En yüksek verimi elde etmek için lütfen her şeyi akıllıca ve dikkatli kullanın.


Three Defenders 2'yi İndirin (MOD, Sınırsız Para / Tek Vuruş Hilesi)


Bir önceki android oyun Battle Bay APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar