Worm out Solucan oyunları Para Hileli MOD APK [v3.8.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Worm out Solucan oyunları Para Hileli MOD APK [v3.8.0] 1 Worm out Solucan oyunları Para Hileli MOD APK [v3.8.0] 2 Worm out Solucan oyunları Para Hileli MOD APK [v3.8.0] 3 Worm out Solucan oyunları Para Hileli MOD APK [v3.8.0] 4 Worm out Solucan oyunları Para Hileli MOD APK [v3.8.0] 5 Worm out Solucan oyunları Para Hileli MOD APK [v3.8.0] 6

Worm out Solucan oyunları Para Hileli MOD APK [3.8.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Meyveleri haşerelerden kurtarmanız gereken bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur.


Worm out 3.8.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Worm out, Mamboo Games tarafından geliştirildi ve o zamanlar Nokia telefonlarındaki klasik Snake oyunlarından biri olduğu kadar Slither.io'ya da benziyor. Oyun, Yılan kategorisindeki diğer oyunlarla paylaştığı benzerlikler göz önüne alındığında canlandırıcı bir tarza sahip olmayı başarıyor. Worms Out'un temel amacı, diğer solucanları ve içindeki tüm ikramları tüketerek solucanınızı daha büyük ve daha büyük hale getirmektir.


Worm out v3.8.0 MOD APK


Worm out oyununda başka bir solucanı çevrelediğinizde, onu yok edeceksiniz ve geride hamburger, tatlılar ve solucanların kesinlikle her zaman yediği diğer şeyler gibi yiyeceklerden oluşan bir iz bırakacaktır. Tabii ki, diğer solucanlara çarpmaktan kaçındığınızdan emin olmak isteyeceksiniz, aksi takdirde onlar için bir zevk olacak ve hakimiyet yolculuğunuza yeniden başlamak zorunda kalacaksınız. Kaçınılmaz olarak yerden koparılıp balıkçı yemi olarak kullanılmadan önce en yüksek puanı almaya ve solucanınızı grubun en büyüğü yapmaya çalışın.


Worm out Para Hilesi


Oyun, işte veya okulda canı sıkılan insanların boş zamanlarında (veya önemli bir proje üzerinde çalışmaları gerektiğinde…) oynaması için basit bir tarayıcı oyunu olarak başladı. O zamandan beri mobil cihazlar için geliştirildi ve bunu yaptığından beri büyük bir hit oldu. 


Worm out Hile Apk


Ancak oyunu mobilde oynamak, masaüstünde oynamaktan biraz farklıdır. Küçük ekranda solucanınız üzerinde bir PC'de oynuyorsanız olduğundan daha az kontrole sahip olacaksınız, bu nedenle oyundan en iyi şekilde yararlanmak ve kendinizi şımartmak için bazı ipuçlarını ve püf noktalarını aklınızda bulundurmaya değer. diğer solucanlar için yiyecek.


Worm out Altın Hilesi


Diğer tüm solucanları yemeye devam ederseniz, o zaman daha da büyüyeceksiniz ve diğer solucanlar sizi yenmeyi giderek daha zor bulacaktır. Grubun en büyüğü olmak için tüm solucanları yiyeceksiniz - ama dikkatli olun, tek bir yanlış hareket ve tüm çalışmalarınız boşuna olacak, diğer solucanlar ölü etinizi yerken. Solucan gıdası olmayacağınızdan emin olmak için bu basit ipuçlarını ve püf noktalarını izleyin.


Worm out Apk indir


Kalanları bitirdiğinizden emin olun. Ekranda gezinirken, sürekli olarak diğer solucanların yutulduğunu ve içlerindekilerin yemek yemeniz için ortada bırakıldığını fark edeceksiniz. Bunu yaptığınızdan emin olun, çünkü bu sizi daha da büyütecektir. Aynı şekilde, başka bir solucanı yok ettiğinizde, geride bıraktığı tüm yiyecekleri yediğinizden emin olun. Ne kadar büyüksen, oyunu o kadar kolay bulacaksın. Bu, yine de daha küçük solucanlara dikkat etmemeniz gerektiği anlamına gelmez.


Worm out indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Avrupa Savaşı 6 1804 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar