Idle SWAT Academy Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.3.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle SWAT Academy Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.3.0] 1 Idle SWAT Academy Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.3.0] 2 Idle SWAT Academy Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.3.0] 3 Idle SWAT Academy Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.3.0] 4 Idle SWAT Academy Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.3.0] 5 Idle SWAT Academy Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.3.0] 6

Idle SWAT Academy Tycoon Para Hileli MOD APK [2.3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En iyi SWAT polis ekibini eğiten gerçekçi bir simülasyon oyunudur. Eğitim sistemi için tesislere para yatırarak gerçek bir eğitim kralı olun.


Idle SWAT Academy Tycoon 2.3.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Idle SWAT Academy Tycoon, oyuncularına yüksek eğlence ile harika deneyimler sunan bir oyundur. Eğlence faktörü yüksek ve sorunsuz oynanabilirliğe sahip bir oyun arıyorsanız, bu oyun koleksiyonunuz için çok uygun olacaktır. Bu oyunla, insanların hayatındaki barışı koruyabilmek için en üst düzey elit subayları yetiştirme görevi size verilecek.


Idle SWAT Academy Tycoon v2.3.0 MOD APK


Tehlikeli suç çetelerinin büyümesi ile tüm farklı şehirler için güvenlik sorunları olacaktır. Bu, şehrin uzun vadeli gelişimine ve istikrarsız insanların yaşamlarına son derece zararlı olan şeylerden biri olacaktır. İyi eğitimli polislerden oluşan seçkin bir ekip, bu sorunu çözmek için toplumsal düzeni ve güvenliği korumak için ana güç olacaktır.


Idle SWAT Academy Tycoon Para Hilesi


Seçkin SWAT polis gücünün gelişiminde, eğitim alanında hayati bir rol oynayacaksın. Idle SWAT Academy Tycoon'un görevi, güvenliği korumak ve savaş amaçları için gerekli tüm becerileri sipariş etmek için polis gücünü eğitmek ve geliştirmektir. Şimdi, en seçkin SWAT polis ekibinin üyelerini suçla yüzleşmeye ve insanların barışını korumaya hazır olmaları için eğitebilecek kişi siz olacaksınız.


Idle SWAT Academy Tycoon Altın Hilesi


Oyuncuların, oluşturulan bağlam aracılığıyla kendilerine verilen görevleri gerçekten hissedebilmeleri için oyun esas olacaktır. İşin zorlu olacağını düşündüğünüz görevleri yeni öğrendiyseniz, bu tamamen bir hata olacaktır. Oyun yapımcıları, oyuncuları için basit ve eğlenceli bir Boşta oyun türünü araştırdı ve getirdi.


Idle SWAT Academy Tycoon Hile Apk


Bu oyun türü ile oyuncuların çok fazla işlem yapmasına gerek kalmayacak, bunun yerine sistem otomatik olarak açılacaktır. Oyuncuların Idle SWAT Academy Tycoon içinde gerçekleştirmesi gereken ana operasyonlar, SWAT eğitim ve koçluk sistemini daha da geliştirebilmek için düşüncelerini kullanmak olacaktır. Yatırım yapılan tüm kaynaklarla, oyuncunun en yoğun antrenman seansları boyunca gerçek bir polis eğitim kralı olması gerekecek.


Idle SWAT Academy Tycoon Apk indir


Oyun, oyuncuların oyunlarında en gerçekçi deneyime sahip olmalarını sağlayacak simülasyon oyun türüne göre tasarlanmıştır. Oyunun Idle tarzı oyuncular için oluşturduğu oyun, oyuncuların basit bir oyun deneyimi yaşamasını sağlar.Ana görev seti, şehri en iyi suçlularla savaşma becerisine sahip seçkin bir SWAT polis ordusunda eğitmektir.


Idle SWAT Academy Tycoon indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun X SHOOTER APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar