Left to Survive Mermi Hileli MOD APK [v5.6.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
GIF
Left to Survive Mermi Hileli MOD APK [v5.6.1] 1 Left to Survive Mermi Hileli MOD APK [v5.6.1] 2 Left to Survive Mermi Hileli MOD APK [v5.6.1] 3 Left to Survive Mermi Hileli MOD APK [v5.6.1] 4 Left to Survive Mermi Hileli MOD APK [v5.6.1] 5 Left to Survive Mermi Hileli MOD APK [v5.6.1] 6

Left to Survive Mermi Hileli MOD Menü TEK APK [5.6.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kana susamış zombi kovalamacası canlı yaratık sürüsü ile baş etmeye çalışacaksınız.


Left to Survive 5.6.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki özelliklere sahip mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın:

  1. 1000 mermi (görevden önce dahil);
  2. Anında dolum;
  3. Yüksek hasar (görevden önce açın);
  4. Sarf malzemeleri (bıçaklar ve ilk yardım çantaları gibi) kullanımdan sonra israf edilmez.

NOT: Oyunda herhangi bir noktayı geçemezseniz, tüm modları devre dışı bırakın ve tekrar deneyin. 

Dünyanın sonu geldi, her şey arayışla kaos içinde. Kana susamış zombi kovalamacası canlı yaratık sürüsü. Sığınağı korumak, hayatta kalanları kurtarmak ve en önemlisi hayatınızı korumak için yoğun savaşlarla başa çıkmak için gereken cesareti toplayın. Cephaneliğinizde bulunan her şeyle karanlık günlerde hayatta kalmaya çalışın: tüfekler, el bombaları, pompalı tüfekler vb. İnsanlar birbirleri olmadan yaşayamaz, bu yüzden kendiniz için bir topluluk seçin ve yoldaşlarınızı korumak için mücadele etmek geride kalan en önemli şeydir. . İşte bu makalede bahsetmek üzere olduğumuz oyunun getirdiği tam da budur - Left to Survive. Bu, "My.com" tarafından geliştirilen, mobil cihazlarda kullanılabilen bir hayatta kalma nişancı oyunudur. Oyun, hayatta kalma faktörlerinin mükemmel bir kombinasyonudur, diğer oyuncularla iyi bir şekilde koordine etmek ve etkileşim kurmak için stratejik unsurlar uygulayan atış eylemi, insanlığın kalan medeniyetini korumak, çoğu hayatta kalma aksiyon oyununun amacıdır.


Left to Survive v5.6.1 MOD APK


Left to Survive, zombi kurgu filmi Zombie'de sıklıkla gördüğümüz motiflere oldukça benzeyen hikayenin bağlamını oluşturuyor. Demek istediğim, pandeminin bağlamı şudur ki bir gün insanlar birdenbire birbirlerini ısırmak için dönen insanlar görürler ve birçok insan bu trajedinin kurbanı olur. O zamandan beri insanlar her geçen gün hayata yeniden kavuşuyorlar. Gündüz veya gece ne olursa olsun, büyük felaketin belirtileri hiçbir rahatlama belirtisi göstermedi. İnsanlar savaşmaya ve kendilerini yeni bir yaşam ritmine kaptırmaya zorlanıyor. "Left to Survive" a geldiğinizde, tehlikeli bir dünyada hayatta kalmaya çalışan ve hayatta kalanlar için en iyi üssü inşa etmeye çalışan Conor Flynn'e dönüşeceksiniz. İlk bakışta nasıl oynandığını açıkça görebiliyoruz ve sahnenin hit dizi “Left 4 Dead” ile pek çok benzerliği var.


Left to Survive Mermi Hilesi


Left to Survive, bilgisayardaki Left 4 Dead oyununa dayanıyor olsa da, oyun hala oynanışta birçok farklılığı koruyor. Zombilerin nispeten makul bir hareket hızı var yani hareket etmek zorunda değilsiniz, oyun ekranındaki tüm zombileri öldürebiliyorsunuz çünkü aslında oyundaki kontrol sistemi hareketi serbestçe desteklemiyor. Bu, oyunu oynama deneyiminin bilgisayarda L4D oynamaktan daha az stresli ve daha karmaşık olacağı anlamına gelir. Hayal edelim, oyun yüksek hızlı aksiyon için tasarlanmışsa, telefonunuzu sabit tutacak kadar sakin olduğunuza emin misiniz? Doğrulayabilirim ki, bu oyun için hareketli fonksiyonun kaldırılması eksik bir şey değil, aksine belki silahlı savaşlarda daha iyi bir deneyime sahipsin.


Left to Survive Para Hilesi


Karakter kontrolüne geri dönersek, oyunun kontrol işlevlerinin düzenine katılıyorum çünkü bana tamamen yeni ve kullanımı kolay bir deneyim sunuyor. PUBG gibi karmaşık el hareketlerine sahip oyunlarla karşılaştırıldığında sol el, el bombası kullanarak, artı işaretini hareket ettirerek iyileştirme işlevini üstlenir; ve sağ el tetiğin tetiğini alır, mermileri değiştirir, yakın dövüş bıçağı kullanır, tamamen makul bir deneyim sunar. Bu noktada, bu görüş konusunda hala benimle aynı fikirde olmayan birçok insan olabilir, ancak kişisel olarak, Solun Sağ kalmanın çalışma şeklini seviyorum. 


Left to Survive 4.9.2 Yüksek Hasar Hile Apk


Ayrıca oyun, mahsur kalanların hayatta kalma oranını artıran yüksek ateş gücüne sahip silahlar kullanarak çok sayıda zombinin bulunduğu alanları yok etmek ve temizlemek gibi birçok güzel özelliği yayıyor; Düşman üslerini yok etmenin yepyeni bir yolu - helikopterleri kullanmak ve yukarıdan mermi yağmuruyla saldırmak, sonra kaynaklarını ganimet olarak almak; Çok oyunculu mod ile artık oyunun zorluğu birçok kez artırılıyor çünkü sadece Zombie ile değil, aynı zamanda kaynaklar için rekabet etmek için diğer oyuncularla da karşılaşacaksınız. Sadece normal zombiler değil aynı zamanda zıplayabilen, polis zırhı takabilen veya patlayıcı toksinler salabilenler de dahil olmak üzere, Patron olmadan oyundan bahsetmeye değmeyecek; Kendinizi Zombi ve rakip gruptan korumak için güçlü bir üs oluşturmak için her türlü çabayı gösterin ve mümkün olduğunca çok sayıda hayatta kalanı toplayın.


Left to Survive APK PARA hilesi


"Left to Survive" oyunundaki grafikler gerçekten harika. Büyük bir kapasite karşılığında, oyunun son derece ayrıntılı ve titiz bir ortam oluşturduğu konusunda benimle hemfikir olmalısınız. Her aşamadaki boşluk büyük değildir, ancak duman veya nesnelerin gösterdiği renklerin kontrastı gibi detayların mükemmel olduğu söylenmelidir. Nadiren bu oyun kadar gerçekçilik ve ayrıntı getiren bir telefon oyunu var, oyundaki hareket efektlerinin çok düzgün olduğundan bahsetmiyorum bile, hareket yolunda donma olgusu yok, eğer bir 10 üzerinde değerlendirmek zorundaysa -puan ölçeği, ben şahsen oyuna 9 puan verirdim. Ayrıca oyundaki ses dizisi de son derece iyi tamamlanmış, silah sesleri, zombi, My.com BV'den fon müziği gibi detaylar canlı. Gözlerini kapattığın zaman söylenebilir


Left to Survive Altın Hilesi


Ortak payda düşünüldüğünde oyunun getirdiği deneyimi gerçekten takdir ediyorum. Oyun şu anda Google Play mağazasında 10 milyondan fazla indirmeye ulaştı ve mobil oyun topluluğundan oldukça fazla olumlu yorum aldı. Makale boyunca belki de oyunun getirdiği tüm çekiciliğe değinmedim. Sonuçta, yalnızca deneyimle en iyi "Hayatta Kalmak İçin Kalan" oyunu hissedebilirsiniz.


Left to Survive indir (MOD, Sınırsız Cephane / Yüksek Hasar)


Önceki android oyun Hooked Inc Fisher Tycoon APK sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar