Sqube Darkness Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Sqube Darkness Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.3] 1 Sqube Darkness Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.3] 2 Sqube Darkness Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.3] 3 Sqube Darkness Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.3] 4 Sqube Darkness Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.3] 5 Sqube Darkness Reklamsız Hileli MOD APK [v1.0.3] 6

Sqube Darkness Reklamsız Hileli MOD APK [1.0.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ana düşmanların yanı sıra oyuncuların diğer düşmanları ve engelleri de göz önünde bulundurması gerekiyor.


Sqube Darkness 1.0.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız. Ödülleri reklam izlemeden kazanabilirsiniz.
Sqube Darkness, oyuncuların bu karakterin çevreye uyum sağlamasına yardımcı olan karakteristik siyah renkli kare bir karakteri kontrol ettiği bir oyundur. Düşmanlardan ve engellerden kaçarken karakteri kontrol edecek ve en uzak mesafeye ulaşacaksınız. Aynı zamanda bazı destek öğeleri ile önünüzdeki birçok zor durumun üstesinden gelebilirsiniz.


Sqube Darkness v1.0.3 MOD APK


Sqube Darkness'ta, oyuncu hareketli bir bloğu kontrol eder ve düşmanları, hareketi algılayabilen ve saldırı gerçekleştirebilen varlıklar olan Gözlerdir. Böylece oyuncular, birçok farklı yoldan geçmek ve düşman saldırılarını atlatmak için karakteri kontrol edecekler. Oynanış, sonsuzluğa koşu türüne oldukça benzer özelliklere sahip ancak dikkat etmeniz gereken bir özellik olacak.


Sqube Darkness Para Hilesi


Karakter, düşmanlardan kaçınmak için farklı ortamlara karışmak için birincil siyah renkle 2B ortamda hareket edecektir. Bu karakterin otomatik olarak hareket etmesine izin vermek yerine bu karakterin hareketlerini kontrol edeceksiniz. Aynı zamanda bu, oyuncunun tehlikelerin üstesinden gelmek için gözlem becerilerini ve makul taktiklerini de gerektirir. Bu nedenle oyuncular oyunda uzun mesafeler kat ederek vakit geçirecekler.


Sqube Darkness Hile Apk


Oyuncular, Sqube Darkness'ta dikenlerin üzerinden zahmetsizce atlamak için hareket edecek ve zıplayacaklar. Aynı zamanda, Gözleri ve hareketli hedefleri belirlemek için alanı göreceksiniz. Bu yüzden bu düşmanlardan kurtulma stratejisi, bir tür arazi seçip yakınlarda durmaktır. Karakterin araziyle bütünleştiğini göreceksiniz ve gerçekten de düşmanlar sizi tanımayacak.


Sqube Darkness Apk indir


Kamuflaj için başka bir alana girmek oyuncu tarafından hızlı bir şekilde yapılabilir, ancak oyuncunun ilgilenmesi gereken birçok faktör olacaktır. Spesifik olarak, bu kamuflaj yalnızca Gözler'in tarama alanında olmadığında uygulanır. Yani bir düşman gelir ve siz saklanmaya başlarsanız, hızla tespit edip siz yenilene kadar sürekli olarak size saldırırlar. Bu saldırılar atlatılacak, ancak bazen birçok düşmanın tarama alanının ortasında kalacaksınız. Ana düşmanların yanı sıra oyuncuların diğer düşmanları ve engelleri de göz önünde bulundurması gerekiyor. Bir ani, dikkatli olmanız gereken bir süre boyunca ortaya çıkabilir ve kaybolabilir. Ayrıca bazı düşmanlar sizi görebilir ve hasar vermek için size doğru fırlayabilir.


Sqube Darkness Apk Son Sürüm


Oyuncunun Sqube Darkness'taki becerilerinin yanı sıra birçok heyecan verici destek öğesinden de yararlanabilirler. Hareket ettikçe, 4 farklı özelliğe karşılık gelen dört simge göreceksiniz ve hepsinin birçok kullanımı var. Düşmanlarınızdan daha hızlı hareket etmenize yardımcı olabilecek matris, karakter için uygun ve güvenli bir yol oluşturan güvenli zeminler ve birçok faydalı faktör gibi unsurlardan yararlanabilirsiniz.


Sqube Darkness indir (MOD, Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun Hero Tower Wars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar