Jetpack Joyride Para Hileli MOD APK [v1.67.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Jetpack Joyride Para Hileli MOD APK [v1.67.3] 1 Jetpack Joyride Para Hileli MOD APK [v1.67.3] 2 Jetpack Joyride Para Hileli MOD APK [v1.67.3] 3 Jetpack Joyride Para Hileli MOD APK [v1.67.3] 4 Jetpack Joyride Para Hileli MOD APK [v1.67.3] 5 Jetpack Joyride Para Hileli MOD APK [v1.67.3] 6

Jetpack Joyride Para Hileli MOD APK [1.67.3] - Android için en son sürümü ücretsiz indirin. Oyun uzun süredir piyasada olmasına rağmen şimdiye kadar eğlence için hala harika bir seçim.


Jetpack Joyride 1.67.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Oyunu çalıştırın ve sadece İnternet olmadan oynayın!

Oyun insanları eğlendirmek için yaratıldı, bu yüzden çok iyi karşılandı ve şimdi milyar dolarlık bir endüstri haline geldi. Her gün, piyasayı daha çeşitli hale getirmek için farklı türlerden birçok başlık çıkarılıyor. Birçok oyuncunun en çok ilgisini çeken türlerden biri de oyun oldukça eğlenceli olduğu için Endless Runner. Ayrıca atıcılar, oyun endüstrisinde en çok beğenilen ve uzun ömürlü türlerden biridir. Peki ikisi birleştirildiğinde ne olur? Ne tür bir oyun çıkar?


Jetpack Joyride v1.67.3 MOD APK


Soru piyasada uzun süredir piyasaya sürülen Jetpack Joyride oyununda cevaplandı . Oyun, oyuna gelenlere yeni bir deneyim getirmek için yukarıda bahsedilen iki ünlü oyun türünün en iyisine sahip. Oyun uzun süredir piyasaya sürülmesine rağmen şimdiye kadar eğlence için hala harika bir seçim. Peki bu kadar uzun süredir piyasaya sürülen ancak birçok kişi tarafından hala fark edilen bir oyunu yapan nedir?


Jetpack Joyride Para Hilesi


Barry Steakfries, uzun süredir yaşadığı kasabadaki bir antika oyuncu fabrikasında çalışan bir satıcıdır. Geçmişte müzik dinlendirici olduğu için bu şehrin insanlarının tercih ettiği ürünlerden biriydi. Ancak teknoloji geliştikçe zaman değişti ve bunlar artık bu şehrin sakinleri için uygun değildi. İş kayıpları nedeniyle, şirket iflasla sonuçlanan bir sonuca yol açtı, bu yüzden istifa etmek zorunda kaldı.

İşini bıraktıktan sonra gidecek hiçbir yeri olmadığı için sokaklarda dolaştı ve yanlışlıkla bir Meşru Araştırma laboratuvarında kayboldu. Barry denen adam, bilim adamlarının uçmak için sıcak hava kullanmayan ancak mermi kullanan Machine Gun Jetpack adlı yeni bir jetpack'i denediğini gördü. Depresyon ve hayal kırıklığı içinde olduğu için o jetpack'i çalmak için araştırma odasına hücum etmeye karar verdi. İşte o zaman çaldığım jetpack ile macerası başladı.


Jetpack Joyride apk 2022


Oyunun oynanışı tek dokunuş tarzında yapıldığında çok basittir, bu yüzden alışmak çok uzun sürmez. Parmağınızla ekrana dokunduğunuzda, jetpack mermileri atacak ve Barry'nin havaya uçmasını sağlayan da budur. Oyuncunun görevi çok basittir, Barry'nin mümkün olduğu kadar uzağa koşarak mümkün olan en yüksek puanı almasıdır. Oyuncuların aynı türdeki birçok oyunda olduğu gibi kaydırması gerekmez, oynamak için ekrana dokunmanız yeterlidir. Bu herkesin yapabileceği çok basit bir şey, acemi bir oyuncu bile ilk kez yapabilir.


Jetpack Joyride Apk Hile Oyun İndir Club


Meşru Araştırma gizli bir devlet laboratuvarıdır ve içindeki varlıkları korumak için pek çok tuzağı ve engeli vardır. Barry, Makineli Tüfek Jetpack'i çaldığında, laboratuvarın savunma sistemi devreye girer ve Barry'yi yok etmek için kullanılır. Bu tehlikeli zamanlarda, Barry'nin bu zorlukların üstesinden gelmesine yardım edecek olan oyuncudur. İçinde lazer çit veya roket gibi tuzaklar çoktur, bunların üstesinden gelmek için Makineli Tüfek Jetpack kullanılmalıdır. Oyuncular, oyunda lazer bariyerlerini ve füzeleri geçmek için uçmayı veya inişi birleştirebilirler.


Jetpack joyride apk dayı


Oyunun yaratıcı ekibi, Barry'nin düzenli olarak değiştirebilmesi için birçok farklı kıyafet ekledi. Kıyafetler kolay seçim için baş ve gövde olmak üzere 2 kısma ayrılacaktır. Aynı türden iki parça tam bir kıyafet oluşturacak, örneğin Zombie Head Zombie Body ile gelecek veya Top Hat Classy Suit ile gelecek. Ancak oyunu oynamak için oyunun yeni bir setle gitmesi gerekmez, ancak oyuncular benzersizlik yaratmak için onları özgürce seçebilirler.


Jetpack Joyride Apk İndir – Alışveriş Hilesi


Oyuncular oyuna girdiklerinde, ara sıra gökkuşağı renginde bir kutuya sahip öğeler görünecektir. Oyuncu bu kutuya dokunduğunda, özel bir eşya rastgele olarak donatılacaktır. Oyuncu oyunun zorluklarıyla karşılaşmazsa öğeler asla kaybolmaz, bu yüzden bu kendini korumak için yedek bir hayattır. Bad As Hog gibi eşyalar bu bir helikopterdir, Bay Profit Bird adlı bir kuş şeklindeki bir uçak olan bir ejderha mecha'yı kucaklar.


Jetpack Joyride indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Önceki android oyun Drag Racing APK sayfasını buradan ziyaret edebilir ve indirebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar