Multiplayer Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.13]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Multiplayer Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.13] 1 Multiplayer Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.13] 2 Multiplayer Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.13] 3 Multiplayer Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.13] 4 Multiplayer Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.13] 5 Multiplayer Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v1.13] 6

Multiplayer Driving Simulator Para Hileli MOD APK [1.13] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Play Store'daki en aşırı gerçek zamanlı çok oyunculu araba sürüş simülatörüdür.


Multiplayer Driving Simulator 1.09 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Multiplayer Driving Simulator ile kendinizi bu yeni ve keyifli sürüş deneyimine tamamen kaptırın . Burada, arabalarınızı sürmek için sonsuz manzaraların ve çoklu ortamların açık dünyasını keşfedebilirsiniz. Ayrıca araçlarınız üzerinde istediğinizi yapmakta özgür olduğunuz için arkadaşlarınızla da oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Yerden onlarca fit yüksekte uçmaktan, asfaltta harika driftler yapın, nihai nitro ile hızınızı artırmaya veya çılgın bir çarpışma ile birbirinizin arabalarını parçalamaya kadar.


Multiplayer Driving Simulator v1.09 MOD APK


Oyun, Android oyuncularına, oyunda birden fazla araç seçebilecekleri ve arkadaşlarınızla sonsuz yarışlara katılabilecekleri serbest sürüş deneyimlerini tanıtıyor. Bitiş çizgisine doğru yarışırken çeşitli oyunların keyfini çıkarın, inanılmaz numaralar yapın ve devasa haritayı keşfedin. Ek olarak, becerilerinizi alıp test etmek için çeşitli farklı araçlara da sahiptir. Keşfetmek için tüm dünya gözlerinizin önündeyken kendinizi eşsiz süper arabalara binerken bulun. Multiplayer Driving Simulator'da istediğinizi yapmaktan çekinmeyin.


Multiplayer Driving Simulator Para Hilesi


Başlangıç ​​olarak, Multiplayer Driving Simulator'daki Android oyuncuları, bu yeni sürüş simülatörü başlığıyla kendilerini tamamen ücretsiz ve eğlenceli yarış oyununa erişebileceklerini bulacaklar. Bununla birlikte, istediğiniz zaman birden fazla araç alabilir ve çeşitli oyun modlarında anlık yarışların keyfini çıkarabilirsiniz. Gittikçe daha ilginç özellikler keşfederken, Multiplayer Driving Simulator'da sokakta dolaşmaktan çekinmeyin.


Multiplayer Driving Simulator APK Dayı


Ve bundan bahsetmişken, oyun şu anda Android oyuncularının eğlenmesi için birçok heyecan verici oyun modu içeriyor. Başlangıç ​​olarak, çeşitli araziler ve manzaralar içeren devasa açık dünya haritasında diğerlerine katılabileceğiniz klasik Serbest Mod'a sahip olacaksınız. Haritayı keşfetmekten ve üzerinde mevcut tüm oyunların tadını çıkarmaktan çekinmeyin. Ve caddeye biraz trafik koymak isterseniz, Trafik Moduna giderek seçeneği kolayca etkinleştirebilirsiniz. Destansı çevrimiçi yarışlara katılmak isteyenler için artık heyecan verici çok oyunculu yarış mücadelelerinde milyonlarca çevrimiçi oyuncuya katılabilirsiniz. Kendinizi rastgele oluşturulmuş yarış parkurlarında yarışırken bulun, en sevdiğiniz aracı alın ve heyecan verici gerçek zamanlı eşleşmelerde diğer oyunculara meydan okuyun.


Multiplayer Driving Simulator APK son sürüm


Çeşitli kategorilerden farklı arabalardan oluşan geniş bir koleksiyona sahip Çok Oyunculu Sürüş Simülatörü, oyuncuların çeşitli farklı arabalarla destansı yarış deneyimlerine gerçekten dalmalarını sağlar. Burada, maceralarınızla birlikte birden fazla araba paketini alıp açmanıza izin verilir. Pek çok harika araçla, zevk alacağınız bir şey bulmanız zor değil. Süper arabalardan canavar kamyonlara kadar her türlü araca binmekten çekinmeyin. Seçimler yapmak sizindir.


Multiplayer Driving Simulator Araba Hilesi


Daha da tatmin edici sürüş simülasyonunun keyfini çıkarmak istiyorsanız, oyun aynı zamanda Garaj içinde yapabileceğiniz heyecan verici yükseltmeleri ve özelleştirmeleri de içeriyor. Favori sürüşlerinizi seçin, çeşitli faydalı yükseltmeleri alın ve bunları arabalarınıza uygulayın. Onları bir gezintiye çıkarın ve farklılıkları ciddi şekilde hissedebilirsiniz.Ayrıca, birden fazla özelleştirmeyi alıp sürüşünüzde test etmenize izin verildiğinden bahsetmiyorum bile. Rengini değiştirmekten, tekerleklerinizi değiştirmekten, yeni bileşenler takmaktan vb. çekinmeyin. Multiplayer Driving Simulator'da her şey mümkün.


Multiplayer Driving Simulator Apk Hile


Asphalt veya Need for Speed ​​gibi harika yarış oyunlarının hayranları, kendinizi son derece gerçekçi ve hızlı tepki veren oyunla tanışırken bu son Multiplayer Driving Simulator oyununda kesinlikle eğlenecekler. Bununla birlikte, en sevdiğiniz sürüşle ağaçları, lamba direğini, dur işaretini ve yolunuza çıkan her şeyi kolayca parçalayabilirsiniz. Ve en önemlisi, her yaptığınızda araçlarınızda da hasar izleri olacaktır. Bir şekilde gerçek bir yarışa katıldığınızı hissettiriyor.


Multiplayer Driving Simulator Apk indir


Android oyuncularının yarış deneyimlerinden sonuna kadar keyif almalarını sağlamak için, Çok Oyunculu Sürüş Simülatörü, oyuna hızlı bir şekilde alışmanız ve en rahat hissettiğiniz birini seçmeniz için sezgisel kontrol seçeneklerine de sahiptir. Bununla birlikte, sanal kontrol düğmeleri arasında eğim işlevlerine kolayca geçiş yapabilirsiniz.Bunun da ötesinde, oyun sizi kokpite veya geleneksel üçüncü şahıs görüşüne götüren farklı kamera görüntülerine sahiptir. En memnun kaldığınız şeyi seçmekten çekinmeyin. Oyundaki çok dilli paket sayesinde tercih ettiğiniz dillerde oyunun tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz. Bu nedenle, İspanyolca, Portekizce, Fransızca ve benzeri gibi ana dillerinizi alabilirsiniz.


Multiplayer Driving Simulator indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Football Strike APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar