Armed Air Forces Para Hileli MOD APK [v1.054]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Armed Air Forces Para Hileli MOD APK [v1.054] 1 Armed Air Forces Para Hileli MOD APK [v1.054] 2 Armed Air Forces Para Hileli MOD APK [v1.054] 3 Armed Air Forces Para Hileli MOD APK [v1.054] 4 Armed Air Forces Para Hileli MOD APK [v1.054] 5 Armed Air Forces Para Hileli MOD APK [v1.054] 6

Armed Air Forces Para Hileli MOD APK [1.054] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Silahlı Hava Kuvvetleri gerçekçi uçuş simülatörü, mobil cihazlarda her şeyi kapsayan muharebe uçuş simülasyonu deneyimi sunar.


Armed Air Forces 1.054 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz alışveriş hilesi
Son yıllarda, üretici Flight Slim Studio'nun yeni piyasaya sürdüğü bir strateji oyunu türü, bu kadar ünlü cep telefonlarında birçok kurulumcunun ilgisini çekti mi? Armed Air Forces, oyuncunun son yıllarda ve günümüzde sürekli olarak bahsettiği isimdir. Aşağıda, oyunculara oyunda faydalı bilgiler ve heyecan verici şeyler sağlayan bir inceleme olacak.


Armed Air Forces v1.054 MOD APK


Bu, oyunculara cihazlarında uçağı uçurma deneyimi sunan bir strateji oyunudur. Oyuncu, her yerde, her zaman, her yerde gerçek uçmayı deneyimleyebilir. Oyun, kullanıcıların 1.053 sürümüne sahip bir Android 8.0 veya daha yüksek işletim sistemine sahip olmasını gerektirir. Ek olarak. Oyun, genç yaşların oynaması için biraz şiddetlidir, bu nedenle en az yedi yaşında olmalıdır.


Armed Air Forces 1.054 Para Hile Apk


Armed Air Forces ayrıca oyuncunun cihazının tüm cihazlar için önerilen 64 bit mimariye sahip en az 3RAM'a sahip olmasını gerektirir. Bu oyunda oyuncular süper benzersiz uzay modellerini keşfedebilir, yüksek binaları, bozulmamış dağları olan büyük şehirleri keşfedebilir, havada güzel şeyler belirebilir. Ayrıca, gerçek bir askeri pilot olmak için, oyuncular gökyüzünden düşmanlarla ve oyunda oyunun yarattığı zorluklarla yüzleşmek zorundadır. Tamamen basit ve kullanımı kolay, oyuncular herhangi bir baskı altında olmayacak.


Armed Air Forces Hile Apk


Oyun öncelikle şehrin gökyüzünde oynanmak üzere kurulduğu için, oyuncu bir savaş uçağı uçurma deneyiminden dolayı şımartılacak. Oyuncu, gökyüzünde neler olduğunu keşfetmek ve görevleri gerçekleştirmek için İt Dalaşı savaşıyla başlayacak. Sarı renkte tasarlanan SW 360 numaralı uçak, oyun sırasında size eşlik edecek savaşçılar olacak ve düşmanı bulmanıza yardımcı olacak cihazdır. Bu, yetenekli pilotlarla Ordu ordusu olma deneyimini yaşamak için mükemmel bir fırsat olacak. Uçak perspektifinden gökyüzündeki güzel şeylerin tadını çıkarmaktan çekinmeyin. Oyuncular, şehirdeki güzel yüksek şehirleri, evleri ve binaları keşfedecekler. Taktik uçakların, efsanevi WW2'nin tepesinden şehrin parıldayan ışıklarını izlemekten daha harika ne olabilir?


Armed Air Forces Uçak Hilesi


Kullanıcıya dostça bir his veren, küçük detaylardan süper harika bir oyun. Silahlı Hava Kuvvetleri, diğer PUBG oyunlarına benzer bir strateji oyunudur, ancak diğer birçok strateji oyunundan daha farklı ve benzersizdir. Ayrıca oyunda, üreticinin kurmuş olduğu epeyce özel özellik var. Oyuncular, havadaki düşmanlarla yüz yüze gitmeleri için kendilerine uygun uçaklar verilen İt dalaşı modunda oynanır. Oyuncuların hava düşmanlarını yok etmeleri için oldukça çeşitli zorluklar ve görevler de var. Oyunculara gerçek silahlar verilecek, avantajlardan yararlanacak ve doğru silahları hızla kullanacaklar. Dahası, her bir uçağın çalışma aletleri veya bir HUD ekranı olan bir 3D kokpiti vardır. Uçuşunuz, F-35 Lightning II ve AV-8B Harrier II için seçilen VTOL uçuş modu ile daha sonra bir AI uçağı olarak kullanılabilmesi için kaydedilecektir.


Armed Air Forces APK Son Sürüm indir


Oyundaki her şey sesten görsel aydınlatmaya kadar her açıdan mükemmel; oyuncular oyunda görünen her şeyden etkilenecekler. Üst düzey oyunculara harika alanlar sağlar. Ses canlıdır, oyundaki her eyleme uygun çekicidir; oyuncular oyunu oynarken kendilerini rahat hissedecekler. Tabii ki oyunda oyuncular için sağlanan silahlar ve ekipmanlar oldukça gerçekçi, keskin 3 boyutlu görüntülerdir. Silahlı Hava Kuvvetlerinde her şey sürekli olarak güncellenecek, uzay nedeniyle sıkılmayanlara bir yenisini getirecek. Tüm oyuncuların gereksinimlerini karşılayan çok yeni bir görünüme sahip hafif şiddete sahip bir strateji oyunu türü ortaya çıktı. Bu, günümüzün en popüler oyun türüdür, dolayısıyla kullanıcılar yapmaz. Oyunun çok mükemmel olduğundan emin olun ve onaylayın, oyunculara her zaman arkadaşlarıyla birlikte uçan taktik uçak savaşlarını deneyimlemek için faydalı eğlence anları yaşatın.


Armed Air Forces İndirin (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi)


Bir önceki android oyun 4x4 Off-Road Rally 7 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar