City Flight Pilot Hızlı Oyun Hileli MOD APK [v1.1.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
City Flight Pilot Hızlı Oyun Hileli MOD APK [v1.1.2] 1 City Flight Pilot Hızlı Oyun Hileli MOD APK [v1.1.2] 2 City Flight Pilot Hızlı Oyun Hileli MOD APK [v1.1.2] 3 City Flight Pilot Hızlı Oyun Hileli MOD APK [v1.1.2] 4 City Flight Pilot Hızlı Oyun Hileli MOD APK [v1.1.2] 5 City Flight Pilot Hızlı Oyun Hileli MOD APK [v1.1.2] 6

City Flight Pilot Hızlı Oyun Hileli MOD APK [1.1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hiç bir uçuş pilotu olmayı ve gökyüzünü fethetmeyi hayal ettiniz mi? O zaman bu yeni uçak simülatörünü deneyin.


City Flight Pilot 1.1.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Hızlı Oyun Hilesi / Speed Game
City Flight Pilot Plane Games, bir uçağı devralacak ve oyundaki görevleri tamamlayacak bir pilot deneyimi sunuyor. Tamamen detaylı kontroller ile kontrol edeceksiniz ve uçağın durumuna göre birçok faktörü ayarlayacaksınız. Aynı zamanda, etkileyici iç mekanlara sahip uçaklara meydan okumak ve deneyimlemek için katılabileceğiniz çeşitli zorluklar olacak.


City Flight Pilot v1.1.2 MOD APK


City Flight Pilot oyununda oyuncu, oyuncunun çeşitli yerlere uçak uçurabileceği bir pilot olacak. Her zaman bölümü en iyi şekilde tamamlamak için üstesinden gelmeniz gereken zorluklar olacaktır. Aynı zamanda bu bir simülasyon oyunudur, yani oyundaki tüm unsurlar manuel olarak yapılır. Oyunun getirdiklerinden zevk almakta özgür olacağınız ve birçok farklı durumda kendinize meydan okuyacağınız söylenebilir.


City Flight Pilot Para Hilesi


Diğer uçan oyunlar gibi, oyuncular da kendilerine uçağın enerjisi için bir kontrol çubuğu bulacaklar. Uçuş veya iniş senaryosuna bağlı olarak, uçağın uygun bir enerji seviyesine ulaşabilmesi için belirli ayarlamalar yapmanız gerekecektir. 


City Flight Pilot Uçak Hilesi


Yukarı/aşağı ve sola/sağa hareket etmek için uçak navigasyon düğmelerini de kullanabilirsiniz. Gerçekten de bu, birçok farklı sorunla uğraşırken oyunculara birçok ilginç nokta kazandıracak bir oyundur.


City Flight Pilot Hile Apk


Kontrolleri iyi öğrendikten sonra City Flight Pilot: Plane Games'de ilk bölümlere başlayacaksınız. Bir havaalanında görünebilecek ve uçağınızın mutlak bir hassasiyetle hedefine ulaşması için işi tamamlayabileceksiniz. 


City Flight Pilot Apk Son Sürüm


Aynı zamanda bu oyundaki dünya tamamen fiziksel özelliklere sahip olduğundan kesinlikle uçağınızın etkilenmesini istemeyeceksiniz. Ayrıca hedefinize ulaştıktan sonra yavaşlamanız ve iniş takımlarını doğru şekilde etkinleştirmeniz gerekecektir.


City Flight Pilot Apk indir


Oyuncunun bu oyundaki kontrol becerileri, katılabilecekleri birçok zorluk olduğu için zaman içinde sürekli olarak artacaktır. Oyuncular, bir pilotun görevini tamamlayabilecek veya önceden tanımlanmış halkalardan geçerken kontrol becerilerini test edebileceklerdir. Aynı zamanda uçmak ve özgürce keşfetmek için çeşitli uçaklar da bulacaksınız. Bu uçakların iç mekanlarında da detaylı tasarımları görebilirsiniz.


City Flight Pilot indir (MOD, Hızlı Oyun)


Bir önceki android oyun Race Max Pro APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar