Race Max Pro Para Hileli MOD APK [v0.1.421]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Race Max Pro Para Hileli MOD APK [v0.1.421] 1 Race Max Pro Para Hileli MOD APK [v0.1.421] 2 Race Max Pro Para Hileli MOD APK [v0.1.421] 3 Race Max Pro Para Hileli MOD APK [v0.1.421] 4 Race Max Pro Para Hileli MOD APK [v0.1.421] 5 Race Max Pro Para Hileli MOD APK [v0.1.421] 6

Race Max Pro Para Hileli MOD APK [0.1.421] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Harika arabalarla satın alın, özelleştirin, yükseltin ve yola çıkın.


Race Max Pro 0.1.421 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Harcadıkça artar
Race Max Pro, oyuncuların para kazanmak ve zorlu patronlarla yüzleşmek için çeşitli oyun modlarına katılmalarını sağlar. Sokak yarışında diğer yarışmacılardan önce yükselmeye, drift yarışında yüksek puanlar almaya ve drag yarışında hızınızı artırmak için doğru vites değiştirmeye çalışacaksınız. Aynı zamanda, zor patronlar her zaman belirli ödüller getirir ve onları yenmek istiyorsanız güçlü bir arabaya sahip olmanız gerekir.


Race Max Pro v0.1.421 MOD APK


Oyuncular, çeşitli modlardan geçeceğiniz tamamen etkileyici bir şekilde tasarlanmış Race Max Pro'da zorlu yarışlarda yer alacak. Bitiş çizgisine sürekli olarak ulaşmaya çalışırken rakiplerle karşılaşacak ve yüksek pozisyonlara ulaşacaksınız ve oyunun sahip olduğu oyun modları oldukça çeşitli olduğu için herkes bundan keyif alacak. Ek olarak, bu oyunun kontrol yöntemi basittir, herkes en yüksek sonuçları elde etmek için ona yaklaşabilir ve ustalaşabilir.


Race Max Pro Para Hilesi


Oyuncular sol ve sağda iki kontrol düğmesi bulacaklar, bu yüzden bu belirli bir basitlikle kontrol etmenin bir yolu. Ayrıca drift yapmak istediğinizde mükemmel dönüşler yapmak için bir tuşa basılı tutmanız gerekiyor. Ayrıca yarış oyununu deneyimlediğimizde, arabayı hızlı bir şekilde hızlandırmak için nitro özelliğini kesinlikle göz ardı edemeyiz. Yani, mekanikte ustalaştıktan sonra, meydan okuma resmen başlayacak.


Race Max Pro Araba Hilesi


Herhangi bir oyuncunun Race Max Pro'yu deneyimlerken keyif alacağı ilginç bir nokta, seviyelerin çeşitliliğidir. Seviyeye başladığınızda cadde, sürükle ve drift gibi modlara karşılık gelen üç seçenek göreceksiniz. Tabii ki, her modun belirli ödülleri almak için tamamlamanız gereken zorlukları ve hedefleri vardır. Oyuncular için en tanıdık mod, birçok farklı rakiple katılacağınız sokak yarışıdır.


Race Max Pro Hile Apk


Oyuncular arabalarını kontrol edecek ve diğer rakipleri görecekler, bu yüzden işiniz her seviyede yüksek bir pozisyon elde etmek için diğer rakiplerin üstesinden gelmek. Aynı zamanda, parkur uzunluğunun çok uzun olmamasına da dikkat etmeniz gerekecek, böylece herhangi bir hata pozisyon boşluğuna neden olabilir. Ayrıca, diğer rakipleri alt etmenin yollarını bulacak ve onları doğru zamanda yenmek için nitroyu iyi kullanacaksınız.


Race Max APK Dayı


Bahsedilmesi gereken bir sonraki mod, tam driftin tüm puanları belirlediği drift modudur. Yani bu mod genellikle hıza odaklanan ilk moddan daha karmaşık olacak ve performansınıza bağlı olarak puan zaman içinde sürekli artacaktır. Sürükleme modu, vitese basmak için hız göstergesinin elinin yeşil alana ulaşmasını izlemesi gerekeceğinden, oyuncunun dikkatli olmasını gerektirir ve doğru yapılırsa, bir hız artışı olacaktır.


Race Max Pro Apk indir


Race Max Pro'da karşılaştığınız rakiplerin yanı sıra boss benzeri zorlu bir rakiple de rekabet etmeniz gerekiyor. Spesifik olarak, pistte, sen ve patron her zaman birincilik için rekabet etmeye çalışacaksınız ve elbette normal bir sokak yarışından daha karmaşık olacak çünkü patronun araba performansı bazen sizinkinden daha yüksek olacak. Ayrıca bu oyunda patronla yüzleşirken zamanında bitirirseniz araçlar gibi birçok ödül de görürsünüz.


Race Max Pro Altın Hilesi


Bir yarış oyunu deneyimlediğinizde, kilidini açabileceğiniz ve farklı katmanlara ayırabileceğiniz arabaların sayısını kesinlikle fark edeceksiniz. Erişebileceğiniz ilk kademe E kademesidir ve bunu farklı oyun modlarında çok para kazanmak için kullanacaksınız. Aynı zamanda, motor, turbo, nitro ve diğer birçok istatistik gibi parçalar aracılığıyla araba istatistiklerini yükseltmeyi de düşünmeniz gerekir. Arabanın bir parçasını yükseltmenin faydalarını bileceksiniz.


Race Max Pro indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Real City Cargo Truck Driving APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar