State.io Para Hileli MOD APK [v1.1.1]

Puan: 3.00 (Oylar: 3)
State.io Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 1 State.io Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 2 State.io Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 3 State.io Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 4 State.io Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 5 State.io Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 6

State.io Para Hileli MOD APK [1.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu hücre dövüş oyunu, mantığınıza ve tepkilerinize meydan okuyacak


State.io 1.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi.Her maçtan sonra 99999 altın kazanın
  2. Reklamlar Kaldırıldı

Yeni bir strateji oyunu konusunda tutkulu musunuz? Son zamanlarda oyun yayıncısı, süper oyunumuz State.io'yu piyasaya sürdü ve içindeki eğlenceyle dünyayı fethediyor gibi görünüyor. Bu, soyut gerçek zamanlı strateji, geniş ölçekli ve özel bir taktik nokta çatışması, noktaları sanatsal ve gizemli bir şekilde o ülkenin topraklarına doğru hareket ettirerek ulusların çekici bir şekilde ele geçirilmesi ile ilgili bir oyundur.


State.io v1.1.1 MOD APK


Bu, beynin manipülasyonunu, zihnin mantığını, gerçekten zekice ve titiz bir şekilde gerektiren bir oyundur. State.io'da, oyuncunun ordusuna bir takımda ustaca planladığı yolları takip etmesini ve yolunuzdaki çocuk üzerindeki tüm eyaletleri işgal etmesini emretmek için asil bir görevi olacak. Her hareketin bir karar olduğunu unutmayın, bu nedenle birliklerin o alanı işgal etmesine izin vermeden önce dikkatlice düşünün.


State.io Para Hilesi


Bu hücre dövüş oyunu, mantığınıza ve tepkilerinize meydan okuyacak; Bölgesel alanımızı genişletmemize yardımcı olmak için büyük ülkeleri işgal etmenize yardımcı olacak doğru stratejileri ve yolları düşünmek için zihninizi kullanarak çevikliğiniz nerede olursanız olun üst sıralara yerleştirilmelidir. Her seviye, hızlı geçmemizi gerektirir; Hızla geçmek için anlamamız gereken farklı gereksinimler olacaktır. Düşman ordularına karşı savaşın, çok fazla zarar vermeden rakiplerinizi akıllıca yenmek için stratejik bulmacaları çözün ve dünya arenasındaki üstünlüğünüzü artırın. Yeni bir dünyaya yaklaşın, hassas ve iyi ayarlanmış yollarla bölgenin ölçeğini genişletin.


State.io Hile Apk


Ulusları ve bölgeleri fethetmek, rakibin kulelerini bloke etmek ve yok etmek, düşman topraklarına saldırmak ve sınırlarınızı savunmak, oyuncuların üstesinden gelip sonuna kadar savaşması gereken State.io oyunlarındaki en önemli stratejilerdir. Bu State.io oyunundaki savaş simülasyonu, gücünüzü değil beyninizi kullanan taktikler gerektirir. Oynamak için kas kullanmak yerine, askeri yol için birçok doğru seçeneği düşünebilmek için beyninizi kullanıyorsunuz.


State.io hile nasıl indirilir?


İlk seviyelerde 1v1 oynayın ve daha yüksek seviyelerde daha fazla rakiple yarışın. Bu çatışma, hem rakipten daha fazla şey öğrenmemize hem de yeteneklerimizi mümkün olduğunca fazla alan kazanmak için savaşmak için kullanmamıza yardımcı oluyor. Farklı seviyeler vardır; her seviyenin kendi zorluğu, oyuncuların bu seviyeleri iyice çözmek için yeteneklerini kullanmalarını gerektiren farklı bir zor mücadele olacaktır. Buradan oyunun benzersizliğini gördük, değil mi? Doğru yönü bulduğumuz için yeni bir araziyi devralmak bizim kararımızdır. Bu yüzden lütfen kendi sorunlarınızı sorunsuz bir şekilde çözmek için zekanızı oyuna doğru, titiz ve ustaca uygulayın. State.io, pratik düşünme eğitimi alırken stresi atmamıza yardımcı olacak bir yerdir.


State.io indir (MOD, Ücretsiz Satın Alma Hilesi / Reklamsız)


Bir önceki android oyun Zombie Frontier 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar