Pocket League Story 2 Mega Hileli MOD APK [v2.1.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Pocket League Story 2 Mega Hileli MOD APK [v2.1.9] 1 Pocket League Story 2 Mega Hileli MOD APK [v2.1.9] 2 Pocket League Story 2 Mega Hileli MOD APK [v2.1.9] 3 Pocket League Story 2 Mega Hileli MOD APK [v2.1.9] 4 Pocket League Story 2 Mega Hileli MOD APK [v2.1.9] 5 Pocket League Story 2 Mega Hileli MOD APK [v2.1.9] 6

Pocket League Story 2 Mega Hileli MOD APK [2.1.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gelecek vaat eden oyuncuları ve antrenörleri araştırın, taktiklere ve dizilişlere karar verin ve hayalinizdeki takımı yerel ligden uluslararası futbol yıldızlığına taşıyın!


Pocket League Story 2 2.1.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın Hilesi
  2. Sınırsız Para Hilesi
  3. Sınırsız Araştırma Puanı Hilesi
*Harcadıkça artar

Pocket League Story 2, bir takım yöneticisinin işini deneyimlemenizi sağlayan bir uygulamadır. Farklı sporcuları işe almak, antrenmanlara devam etmek ve diğer birçok faktör gibi birçok yönden takımın gelişmesine yardımcı olacaksınız. Yakında sezonlara gireceksiniz ve her sezon, oyuncuların yüzleşmek zorunda kaldığı etkileyici ödüller ve zorluklar sunuyor. Bu yüzden doğru büyüme stratejilerini düşünün.


Pocket League Story 2 v2.1.9 MOD APK


Oyuncular, oyuncuların büyüleyici bir rol bulacağı Pocket League Story 2 dünyasına girecek. Büyük turnuvalar gerçekleşmeden önce Tayfunların lideri olacak ve bu takımı güçlendireceksiniz. Aynı zamanda büyük maçları kazanarak, belirli bir miktar para kazanacaksınız ve oyunda birçok farklı şey satın alabileceksiniz. Oyunu deneyimlerken oyunun getirdiği grafiklere aşina olacaksınız.


Pocket League Story 2 Para Hilesi


Bu oyunun grafikleri, önceki nesil renkli oyun konsollarına benzer şekilde tasarlanmıştır ve oyun ekranı iki eşit olmayan parçaya bölünmüştür. En üstte, oyunda neler olup bittiğini görmenize ve takımınızın oyuncuları ile rakibiniz arasındaki maçları zahmetsizce takip etmenize yardımcı olan bir bölümdür. Aynı zamanda, ekranın alt kısmında menüler gibi seçmeniz için kontrol düğmeleri ve ilgili öğeler vardır. Oradan yönetim sürecinize başlayacaksınız.


Pocket League Story 2 Altın Hilesi


Pocket League Story 2'nin başlangıcında oyuncular, eğitim alanında beliren karakterleri görecek ve ilk adımları deneyimlemeye başlayacaksınız. Zaten farklı turnuvalara katılacak kadar takımınız var ama tabii ki takımınızı dikkatli bir şekilde hazırlamanız gerekecek. Aynı zamanda mevcut kaynaklarınızla ekibinize yeni bir karakter alabileceksiniz ve oyuncunun kalitesi değerlendirilmeden önce müzakere süreci birkaç dakika sürecek.


Pocket League Story 2 Araştırma Puanı Hilesi


Basın toplantısı etkinliği, oyuncunun takımınıza katıldığını gösterir ve takımdaki bazı pozisyonları değiştirmeye başlarsınız. Her karakterin bir özelliği, özelliği vardır ve adlarının yanında oyuncuların nerede oynadıklarını bilmelerine yardımcı olacak anahtar kelimeler olacaktır. Seçiminizi tamamladıktan sonra, eğitim veya eşya kullanarak karakterinizin istatistiklerini yükseltmeye devam edebileceksiniz. Oradan, maçınıza başlayabileceksiniz.


Pocket League Story 2 Hile Apk


Oyuncular, takımı geliştirmek için belirli bir miktar para kazanmak için Pocket League Story 2'nin ilk sezonuna katılacaklar. Tabii ki, bu oyunculara gerçek hayattakiyle aynı maaşı ödemeniz gerekeceğinden para kazanmak mutlak bir zorunluluktur. Aynı zamanda ileride katılacağınız turnuvaların yanında kilidi açılmış bir ilk turnuva göreceksiniz. Maçlar otomatik olarak oynanacak ve sizin işiniz onları gözlemlemek.


Pocket League Story 2 Apk indir


Oyuncularınızın ustaca paslar yapmasını izleyecek ve belirli bir gol attıklarında heyecanı hissedeceksiniz. Maçın süresi oldukça hızlı geçecek ve maçın sonucunu çabucak öğrenebileceksiniz. Aynı zamanda, oyundan elde edilen kazançlarla takımı korumaya devam ediyor ve oyuncularınızı istatistiklerini artırmak için antrenmanlara getiriyorsunuz. Oyun içi öğeler de size etkileyici beceri puanları verebilecek.


Pocket League Story 2 indir (MOD, Sınırsız Para / Puan Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle High School Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar