Dead Clade Rising Para Hileli MOD APK [v1.0.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dead Clade Rising Para Hileli MOD APK [v1.0.3] 1 Dead Clade Rising Para Hileli MOD APK [v1.0.3] 2 Dead Clade Rising Para Hileli MOD APK [v1.0.3] 3 Dead Clade Rising Para Hileli MOD APK [v1.0.3] 4 Dead Clade Rising Para Hileli MOD APK [v1.0.3] 5 Dead Clade Rising Para Hileli MOD APK [v1.0.3] 6 Dead Clade Rising Para Hileli MOD APK [v1.0.3] 7

Dead Clade Rising Para Hileli MOD APK [1.0.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yüksek seviyedeki bonuslar, daha güçlü silahlar satın almanıza ve benzersiz silah renkleri oluşturmanıza olanak tanıyarak zorlu düşmanlarla daha iyi yüzleşmenizi sağlar.


Dead Clade Rising 1.0.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Hongyangwei Studio'nun popüler aksiyon oyununun Android versiyonu olan Dead Clade Rising Mod APK, şirket tarafından geliştirildi. Birinci şahıs nişancı, silahlı savaş ve aksiyon oyunlarının hayranıysanız buna bir şans vermelisiniz.


Dead Clade Rising v1.0.3 MOD APK


Birinci şahıs nişancı aksiyon oyunlarından hoşlanıyorsanız ve çarpıcı görsellere değer veriyorsanız, bunu kaçırmak istemeyeceksiniz. Dead Clade Rising'deki oyuncu, yaralanırken ve sürekli zombi ve diğer rakip tehdidi altındayken bir görevi tamamlaması gereken profesyonel bir paralı asker rolünü üstlenir. 


Dead Clade Rising Para Hilesi


Yüksek seviyedeki bonuslar, daha güçlü silahlar satın almanıza ve benzersiz silah renkleri oluşturmanıza olanak tanıyarak zorlu düşmanlarla daha iyi yüzleşmenizi sağlar. Çok fazla araştırma ve çabanın ardından Dead Clan Rising, Android'in birçok farklı sürümüyle uyumlu olacak şekilde güncellendi. 


Dead Clade Rising Altın Hilesi


Diğer birçok nişancı oyununda olduğu gibi, zombiler saldırdığında kaçma veya savaşma seçeneğiniz var. Her seviyenin bitiminden önce işlerinizi tamamlarsanız ödüllendirileceksiniz. Birinci şahıs nişancı oyuncuları için kontroller daha basit veya daha sezgisel olamazdı. 


Dead Clade Rising Hile Apk


Zombiler yavaş hareket etse ve insanlar hareket etmese bile, birçok kişi oyunun basit ve kazanmanın kolay olduğunu iddia etti. Dead Clade Rising, diğer birinci şahıs nişancı oyunlarına benzer bir tarzda oynanır. Biri size saldırdığında iki seçeneğiniz var: kaçmak ya da savaşmak. Kilometre taşlarına ulaşmak için para kazanacaksınız ve her turun sonunda daha fazlası eklenecek (1 asker için 50 jeton ve her zombi için 10 jeton). 


Dead Clade Rising Apk indir


Birinci şahıs nişancı oyuncuları için kontroller daha basit veya daha sezgisel olamazdı. Zombilerin yavaş hareket etmesine ve insanların hızlı hareket etmesine rağmen, birçoğu oyunun öğrenmesinin ve kazanmanın basit olduğunu iddia etti.


Dead Clade Rising Silah Hilesi


Kilitlerini açtıktan sonra düşmanlarınızı dağıtmak için beş benzersiz ateşli silaha erişiminiz olacak. Daha iyi silahlar satın almak için her turdan sonra paranızı kullanmalısınız. Bir seviyeyi tamamlamak için tek yapmanız gereken ateşli silahları toplamak ve ek aksesuarların kilidini açmak.


Dead Clade Rising indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Dream League Soccer 2022 [DLS 22] APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar