Elroi Defense War Mega Hileli MOD APK [v1.17.05]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Elroi Defense War Mega Hileli MOD APK [v1.17.05] 1 Elroi Defense War Mega Hileli MOD APK [v1.17.05] 2 Elroi Defense War Mega Hileli MOD APK [v1.17.05] 3 Elroi Defense War Mega Hileli MOD APK [v1.17.05] 4 Elroi Defense War Mega Hileli MOD APK [v1.17.05] 5 Elroi Defense War Mega Hileli MOD APK [v1.17.05] 6

Elroi Defense War Mega Hileli MOD APK [1.17.05] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun, oyuncuların zaman içinde kademeli olarak deneyimleyeceği birçok farklı oyun seviyesine sahip olacak.


Elroi Defense War 1.17.05 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Asker çağırma sınırsızdır
  2. Asker çağırmalar asla bitmez
Elroi Defense War, oyuncuların iki karşıt hattan doğrudan savaşı görebilecekleri bir 2D grafik sunar. Eşzamanlı olarak, görüntüler her oyuncunun seveceği şekilde tamamen dikkatli bir şekilde halledilir. Ayrıca oyundaki sahne ve ortam da büyüleyici; oyun ekranını etkilemese de birçok farklı diyara seyahat edebileceğiniz zaman birçok yeni deneyimi de beraberinde getiriyor.


Elroi Defense War v1.17.05 MOD APK


Oyun, oyuncuların zaman içinde kademeli olarak deneyimleyeceği birçok farklı oyun seviyesine sahip olacak. Aynı zamanda, yukarıda bahsedildiği gibi, oyuncuların her ekranın görüntülerini görebilecekleri yeni diyarlara seyahat etmeleri için de bir fırsattır. Ayrıca farklı şekillerde birçok düşmanla karşılaşacaklar. Gerçekten de, farklı fantezi unsurlarına sahip savaşçılardır ve oyuncuların eğlence ihtiyaçlarını tamamen karşılarlar.


Elroi Defense War Para Hilesi


Elroi Defense War, oyuncular için tamamen erişilebilir ancak aynı derecede zorlu bir oynanışa sahip. Bir oyun ekranının iki tarafı olacaktır ve oyuncunun tarafı ekranın sol tarafında olacaktır. İki taraf karşı karşıya gelecek ve her iki taraftaki savaşçılar yavaş yavaş düşmanı yok edecek gibi görünecek. Herhangi biri rakibin binasını veya patronunu yenebilirse, oyun ekranını kazanır. Yani düşman boss'u öldürmeye çalışacaksınız ama bu tamamen basit değil.


Elroi Defense War Asker Hilesi


Özellikle, oyuncular oyun sırasında aldıkları savaşçıları çağırmaya çalışacaklar. Sonuçta oyun deneyimi sırasında fazla mesaiyi artırabilir. Bu savaşçıları çağırırken, çok fazla kontrole sahip olmadan otomatik olarak saldıracaklar. Daha fazlasını toplamaya odaklanmanız ve düşmanla savaşmak için güçlü bir ekibiniz olması size yardımcı olacaktır. Ancak oyunun stratejisi sadece bu değil.


Elroi Defense War Hile Apk


Oyun, her karakteri her çağırdığınızda tüketebileceğiniz bir kaynak mekanizmasına sahiptir. Binanın seviyesine bağlı olarak, bu savaşçının sayısı artacak ve size birçok farklı yüzey türüne erişim sağlayacak. Spesifik olarak, kullandığınız kaynak sayısı yükseltme sayısı ile büyüyebilir ve ayrıca belirli miktarda kaynak tüketebilir. Duruma bağlı olarak, farklı seçenekleriniz olacak ve farklı durumlar üzerinden dikkatlice düşünmeniz gerekecek.


Elroi Defense War Apk indir


Elroi Defense War, getirebileceği meydan okuma nedeniyle size tamamen anlaşılır ama tamamen etkileyici bir oyun sunuyor. Oyuncular, farklı güçlere sahip birçok düşmanla zorlu savaşlara katılacaklar. Bu nedenle kadroya yeni savaşçıların katılması kesinlikle herkesin dikkat etmesi gereken bir ön koşuldur. Her karakterin maliyeti ve yetenek değeri vardır. Aynı zamanda oyunda göz ardı edemeyeceğiniz şeylerden biri de düşmana karşı karakterleri çağıracak olan ana binanın desteğidir. Hareketsiz duran ve saldırıya uğrayan bir bina değildi. Belirli bir miktarda HP ve buna bağlı bir yeteneğe sahip olacaktır. Oyuncular birçok farklı beceri türünü deneyimleyebilir ve tamamen bir bekleme süresine sahiptirler. Bu tür becerilerin bir zayıflığı, uzun bekleme süresidir.


Elroi Defense War Apk Son Sürüm


Güç bulmanın yanı sıra, sağlam bir kale oluşturmak her zaman herkesin düşünebileceği bir şeydir. Zamanla, bu binaların boyutları kaçınılmaz olarak tamamen artacak ve aynı zamanda HP sayısı da artacaktır. Bu, düşmandan gelen güçlü saldırılara tamamen dayanmanızı ve yeni karakterleri çağırma süresini uzatmanızı sağlar. Elbette bu oyunu tamamen seveceksiniz.


Elroi Defense War Çağırma Hilesi


Elroi: Defense War, getirebileceği eğlence nedeniyle herhangi bir oyuncunun deneyimleyebileceği bir strateji oyunu ve karakter çağırma etrafında döner. Her karakterin belirli miktarda kaynak tüketmesi gerekiyor ve bu kaynaklar zamanla artabiliyor. Aynı zamanda oyuncular farklı istatistiklere sahip birçok karakter toplayacak ve sahip oldukları kalenin boyutunu artıracaklar. Elbette zorlu savaşları seveceksiniz.


Elroi Defense War indir (MOD, Ücretsiz Asker Çağırma Hilesi)


Bir önceki android oyun Rocket Sky APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar