Rise Up Kilitler Açık Hileli MOD APK [v3.0.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Rise Up Kilitler Açık Hileli MOD APK [v3.0.8] 1 Rise Up Kilitler Açık Hileli MOD APK [v3.0.8] 2 Rise Up Kilitler Açık Hileli MOD APK [v3.0.8] 3 Rise Up Kilitler Açık Hileli MOD APK [v3.0.8] 4

Rise Up Kilitler Açık Hileli MOD APK [3.0.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En yüksek puanı almak için dikkatlice oynayın.


Rise Up 3.0.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kilitler Açık
Rise Up - çeşitli nesnelerden korumanız gereken topla ilgili sonsuz bir oyun. Bunu yapmak için, topa giden yolu açmak için çeşitli blokları hareket ettirmelisiniz. Oyunun her seviyesinde zorluk artacak, bu yüzden yol hakkında daha fazla düşünmeniz gerekecek.


Rise Up v3.0.8 MOD APK


Çocukluğa dönün ve Rise Up ile gökyüzüne balonlar bırakın. Balon ne kadar büyükse o kadar çok puan alırsınız. Ama bekleyin, işler o kadar basit değil. Engellerden kırılmaması için topu korumalısın. Oyunun anlaması kolay olsa da iyi notlar almak için acele etmelisiniz. Gerçek gökyüzünün aksine, engel ne kadar yüksekse o kadar fazla engel görünür. Sadece biraz yavaşlayın, Rise Up oyunu durdurmanızı sağlar. Knife Hit veya Piano Tiles 2 ™ ile benzer sonsuz bir oynanışa sahiptir . Yeni bir skorla bir rekor belirlersiniz, ayrıca her oyun ekranı için herhangi bir sınırlama yoktur. Lütfen bu oyunun zorlukları arasındaki zorluk değişikliğini kabul edin.


Rise Up Apk Hile


Dürüst olmak gerekirse, Rise Up'ı ilk oynadığımda, nasıl oynanacağını anlamak için topu 3 kez kırdım. Muhtemelen oyun çok basit olduğu için, yayıncı talimatları görmezden geliyor. Rise Up'ın kurallarını anlamak için pek çok insan benim gibi ilk birkaç aşamadan geçmek zorunda. Esnek görünürlükle birleştirilmiş bir parmağınızla, topa dokunmalarını önlemek için koruyucu plakayı kontrol etmeniz gerekir. Tek bir hata yaparsanız top hemen kırılır ve ekran durur. Seviyeler veya destek öğeleri arasında yardım yoktur. En yüksek puanı almak için dikkatlice oynayın.


Rise Up Premium Apk


Rise Up, haritanın türünü ve engellerin türünü sürekli olarak değiştirir. Balona çıkarken net bir bölme numarasına sahip olacaksınız. Olmak üzere olanlarla yüzleşmeye hazır olun. Kalkanı kontrol etme becerinizin artması için kesinlikle başarısızlıkla ticaret yapmanız gerekir. Kırık bir top aslında önemsiz bir konudur, her yolculuktan sonra öğrenmeniz için önemli olan şeydir. Ama her zaman tekrar oynamıyorsun, yine de geçen seferki gibi engellerle karşılaşıyorsun. Rise Up, her oyun ekranının düzenini değiştirmede oldukça çeşitlidir.


Rise up apk android oyun club


Oyunun versiyonlarında renkli toplar sürekli güncelleniyor. İstediğiniz bir topu seçin ve puan kazanmak için kullanın. Bazı topların alınması için reklam görüntülenmesi gerekir. Left Rise Up MOD, mevcut tüm balonların kilidini açtı, kolayca ücretsiz olarak seçebilirsiniz. Balonlara ek olarak koruyucu plakalar da belirgin şekillere sahiptir. Sadece daire, testere dişi, yıldız, kare değil, aynı zamanda çok iyi engel önleme simgeleridir. Korumanın şekli de etkilidir çünkü her fenotip farklı bir etkiye sahip olacaktır. Fakat çoğunluk hala oyuncunun balonları koruyup korumayacağına karar verme yeteneğinde mi?


Rise Up Apk İndir


Premium özelliği ile Rise Up, her versiyonda olduğu gibi zorlu modun yanı sıra daha fazla seçeneğe sahip. Zorluk seviyesi, normal oyun ekranından tamamen farklı bir seviyeye yükseltilir. Oyuna başladıktan sadece birkaç saniye sonra topu kırabilirsiniz. Oyun ekranını beklendiği kadar uzun süre koruyamadıkları için oyuncuları kızdırmak çok kolaydır.


Rise Up Level Hilesi


Tek parmağınızla topun engellerden kırılmasını önlemek için kalkanı kullanacaksınız. Sürekli aktif olmanıza rağmen, bir sonraki seviyeye her geçiş arasında dinlenmek için hala zamanınız var. Rise Up MOD'u indirin balonunuzu korumaya çalışın, en yükseğe uçabilirsiniz.


Rise Up indirin (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Helicopter Escape 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar