Zombie Slayer Para Hileli MOD APK [v0.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Slayer Para Hileli MOD APK [v0.1.1] 1 Zombie Slayer Para Hileli MOD APK [v0.1.1] 2 Zombie Slayer Para Hileli MOD APK [v0.1.1] 3 Zombie Slayer Para Hileli MOD APK [v0.1.1] 4 Zombie Slayer Para Hileli MOD APK [v0.1.1] 5

Zombie Slayer Para Hileli MOD APK [0.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Arabanızdan birbiri ardına ortaya çıkan zombilere saldırdığınız bir kule savunma RPG!


Zombie Slayer 0.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Zombie Slayer, durumu güçlendirirken zombileri arabanın tepesinden vuran bir kule savunma RPG'sidir. Saldırı ve savunma gibi çeşitli durumlar (yetenekler) vardır ve stratejik güçlendirme hayatta kalmaya yol açar. Ek olarak, becerilerin bileşimi de savaş gücünü etkileyecek, bu yüzden çeşitli kombinasyonları düşünelim. Her türlü zombiyi yok ederek hayatta kalabilir misin?


Zombie Slayer v0.1.1 MOD APK


Temel bir ayar olarak, hareket edemeyen bir arabada geride bırakılan tek bir silahla başlıyorsunuz. Zombie Slayer oyununda çevreden yaklaşan zombileri yenerseniz deneyim puanları alabilir ve statünüzü güçlendirmek için kullanabilirsiniz. 


Zombie Slayer Para Hilesi


Hayatta kalmanın anahtarı, saldırı gücü ve saldırı hızı, toplam HP gibi savunma sistemi ve HP kurtarma hızı gibi çeşitli istatistiklerin nasıl güçlendirileceğidir. Güçlü patronlar da belirli dalgalarda ortaya çıkacak, bu yüzden onlara hazırlanmak için onları çeşitli şekillerde güçlendirmeniz gerekecek.


Zombie Slayer Altın Hilesi


Aşama sırasında kazanılan fonları, temel statü olan “Yetenek” seviyesini yükseltmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca beceri yuvasını, dükkandaki sandıklardan elde edebileceğiniz ve savaş gücünüzü değiştirecek “beceriler” ile donatabilirsiniz.


Zombie Slayer Seviye Hilesi


Statüyü güçlendirmek söz konusu olduğunda, hangisinin hangi zamanlamada güçlendirileceğini yakalamak oldukça önemli hale geliyor. Erken aşamalarda, düşmanın size yaklaşması nadirdir, bu nedenle patron savaşında saldırıya uğramadan önce saldırı gücünü güçlendirmek ve HP sınırını ve HP yenileme yeteneğini güçlendirmek mümkündür. Bütünü basitçe güçlendirmek yerine, durumdaki gelecekteki değişikliklere cevap veren bir güçlendirme politikası oluşturmak gereklidir.


Zombie Slayer Hile Apk


Statüye ek olarak, her zaman aktif olan pasif ve istediğiniz zaman kullandığınız aktif beceriler gibi becerileri birleştirerek beceri kuşanabilir ve savaşabilirsiniz. Tek bir beceri bile savaş gücü üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir ve birleştirildiğinde sinerjik bir etki yaratan birçok beceri vardır. Kendi dövüş tarzınızı düşünün ve becerilerinizi yapılandırın!


Zombie Slayer Apk indir


Artık hareket edemeyen bir arabanın tepesinden başladığınız bir durum. Bir zombi olayı olma eğilimindedir, ancak bu başlıkta herhangi bir sahnede her zaman bu durum olacaktır. Hayal ederseniz, ana karakter die hard ile aynı gelişimde yer alıyor ve bu beni biraz güldürüyor.


Zombie Slayer indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Superhero APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar