Camping Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.22]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Camping Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.22] 1 Camping Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.22] 2 Camping Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.22] 3 Camping Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.22] 4 Camping Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.22] 5 Camping Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.22] 6

Camping Tycoon Para Hileli MOD APK [1.6.22] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Birkaç yönetici daha kiralayın, kamp alanının tüm bölümlerini kontrol etmenize yardımcı olacaklardır.


Camping Tycoon 1.6.22 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Gerçek parayla ücretsiz satın alma (İnternet açıkken ve Google hizmetlerinde yetkilendirmeyle çalışır).
Camping Tycoon, kamp yöneticisi olma hayalinizi gerçekleştirecek. Göz açıp kapayıncaya kadar ücretsiz olarak büyük bir araziye sahip olma ve kendinize büyük bir turizm ve kamp alanı kurma fırsatına sahip olmanız çılgınca. Harika işler yaratmak için yaratıcılığınızı serbest bırakın, ardından kamp alanınızdan çok para kazanmak için iş yeteneğinizi kullanın. Sürekli değişen ve sürekli gelişen bu oyundan kesinlikle sıkılmayacaksınız.


Camping Tycoon v1.6.22 MOD APK


İlk sermaye ile kendinize yeterli arsa alın ve ilk işleri kendiniz düşünmeli ve inşa etmelisiniz. Başlangıç ​​için kamp alanları, yemek alanları vb. gibi temel ve temel binaları seçin. Bu, ilk sayıda ziyaretçiyi çekmenize yardımcı olacaktır. Size belirli bir gelir kaynağı sağlayacaklar ve kamp alanınızı geliştirmeye devam etmeniz için önerilerde bulunacaklar. Camping Tycoon'da müşterinin kral olduğunu unutmayın, bu yüzden lütfen coşkuyla hizmet edin ve onların fikirlerini dinleyin.


Camping Tycoon Para Hilesi


Daha fazla paraya sahip olduktan ve geri bildirim aldıktan sonra, sahip olduğunuz parayı yüzme havuzları, eğlence parkları, otoparklar, su altı oyun sistemleri vb. gibi diğer eğlence tesislerini inşa etmeye devam etmek için kullanın… eski binaları modernize ederek daha modern ve lüks hale getirmeye özen göstermek. Yaptığınız işler ne kadar mükemmel olursa müşteri sayısı da o kadar yüksek olacaktır.


Camping Tycoon Altın Hilesi


Zaten büyük bir patron, kendinize ekstra gelir elde etmek için her fırsatı değerlendirmeniz gerekiyor. Müşterilerden gelen iyi geri bildirimlerle birlikte kamp alanının yükseltilmesi, kamp yerinizi daha popüler hale getirecek ve müşteri sayısını hızla artırmaya yardımcı olacaktır. Oynamak için ne kadar çok misafir gelirse, giriş biletinden ve hizmetleri kullanmaktan elde ettiğiniz paradan o kadar fazla para kazanırsınız.


Camping Tycoon Hile Apk


Çadır kiralama, otopark ücreti, yemek, hediyelik eşya veya oyunlara katılmak için bilet gibi ek gelir elde etmek için kamp alanında sahip olduğunuz tüm hizmetlerden yararlanın,… Camping Tycoon'da ne kadar farklı hizmetlere sahip olursanız, o kadar çok hizmet alırsınız. müşterilerinize ödeme yapmak daha kolay. Yapı ne kadar iyi olursa, ücretinizi artırma şansınız o kadar artar.


Camping Tycoon Apk indir


Camping Tycoon'da yapılacak işler oldukça fazla olsa da çok fazla endişelenmenize gerek yok. Kamp alanının boyutu büyümeye başladığında, kamp alanının mükemmel şekilde işletilmesini sağlamanıza yardımcı olması için daha fazla yönetici veya işçi kiralayın. Örneğin, çadırları temizlemek için daha fazla kapıcı tutun, giriş biletlerinizi ve oyun hizmeti biletlerinizi kontrol etmenize yardımcı olacak bilet denetçileri tutun. Ayrıca kamp alanınız için daha fazla cankurtaran veya sağlık personeli kiralamanız gerekir.


Camping Tycoon Apk Son Sürüm


Birkaç yönetici daha kiralayın, kamp alanının tüm bölümlerini kontrol etmenize yardımcı olacaklardır. Yüksek kaliteli yöneticiler, orada olmadığınızda bile her şeyi yönetmenize yardımcı olabilir, hatta kamp alanının mükemmel olmasına yardımcı olabilir. Birkaç gün devamsızlık ve giriş yapamamanız durumunda, bu yöneticiler yine de kamp yerinizin muazzam gelir elde etmesine yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, onları işe almak için büyük miktarda para harcamanız da gerekir.


Camping Tycoon İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Pixel Combat Zombies Strike APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar