LEGO Tower Para Hileli MOD APK [v1.26.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
LEGO Tower Para Hileli MOD APK [v1.26.0] 1 LEGO Tower Para Hileli MOD APK [v1.26.0] 2 LEGO Tower Para Hileli MOD APK [v1.26.0] 3 LEGO Tower Para Hileli MOD APK [v1.26.0] 4 LEGO Tower Para Hileli MOD APK [v1.26.0] 5 LEGO Tower Para Hileli MOD APK [v1.26.0] 6

LEGO Tower Para Hileli MOD APK [1.26.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gerçek hayatta Lego sevenler bu oyuna bağımlı olacak.


LEGO Tower 1.26.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz alışveriş
  2. LEGO kulüp üyeliğinin kilidi açıldı.
LEGO, dünyanın en sevilen oyunlarından biridir. Ve çocuklar her zaman oyun koleksiyonlarında böyle bir LEGO setine sahip olmamı istediler. Geçmişte, evde ve evde oynamak için oyuncak mağazalarına gidip fiziksel LEGO setleri satın almanız ve hatta arkadaşlarınızı bu en güzel binaların inşasının keyfini çıkarmaya davet etmeniz gerekirdi. Ancak teknoloji gittikçe daha modern, bu nedenle artık Lego'yu doğrudan akıllı telefonunuzda oynayabilirsiniz.


LEGO Tower v1.26.0 MOD APK


LEGO Tower , NimbleBit LLC'nin resmi bir ürünüdür. Bu yayıncı, bugüne kadar hayranların ilgisini çeken birçok ürün yayınladı. Genellikle inşaat oyunları ve simülasyon oyunları olacak, “LEGO Tower” ürünü kesinlikle başarılı olacaktır. Oynanışı birleştirdiğinde, ünlü bir marka ile çok şey tasarladılar. Grafik ve görüntü tasarımından emin olabilmeniz için bu ürünün resmi Lego desteği aldığını belirtmekte fayda var.


LEGO Tower 1.26.0 Para Hile Apk


Yukarıda belirtildiği gibi, nihayetinde bir dünya simülasyon ve inşaat oyunudur, bu nedenle kaliteli ürünler üretmek için grafikleri dikkatlice araştırılır. Şimdi inşa ettiğiniz dünya artık eskisi gibi basit şeylere bağlı değil, ancak genellikle mağazalardan satın aldığınız mağazalarda oynuyorsunuz. Oyuncunun içinde yaşayabileceği pek çok insanın beğenisini kazanacağı devasa bir kule yapma izni verildi. Tam 3 boyutlu grafik tasarımı ve şekil, insanlar ve binalar şeklinde düzenlenmiş Lego bloklarının güzelliğini tasvir eden LEGO Tower, oyuncuları çekmeyi başardı. Yeni oyunlar yalnızca ön kayıt aşamasındadır, bu nedenle kişiler aşağıdaki bağlantılara hızlı bir şekilde erişebilir veya oyun resmi olarak yayınlandığında kaydolmak ve değerli ödüller almak için doğrudan Google Play'deki ana sayfasına gidebilir.


LEGO Tower Hile Apk


Bir oyuna başlarken, LEGO Tower size bir bina verir ancak küçüktür ve çok büyük değildir. Bununla birlikte, geliştirme yeteneği sonsuzdur, bu nedenle nihai göreviniz onu olabildiğince büyük yapmaktır; geliştirmenin sınırı olmayacak. Ancak, bu devasa binayı inşa etmek için paranın nerede olduğunu bilmeliyiz. Elbette kulenize gelen insanlardan gelmesi gerekecek. Gelip size parasını veren müşterileri çekmek için en iyi hizmetleri sunmalıdır.


LEGO Tower Apk Son Sürüm indir


Ayrıca, oyuncular daha fazla para kazanmak için ofisler inşa etmeli ve işletmeler kurmalı, böylece insanlar binanızda çalışabilir ve oynayabilir. Oyuncunun arkadaşları da etrafındaki kuleleri inşa ediyor ve çevredeki insanların kulesini bulmak için haritaya tıklamanız yeterli. Arkadaşlarınızla mal alışverişinde bulunarak, binalar inşa etmelerine yardımcı olarak iyi ilişkiler kurmak için birbirinizle etkileşim kurun ve gerçekten de ödüllendirici ödüller olacaktır.


LEGO Tower İndir (MOD, Sınırsız Ücretsiz Alışveriş)


Bir önceki android oyun Idle Fitness Gym Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar