Flying Arrow Elmas Hileli MOD APK [v4.7.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Flying Arrow Elmas Hileli MOD APK [v4.7.2] 1 Flying Arrow Elmas Hileli MOD APK [v4.7.2] 2 Flying Arrow Elmas Hileli MOD APK [v4.7.2] 3 Flying Arrow Elmas Hileli MOD APK [v4.7.2] 4 Flying Arrow Elmas Hileli MOD APK [v4.7.2] 5 Flying Arrow Elmas Hileli MOD APK [v4.7.2] 6

Flying Arrow Elmas Hileli MOD APK [4.7.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dikkatlice nişan alın ve okunuzu dünyaya fırlatın, ardından engelleri aşmak ve en uzak hedefe ulaşmak için kontrol edin!


Flying Arrow 4.7.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız elmas hilesi
  2. Para Hilesi. Paralar harcanmaz.
  3. Kaldırılan reklam ekranı;
  4. Reklamları izlemeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz.
Bugün, atıcılar o kadar popüler hale geldi ki, kalan tüm oyunları etkiliyor. MOBA oyunları var, ancak sadece ARK Survival Evolved Mobile gibi silahlar ve hatta en sevilen Battle Royale oyunları da artık oyun süresinin %80'ini kullanıyor. Üreticinin hala oyuna gerçek silahlar getirmek ve yeni silahlar yaratmak için mücadele etmesine rağmen, çoğu zaman, bu silahı biraz sıkıcı hale getiriyor. Bir gün silahı kullanamayacak ve bunun yerine eski Robin Hood ile aynı yaya sahip olacaksanız. Korkmayın çünkü bu silahın kullanımı diğer silaha göre daha kolay, sadece yayı çekip ateş ediyorsunuz. 


Flying Arrow v4.7.2 MOD APK
Son zamanlarda, ünlü mobil oyun yapımcısı Voodoo, Flying Arrow adlı başka bir bağımlılık yapan video oyununu piyasaya sürdü.. Oynanış, oyunculara daha önce hiç hayal etmedikleri inanılmaz yaratıcı deneyimler sunan özelleştirmeye sahip olduğundan emin olabilirsiniz.Bir ok atılırsa, yönü değişip hedefine ulaşana kadar değişmez. Ancak Voodoo, yaratıcılığıyla ünlü bir oyun şirketidir, bu yüzden oyunun kurallarını çiğnemeye başladılar. Flying Arrow'da uçan bir ok, hedefe doğru hareket edecek şekilde ayarlanabilir. Yayı çektiğinizde, atışın nerede olduğunu göremiyorsunuz, görev ağaç ve kaya gibi engellerden kaçınmak ve bir göl, köyler gibi geniş alanı aşmak için okları kontrol etmektir…


Flying Arrow Para Hilesi


Oklar hiçbir şekilde uçmaz, yani tek atışta ok havada bir hedef atışa ulaşana kadar durmayacaktır. Ne kadar uzaklaşırsan o kadar çok puan alırsın. Ardından, hız, doğruluk, güç gibi işlevlerin yanı sıra yükseltmek için aldığınız altın paraları kullanabilir veya süslemek ve yardımcı olacak araçları artırmak için yeni öğeler satın alabilirsiniz.


Flying Arrow Elmas Hilesi


Bu ünlü yapımcının diğer oyunlarından farklı olarak Flying Arrow artık basit bir video oyunu değil, daha karmaşık hale geldi. Sonuç olarak, grafikleri çok daha güzel hale geldi. Boş çerçeveye aşina iseniz, artık sadece bir rengi, başında açık mavi gökyüzü, bazen yeşil çim çamurlu, ayak dibinde veya gölde olduğu gibi görkemli bir manzaraya sahip farklı bir güzelliğe tanık olacaksınız. güzel mavi gökyüzünün yansıması. 


Flying Arrow Hile Apk


Okların uçup gittiği yolda, üzerinde hedef koyan ağaçlar, kayalar, kuyular ve hatta ıssız kasabalar gibi rastgele düzenlenmiş sayısız nesne olacak… Hepsi oyunu yapıyor; bu artık yapımcıyla oynanan oyunlar kadar monoton değil. Bunun gibi bir oyun kesinlikle insanların daha çok ilgi gösterdiği bir hitbox. Üretici, bu sorunun neden olduğu görüntü hatalarını en aza indirmeye çalıştı.


Flying Arrow Apk indir


Voodoo oyunları, video oyunu meraklıları için asla yeterince sıcak değildir ve üst düzey oyunları oynamak için çok az zamanları vardır. Oyun topluluğunun zevklerini tatmin edecek heyecan verici oyun ve grafiklerle, kısa süre içinde kesinlikle sıcak bir trend olmaya devam edecek.


Flying Arrow indir (MOD Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Blocky Farm Racing Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar