Euro Truck Driver 2018 Para Hileli MOD APK [v4.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Euro Truck Driver 2018 Para Hileli MOD APK [v4.6] 1 Euro Truck Driver 2018 Para Hileli MOD APK [v4.6] 2 Euro Truck Driver 2018 Para Hileli MOD APK [v4.6] 3 Euro Truck Driver 2018 Para Hileli MOD APK [v4.6] 4 Euro Truck Driver 2018 Para Hileli MOD APK [v4.6] 5 Euro Truck Driver 2018 Para Hileli MOD APK [v4.6] 6

Euro Truck Driver 2018 Para Hileli MOD APK [4.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu kamyon, TIR sürme oyununda, oyuncu bir nakliye şirketinin CEO'su olacak.


Euro Truck Driver 2018 4.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
3D simülasyon oyunları, oyuncuların içine dalması için ayrı bir oyun veya dünya oluşturmak için her zaman belirli bir uzmanlık alanıyla ilgilidir. Mükemmel bir örnek, gelişmiş 3D grafiklere ve farklı Euro kamyonlarına sahip bir kamyon sürüş simülasyon oyunu olan Euro Truck Driver 2018'dir . Bununla birlikte, oyuncuların bir sürücü perspektifinden keşfetmekten zevk alması için birçok Avrupa ülkesini kapsayan devasa bir genişleme haritası. Bu oyun, birçok platformda popüler bir tür olduğundan, hatta rahatlama ve eğlenceyle dolu olduğundan, temel oyun olarak sürüş simülasyonunu kullanır. Bu oyuna gelirken, oyuncular neredeyse tüm Euro kamyonlarını sürecek ve doğanın veya şehrin güzel manzarasına dalmış olacaklar.


Euro Truck Driver 2018 v4.6 MOD APK


Simülasyon oyunları her zaman yavaş başlar ve oyuncuları oyunun hangi alanda olursa olsun keyfini çıkarmaya yönlendirir. Euro Truck Driver 2018, oyunculara kamyon şoförlerinin hayatına yeni bir bakış açısı veya deneyim kazandırmayı vaat ediyor. Bu nedenle, oyun simülasyonu, kontroller, dünyanın nasıl çalıştığı ve diğer oyunun tamamlayıcı sistemleri olsun, en küçük ayrıntılarda doğru olacaktır. Buna eşlik eden, oyuncuların sözleşmeyi tamamlamak için yemek yemesi, uyuması ve bir kamyona bakım yapması gereken bir sağlık veya araç bakım sistemidir. Oyuncular bazen zamanında baskı altında olacaklar, ancak kamyonu etkili bir şekilde nasıl kullanacaklarını bilirlerse, hemen hemen her sözleşme tamamlanabilir.


Euro Truck Driver 2018 Para Hilesi


Oyun, kamyonlar ve diğer destek unsurları ile ilgili tüm detayları simüle edecek, ancak kontrol mekanizması ilk şey. Oyun, oyuncuların kamyonları sürmeyi deneyimlemesi için eğme, ok tuşları, kaydırıcı veya tekerlek gibi birçok oyuncu için birçok kontrol moduna sahip olacak. Bununla birlikte, oyuncu dönüş sinyalleri, flaş, gaz doldurma, doğru yere park etme vb. gibi aracın özelliklerini nasıl kullanacağını bilmelidir. Tüm kamyon özellikleri, oyunculara özel düğmeler de dahil olmak üzere ayrıntılı talimatlarda ele alınacaktır. . Elbette oyun, oyuncuların kamyonu etkili bir şekilde kullanması için tüm işlevleri düzgün bir şekilde görüntüleyen sezgisel ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olacak.


Euro Truck Driver 2018 Kamyon Hilesi


Euro Truck Driver 2018, grafiklerinin en üst seviye olduğunu, hatta tüm orta seviye veya daha yüksek cihazlarda çalışacak şekilde doğru şekilde optimize edildiğini iddia ediyor. Önemli görsel efektler ve oyuncuların keşfetmesi için zengin bir dünya oluşturma yeteneği ile birlikte gelir. Ayrıca, oyun grafikleri mükemmel bir şekilde geliştirilmiş ve yol boyunca görsel efektler veya NPC'ler sayesinde şehri kolayca daha canlı ve canlı hale getiriyor. Elbette araçların etkileri bu oyunu daha gerçekçi kılıyor ve oyuncular kamyonların her detayındaki güzelliğe rahatlıkla hayran olabiliyor. Çevreyi oluşturma yeteneği ve oyunun görsel efektleri mükemmel, oyunculara sürüş simülasyonu türünde harika bir deneyim yaşatmayı vaat ediyor.


Euro Truck Driver 2018 Hile Apk


Euro Truck Driver 2018 söz konusu olduğunda, oyuncu bir nakliye şirketinin CEO'su olacak ve zamanla oyuncular şirketlerini yükseltebilir, personel kiralayabilir ve sayısız dünya sözleşmesi gerçekleştirebilir. Daha da etkileyici olan şey ise, her lokasyonun oyuncuların seçebileceği kendi sözleşme sistemine sahip olacağından, sözleşme sisteminin önemli ölçüde geliştirilecek olmasıdır. Her iş, oyuncunun bir malı, zaman sınırlarına veya mesafeye bağlı olarak, mümkün olduğu kadar çabuk, azami özenle taşımasını ister. Oyuncular sürekli sözleşme yapmaya zorlanmazlar; bunun yerine, en sevdikleri kamyonu şehirde dolaşabilir, bakım yapabilir ve boş zamanlarında birçok şeyle etkileşime girebilirler.


Euro Truck Driver 2018 apk indir


Euro Truck Driver 2018, oyuncuların keşfetmeleri için tonlarca heyecan verici seçenekle en sevdikleri kamyonları özgürce tasarlamalarına ve özelleştirmelerine olanak tanır. Oyun ayrıca son zamanlarda Euro pazarında öne çıkan, dünyaca ünlü üreticilerin farklı tipteki kamyonlarını da tanıtacak. Çeşitli araç özelleştirmeleri ile oyuncular oyunla daha iyi bir deneyime sahip olacaklar, hatta tüm arabalarını çalışanların sözleşmeleri tamamlamaları için rahatça tasarlayacaklar.


Euro Truck Driver 2018 Son Sürüm apk


Euro Truck Driver 2018, oyuncuların kamyon sürüşünü veya sürücülerin hayatlarını deneyimlemeleri için gerçekçi simülasyon oyununa sahiptir. Oyun, oyuncuların Avrupa bölgelerini özgürce keşfetmelerini, her yere araba kullanmalarını ve sağlam bir satış asistanı oluşturmak için sayısız sözleşmeyi tamamlamalarını sağlar. Elbette oyun, oyuncuların keşfetmesi ve deneyimlemesi için konumlar, haritalar, araçlar ve özellikler dahil olmak üzere yeni içeriği aktif olarak güncelleyecektir.


Euro Truck Driver 2018'i İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Battle Simulator Warfare APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar