Dead Wars Mega Hileli MOD APK [v0.5.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dead Wars Mega Hileli MOD APK [v0.5.2] 1 Dead Wars Mega Hileli MOD APK [v0.5.2] 2 Dead Wars Mega Hileli MOD APK [v0.5.2] 3 Dead Wars Mega Hileli MOD APK [v0.5.2] 4 Dead Wars Mega Hileli MOD APK [v0.5.2] 5 Dead Wars Mega Hileli MOD APK [v0.5.2] 6

Dead Wars Mega Hileli MOD APK [0.5.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Birleştirin, geliştirin ve savaşa katılın! Oynaması hem eğlenceli hem de bağımlılık yapan zombilerle ilgili strateji oyunları!


Dead Wars 0.5.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Otomatik Kazanma Hilesi (Auto Win)
  2. Tanrı Modu / God Mode

Bu devasa gerçek zamanlı zombi savaş oyununda düşman ekibine meydan okumak için önce canavar takımınızı oluşturmalısınız. Rol oynama, öğe kombinasyonu ve stratejik dövüş, video oyunu Dead Wars oyun öğeleri arasındadır. Dünyanın her yerinden oyuncularla gerçek zamanlı, çevrimiçi, bire bir taktiksel savaşlara katılın.


Dead Wars v0.5.2 MOD APK


Yeni zombi orduları oluşturmak, canavar savaşçılarınızı geliştirmek, yeni saldırılar başlatmak ve yeni şekillerde savaşmak için zekanızı ve hızlı düşüncenizi kullanın. Bu geniş ve eğlenceli strateji oyununu kazanmak için zombi ordunuza komuta etmelisiniz.


Dead Wars Para Hilesi


Sürükleyici bir gerçek zamanlı strateji 1'e 1 PVP zombi dövüş oyunu olan Dead Wars'ın amacı basittir: rakibinizin canavar ekibinin üssünüzün bir parçası olan canavarları ortadan kaldırarak üssünüzü yok etmesini önleyin. Kazanırsanız ordunuzu güçlendirebilir, daha güçlü canavarlara ve güçlere erişebilir ve mevcut birimleri yükseltebilirsiniz.


Dead Wars Altın Hilesi


Eşleştirme, birleştirme, çarpma, dövüşme ve seviye atlama oyunun temel yönleridir. Bazıları zombiler, mumyalar, orakçılar ve büyücüler olan çeşitli birimlere erişiminiz var. Tercihlerinize göre bir canavar ekibi oluşturmakta ve hayal gücünüze çarpan herhangi bir şekilde savaşa girmekte özgürsünüz.


Dead Wars Apk Hile


Dövüşte galip çıkarsanız, ödül olarak size parlak yeni bir kupa verilecek. Gerçek zamanlı taktik savaşın oynanışı basittir, ancak yine de heyecan vericidir ve karikatürize görseller ve tuhaf maskaralıklar onu gözlemlemeyi keyifli hale getirir.


Dead Wars Apk indir


Zombiler, askeri taktikler, oyunculara karşı şiddetli dövüşler ve stratejik oyunlar gibi oyunların hayranıysanız Dead Wars'a bayılacaksınız. Bir ölümsüzler grubunun sorumluluğunu üstlenerek liderlik yeteneklerinizi ve zombiler hakkındaki bilginizi test etmeye hazır mısınız?


Dead Wars Apk Son Sürüm


Askeri stratejideki bu sürükleyici alıştırmadan galip çıkmak için korkunç canavar ordusunu bir araya getirmeniz, saldırılarınızı düzgün bir şekilde planlamanız ve kanlı çatışmalara girmeniz gerekecek.


Dead Wars indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Anti-Terrorist Shooting Mission APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar