Carrier Landings Pro Hileli Full MOD APK [v4.3.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Carrier Landings Pro Hileli Full MOD APK [v4.3.4] 1 Carrier Landings Pro Hileli Full MOD APK [v4.3.4] 2 Carrier Landings Pro Hileli Full MOD APK [v4.3.4] 3 Carrier Landings Pro Hileli Full MOD APK [v4.3.4] 4 Carrier Landings Pro Hileli Full MOD APK [v4.3.4] 5 Carrier Landings Pro Hileli Full MOD APK [v4.3.4] 6

Carrier Landings Pro Hileli Full MOD APK [4.3.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir uçak gemisine iniş, bir pilotun yapması gereken en zor görevlerden biridir.


Carrier Landings Pro 4.3.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm ücretli içeriğin kilitleri açıldı.
Gökyüzünde uçan dev uçakları uçurmak için pilot olmak hepimizin her zaman büyük bir hayali olmuştur. Ancak herkes gökyüzünü fethetme arzusunu yerine getiremez. O zaman oyun yapımcısı RORTOS, Carrier Landings Pro adlı oyunla bu dileği gerçekleştirmenize yardım edecek. Uçağınızla karşılaşabileceğiniz en zorlu zorlukların tümü bu oyuna gelerek size getirilecek. Şimdi, tüm cesaretiniz, yeteneğiniz ve pilotluk yeteneğiniz açıkça ortaya çıkacak. Ayrıca oyun, uçaklarla ilgili birçok ilginç özelliğe de sahip.


Carrier Landings Pro v4.3.4 MOD APK


Bu oyuna gelince söylenecek ilk şeylerden biri kesinlikle görev sistemi olacaktır. Bazen bu oyuna gelen oyuncular büyük bir can sıkıntısı hissedecekler. Ancak Carrier Landings Pro için durum tam tersidir. Bu oyunu deneyimleyen oyuncular, özel meydan okuma sistemi tarafından ilk girişten hızlı bir şekilde çekilecek. Oyun yayıncıları, 5 farklı arazide 6 eğitim görevi ve 30 pratik görev içeren bir kampanya oyunu başlatmak için son derece dikkatli bir şekilde araştırma yapmak zorunda kaldı. Oyunun oyuncularına getireceği tehlikeli arazi türleri arasında Adalar, Arklar, Volkan, Kanyon, Arktik… yer alacak.


Carrier Landings Pro Full Apk indir


Macera için mükemmel bir platform olacaklar. 90'dan fazla yeni meydan okumayla tuhaf diyarlara uçaklar sizi bekliyor. Bu zorluklar, oyuncularının fethetmesi için kolaydan zora doğru doğru bir sırada düzenlenmiş, oyun tarafından da bölünmüştür. Şimdi yetenekli bir pilotun zorlu zorlukların üstesinden gelebileceğini görelim!


Carrier Landings Pro Hile Apk


Devasa bir görev sistemine sahip olmanın yanı sıra, oyun, kullandıkları oyun teknolojisi konusunda kendinden emin. Uçan simülatör oyunları söz konusu olduğunda oyuncunun temel ihtiyaçlarından biri kesinlikle özgünlük olacaktır. Oyuncular kendilerini bir uçağı uçururken hissetmek için gerçekçi bir oyun arıyorlar ve Carrier Landings Pro bunu yapıyor. Oyun, dronla uçmakla ilgili telif hakkıyla korunan özel bir gerçeklik deneyimi teknolojisine sahiptir. Böylelikle oyuncular sadece oyunu oynamakla kalmayacak, aynı zamanda ayrı bir pilotlar dünyasını da hissedecekler. Bunlar, kokpiti özel işlere tırmanmaya hazırlanmak gibi faaliyetlerdir. Oyuncular başladıktan sonra, uçak aynı zamanda bir yolculukta en ilginç şeyleri hissettikleri zamandır.


Carrier Landings Pro Tam Sürüm apk


Oyuncuları Carrier Landings Pro'ya çekmeyi vaat eden diğer ilginç özellikler nelerdir? Bahsetmemiz gereken ilk şey kesinlikle oyunun kullanımına izin verdiği uçak çeşitliliğidir. Hepsi F / A-18 Super Hornet, F-14 Super Tomcat, C-2A Greyhound, AV-8B Harrier II, F-16 Fighting Falcon, F35B Lightning II, MiG -29K Fulcrum, A gibi ünlü askeri uçaklar olacaklar. -7 Corsair II,… Ve söz konusu uçağın meraklısıysanız, iki farklı AV-8B Harrier II, F35B Lightning II tipini tanıyacaksınız çünkü bunlar dikey olarak kalkacak ve inecek. Ayrıca uçuşlar için kayda değer hava durumu. Oyun, uçuşları daha gerçekçi hale getirmek için rüzgar, yağmur, kar ve gök gürültüsü gibi aşırı hava koşulları ekledi. Dahası, uçağınızın gerçek yakıt tüketimine de dikkat etmeniz gerekiyor!


Carrier Landings Pro Uçak Hilesi


Özellikle gerçekçi bir uçuş oyunu oluşturmak için oyun, oyuncunun gözlemlerine de dikkat ediyor. Bu nedenle oyun, arazinin gerçekçiliğini, havayı ve uçarken mükemmel görünürlük gösteren olağanüstü grafik kalitesiyle en iyi deneyimi sunmak için gerçek dünya 3D teknolojisine sahip bir Full HD grafik kalitesine sahip oldu. Grafiklerin yanı sıra, diğer görüş açıları da uçuşlarda önemli bir rol oynar.


Carrier Landings Pro nasıl indirilir?


Uçarken 6 farklı kamera açısı size getirilir. Sonuç olarak, uçuşunuzun kalitesi muhtemelen artacak ve ayrıca tehlikeli durumlarla başa çıkma esnekliğine sahip olacaksınız. Mükemmel bir uçuş oyununu hızlıca kurun ve deneyimleyin!


Carrier Landings Pro'yu İndirin (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Grand Truck Simulator 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar