Grand Truck Simulator 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.34f3]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Grand Truck Simulator 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.34f3] 1 Grand Truck Simulator 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.34f3] 2 Grand Truck Simulator 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.34f3] 3 Grand Truck Simulator 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.34f3] 4 Grand Truck Simulator 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.34f3] 5 Grand Truck Simulator 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.34f3] 6

Grand Truck Simulator 2 Para Hileli MOD APK [1.0.34f3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çeşitli kargo kamyonları ile oyuncular, arabaları tehlikeli otoyollarda test etme fırsatına sahip olacaklar.


Grand Truck Simulator 2 1.0.34f3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi.Yeterli banknot kullanmak için modifiye edin (araçlar zorla satın alınabilir) ve XP azalmaz, artar!
Küresel olarak en iyi sürüş simülasyon oyunlarından biri olan Grand Truck Simulator 2, dünyanın her yerindeki tüm oyunculardan hala çok fazla ilgi gördü. Kamyonları seviyor musun? Bu, herhangi bir kamyon meraklısı için mükemmel bir oyundur. Bu oyun, her kamyon bağımlısı oyuncuyu heyecanlandıran ve tatmin eden büyüleyici bir hikayeye sahip gerçekçi özelliklere sahiptir.


Grand Truck Simulator 2 v1.0.34f3 MOD APK


Bu, çeşitli oyunlara sahip ücretsiz bir mobil oyundur ve oyuncular için her zaman bir eğlence duygusu yaratır. Yüksek kaliteli oyunlar ve güzel oyun detayları ile oyun, her gün birçok oyuncuyu katılmaya ve ziyaret etmeye çekmiştir. Önceki sürümü oynadıysanız ve deneyimlediyseniz, tüm oyun kurallarını da anlıyorsunuz. Bununla birlikte, Grand Truck Simulator 2, oyunculara bekledikleri deneyimi yaşatma başarısının bir devamıdır.


Grand Truck Simulator 2 1.0.34f3 Para Hile Apk


Pulsar GameSoft tarafından geliştirilen oyunlar her zaman herkesin deneyimlemesi için çekici oyunlar yaratır. Bu sefer, bu kamyon oyunu mobil lojistik simülasyonunda yeni bir konsept olacak. Cihazlarınızla her zaman desteklenen oyunlar, kullanışlı oyuncu odaklı özelliklerle Android oyun deneyiminizi optimize edebilir. Gerçekten, bu bölümdeki yenilikle birlikte, kendi çekiciliğinizi ve kimliğinizi yaratmak için ikisi tamamen farklı ve yeni bir versiyon olacak.


Grand Truck Simulator 2 XP Hilesi


Oyuna katılırken, diğer oyunlar gibi kendinize de harika bir temel kamyon sağlanacak ve göreviniz filonuz için uygun şekilde ilgilenmek ve korumak olacaktır. Çok fazla deneyime sahip olduğunuzda, daha büyük kamyonlar alabilir ve performanslarını artırabilirsiniz. Bu kamyonların hepsi, bileşik hareketleri göstermek için çok yetenekli parçalara sahip tamamen yeni tasarımlardı. Bu kamyonlar gerçek modellere dayansa da, onları yine de istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Grand Truck Simulator 2 oynama süreci boyunca size eşlik edecek. Dahası, kargo kamyonları zorlu arazilerde tehlikeli yollardan geçmek zorunda kalacak. Bu nedenle, en sevdiğiniz arabaya odaklanın. Bu sefer dev arabayı otoyollarda sürmeniz ve o tamir ve bakımı yaptırmanız gerekecek.


Grand Truck Simulator 2 Kamyon Hilesi


Küçükten büyüğe neredeyse tüm detaylar, Grand Truck Simulator 2 bu dünyada her zamankinden daha iyi. Oyundaki kaynak kamyonları, her bölüm boyunca çok dürüst bir şekilde inşa edilir ve tasarlanır. Bu şaşırtıcı 3D grafik tasarımla oyun daha da optimal ve çok daha gerçekçi hale geliyor. Çeşitli kargo kamyonları ile oyuncular, arabaları tehlikeli otoyollarda test etme fırsatına sahip olacaklar.


Grand Truck Simulator 2 Ehliyet Hilesi


Off-road yarış arabalarının aksine, bu kargo aracı oldukça farklı istasyonlarda çalışmalıdır. Sonuç olarak, tasarım aynı zamanda kamyonun hareketini tanımlamak için daha zor hale geliyor. Ayrıca oyun içi haritalar da oldukça ayrıntılı ve kesindir. Son olarak, elbette, oyuncular müşterilere tam ödeme yapmak için uzak konumlardan geçmek için haritalara güvenmelidir. Ve arabayı nasıl çalıştıracağınızı ve sağlanan gösterge panelindeki sembollerin tüm anlamlarını öğreneceksiniz.


Grand Truck Simulator 2 APK -- PARA hilesi


Grand Truck Simulator 2 oyunu, tüm oyuncuların deneyimlemesi için birçok özel özellik getiriyor. Aslında oyun, yol haritalarını açmanıza, GPS sinyallerini kullanmanıza ve aracınızı her zaman mükemmel durumda tutmak için kontrol etmenize izin veren tüm olanaklara sahiptir. Ek olarak, lastik basıncını, soğutma sıvısı seviyesini kontrol edebilir ve kurumasını önlemek için aracı yağlayabilirsiniz. Oyunculara oynarken en iyi deneyimi sunmak için yeni haritalar ve hava durumu sistemleri her zaman geliştirilir. Özel bir tema için kendi temanızı oluşturabilir ve diğer oyuncularla paylaşabilirsiniz.


Grand Truck Simulator 2 tir modu


Oyunun hemen hemen tüm özellikleri sürekli olarak güncellenir ve daha fazla ayrıntı ve yükseltme delikleri ekler. Şu anda oyun, oyuncuların daha akıcı bir oyun deneyimi yaşamalarına yardımcı olmak için Android 11 cihazları için destek ekledi. Yarı soğutmalı ve Mercedes Gens LS 1518 gibi minibüsler de eklendi. Dahası, görevleri tamamlayarak kazandığınız para, arabanızı daha klas olmak için yükseltmek veya tadilat için ek araçlar satın almak için kullanılabilir.


Grand Truck Simulator 2 Hile Apk


Bu kamyon kargo oyunu, herhangi birinin tür için gerçek bir sevgisi varsa harika olacak. Şu anda, bu oyun ücretsizdir, bu nedenle oyunda daha fazla harika özellik ve teklifler elde etmek için bugün yükleyin. Oyunu serbest bırakmak için telefonunuzu hızlıca kurun. Oyun etkileyici.


Grand Truck Simulator 2 İndir (MOD Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Esports Manager Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar