Grow Soldier Para Hileli MOD APK [v4.5.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Grow Soldier Para Hileli MOD APK [v4.5.2] 1 Grow Soldier Para Hileli MOD APK [v4.5.2] 2 Grow Soldier Para Hileli MOD APK [v4.5.2] 3 Grow Soldier Para Hileli MOD APK [v4.5.2] 4 Grow Soldier Para Hileli MOD APK [v4.5.2] 5

Grow Soldier Para Hileli MOD APK [4.5.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Savaşçıların dünyayı kurtarma arayışını siborglar ve uzaylıların bitmeyen bir yüzleşmesine genişletiyor. Oyuncuların dizilişlerini geliştirmek, dövüş içeriğine bakmak ve performans göstermeye başlamak için zamanları olur.


Grow Soldier 4.5.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı modu
  2. Tek Atış Öldür
  3. Oyuncu Hızı
  4. Sınırsız Değerli Taş / Altın (Tükenirse Yenilemek İçin Oyunu Yeniden Başlatın)
  5. Seviye 100
Komutan, uzaylılarla çatışmalara katılacak en çok askeri içeren bir mangaya liderlik edeceğinden, Grow Soldier size heyecan verici bir deneyim sunuyor. Akıllı kullanımınızı gerektiren durumlarda, sistem güncellendikçe daha fazla aktivite ve deneyimlenecek daha fazla seviye eklenecektir.


Grow Soldier v4.5.2 MOD APK


Grow Soldier oyununda dünyayı korumak için çağrılan yeni bir göreviniz var, merak etmeyin çünkü size yardımcı olacak heyecan verici önerilerde bulunacağız. Grow Soldier'da şanlı bir zafer için generaller, askerler ve yedek seçeneklerden oluşan uygun bir kadro planlanacak. Göreviniz çok sayıda asker gerektiriyor; bu yüzden oyuncuların robotların desteğine ihtiyacı var. Kursiyerler meydan okumanızı üstlenmeye hazır. Sahip oldukları beceri düzeyini belirlemek için artan zorlukta 9 eğitim seviyesinden geçerler.


Grow Soldier Para Hilesi


Grow Soldier'da görünen gezegenlerin hepsi sizin için gizemli bir alan. Yeni topraklara ayak basmak her zaman birçok cesaret mücadelesini beraberinde getirir. Sistem birçok yeni alan ekledi ve karşılaştığınız zorluğun araziyle de ilgili olmasını sağladı. Kayalar, dağlık alanlar veya bazı engeller, bunları deneyimlediğinizde kaçınılmaz olacaktır. Kesin bir çatışmaya sahip olmak için onları gözlemleyebilir ve önceden plan yapabilirsiniz.


Grow Soldier Taş Hilesi


Çıkan savaşlar Grow Soldier'ı asla barışçıl hale getirmedi. Kadroyu yeniden düzenleyen oyuncular katılacak ve çeşitli başka destek silahları hazırlayacak. Uzaylı saldırısıyla yüzleşmek için, patlamalar için tank, cephane ve top aramak için çok zaman harcayacaksınız. Robot, yoluna çıkan herhangi bir rakibi belirleyecek ve sürekli olarak alt edecektir. Sadece maçın ilerleyişini gözlemleyecek ve zaferi garantilemek için sayıyı artırma kararı vereceksiniz.


Grow Soldier Altın Hilesi


Grow Soldier, birliklerinizi silah eğitimi sağlamak ve yaklaşan savaş için daha fazla deneyim kazanmalarını sağlamak gibi etkinliklerle beslemek için bir yolculuktur. Buna ek olarak, oyuncunun, tüm alanın işleyişini kontrol etmek için çeşitli önlemlerle desteklenen, üzerinde yaşadığınız gezegen için barışı sağlama ek görevi de vardır.


Grow Soldier Apk Hile


2D grafikler, karakter oluşturmayı ayrıntılı olarak temsil edecektir. Hata düzeltmeleri ve sürüm geliştirme için birden fazla istek sistem tarafından tanındı ve yerine getirildi. Robotların dünyası ve barışı koruma ve sürdürme misyonuyla ilgili faaliyetler hakkında bir hikaye geliştirin. Oyuncular, dahil olan kuvvet, nasıl çalıştığı ve dövüşte kullanılan minimum silah miktarı hakkında gereksinimler alırlar.


Grow Soldier Apk indir


Kuruluşun hayatta kalmasına karar verecek, birçok yeni görevi üstlenecek ve planlanan saldırıyı gerçekleştirecek kişi siz olacaksınız. Daha fazla tank düzenleyin, askerlerinizi çeşitli silahlarla donatın ve birçok deneyimli savaş oluşumu oluşturun. Oyuncular hazırlıkları tamamlar ve mücadeleye başlar, zaferlerini ilan eder ve takım arkadaşlarının gücünü kanıtlar.


Grow Soldier indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Grow Spaceship VIP APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar